300061QITIAN Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $634,60 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,11 Mr | 元1,33 Mr | 元1,63 Mr | 元1,98 Mr | 元1,73 Mr | 元2,42 Mr | 元3,58 Mr | 元3,01 Mr | 元4,39 Mr | 元3,79 Mr | 元830,88 Mn | 元769,43 Mn | 元709,41 Mn | 元654,49 Mn | 元644,07 Mn | 元469,52 Mn | 元218,49 Mn | 元195,58 Mn | 元177,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元376,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元641,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元471,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元520,96 Mn | 元591,47 Mn | 元618,89 Mn | 元511,31 Mn | 元336,98 Mn | 元515,50 Mn | 元584,14 Mn | 元273,15 Mn | 元428,80 Mn | 元241,66 Mn | 元260,76 Mn | 元233,54 Mn | 元178,40 Mn | 元194,80 Mn | 元187,00 Mn | 元75,00 Mn | 元100,00 Mn | 元85,00 Mn | 元80,00 Mn |
| Net Borç† | 元144,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元412,73 Mn | 元625,44 Mn | 元973,45 Mn | 元1,25 Mr | 元1,05 Mr | 元1,46 Mr | 元1,23 Mr | 元2,29 Mr | 元1,98 Mr | 元995,55 Mn | 元692,79 Mn | 元619,07 Mn | 元417,85 Mn | 元353,37 Mn | 元282,48 Mn | 元170,38 Mn | 元168,11 Mn | 元144,33 Mn | 元116,95 Mn |
| Brüt Kâr | 元90,10 Mn | 元182,00 Mn | 元210,27 Mn | 元348,69 Mn | 元341,27 Mn | 元620,62 Mn | 元718,31 Mn | 元1,16 Mr | 元969,47 Mn | 元393,14 Mn | 元206,01 Mn | 元177,66 Mn | 元100,40 Mn | 元82,68 Mn | 元77,12 Mn | 元43,88 Mn | 元50,17 Mn | 元38,77 Mn | 元32,20 Mn |
| FAVÖK | -元45,66 Mn | 元8,73 Mn | -元2,75 Mn | 元121,33 Mn | 元70,27 Mn | 元96,69 Mn | 元130,05 Mn | 元548,56 Mn | 元401,94 Mn | 元176,46 Mn | 元96,82 Mn | 元84,94 Mn | 元48,53 Mn | 元35,22 Mn | 元27,67 Mn | 元23,80 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元83,21 Mn | -元214,22 Mn | -元495,44 Mn | 元51,77 Mn | -元365,97 Mn | -元749,52 Mn | 元52,24 Mn | -元793,48 Mn | 元298,58 Mn | 元108,52 Mn | 元51,21 Mn | 元36,73 Mn | 元20,96 Mn | -元841.169 | 元9,56 Mn | 元16,01 Mn | 元21,40 Mn | 元14,65 Mn | 元12,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,13 | -0,33 | -0,75 | 0,08 | -0,55 | -1,11 | 0,08 | -1,16 | 0,44 | 0,31 | 0,16 | 0,12 | 0,07 | -0,00 | 0,03 | 0,05 | 0,07 | 0,05 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元21,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元62,75 Mn | 元39,51 Mn | -元114,55 Mn | 元99,07 Mn | -元10,27 Mn | -元15,46 Mn | 元111,52 Mn | 元255,06 Mn | 元291,40 Mn | 元96,13 Mn | 元38,40 Mn | -元7,04 Mn | -元202.700 | -元31,02 Mn | -元156,24 Mn | -元55,52 Mn | -元3,52 Mn | -元17,25 Mn | -元21,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元10,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,8% | 44,4% | 37,9% | 25,9% | 19,5% | 21,3% | 16,3% | 9,1% | 9,8% | 6,4% | 31,4% | 30,4% | 25,1% | 29,8% | 29,0% | 16,0% | 45,8% | 43,5% | 45,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,47 | 0,60 | 0,63 | 0,61 | 0,60 | 0,34 | 0,76 | 0,45 | 0,26 | 0,83 | 0,80 | 0,59 | 0,54 | 0,44 | 0,36 | 0,77 | 0,74 | 0,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 1,33 | 2,07 | 2,66 | 2,23 | 3,10 | 2,60 | 4,87 | 4,20 | 2,11 | 1,47 | 1,31 | 0,89 | 0,75 | 0,60 | 0,36 | 0,36 | 0,31 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,8% | 29,1% | 21,6% | 27,8% | 32,4% | 42,5% | 58,5% | 50,7% | 49,0% | 39,5% | 29,7% | 28,7% | 24,0% | 23,4% | 27,3% | 25,8% | 29,8% | 26,9% | 27,5% |
| FAVÖK Marjı | -11,1% | 1,4% | -0,3% | 9,7% | 6,7% | 6,6% | 10,6% | 23,9% | 20,3% | 17,7% | 14,0% | 13,7% | 11,6% | 10,0% | 9,8% | 14,0% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -20,2% | -34,3% | -50,9% | 4,1% | -34,8% | -51,3% | 4,3% | -34,6% | 15,1% | 10,9% | 7,4% | 5,9% | 5,0% | -0,2% | 3,4% | 9,4% | 12,7% | 10,2% | 10,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,2% | 6,3% | -11,8% | 7,9% | -1,0% | -1,1% | 9,1% | 11,1% | 14,7% | 9,7% | 5,5% | -1,1% | -0,0% | -8,8% | -55,3% | -32,6% | -2,1% | -11,9% | -18,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,98 | -%1,83 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,19 | -%4,58 | |
| BYD Company Limited Class A | 80,63 | -%0,99 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,60 | -%0,12 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 314,98 | -%4,78 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 576,30 | -%1,79 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,68 | -%2,80 |