300065Beijing Highlander Digital Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,68 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,44 Mr | 元2,44 Mr | 元2,32 Mr | 元2,60 Mr | 元2,85 Mr | 元2,94 Mr | 元2,39 Mr | 元2,17 Mr | 元2,21 Mr | 元1,81 Mr | 元1,66 Mr | 元825,93 Mn | 元834,94 Mn | 元731,66 Mn | 元737,85 Mn | 元550,07 Mn | 元177,64 Mn | 元121,98 Mn | 元100,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元373,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元569,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元39,20 Mn | 元90,60 Mn | 元195,32 Mn | 元176,45 Mn | 元594,77 Mn | 元873,97 Mn | 元177,67 Mn | 元224,13 Mn | 元206,75 Mn | 元82,36 Mn | 元70,49 Mn | 元41,12 Mn | 元29,17 Mn | 元5,65 Mn | 元0,00 | 元188,23 Mn | 元10,00 Mn | 元10,00 Mn | 元7,00 Mn |
| Net Borç† | -元882,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元715,97 Mn | 元381,00 Mn | 元750,15 Mn | 元720,88 Mn | 元901,20 Mn | 元869,25 Mn | 元808,67 Mn | 元765,71 Mn | 元802,53 Mn | 元714,22 Mn | 元327,75 Mn | 元392,65 Mn | 元358,33 Mn | 元257,57 Mn | 元273,98 Mn | 元491,00 Mn | 元133,56 Mn | 元112,36 Mn | 元67,59 Mn |
| Brüt Kâr | 元165,02 Mn | 元89,38 Mn | 元132,81 Mn | 元73,49 Mn | 元264,47 Mn | 元239,98 Mn | 元266,06 Mn | 元290,18 Mn | 元317,48 Mn | 元271,11 Mn | 元106,78 Mn | 元102,69 Mn | 元96,37 Mn | 元59,55 Mn | 元76,38 Mn | 元123,36 Mn | 元56,36 Mn | 元47,34 Mn | 元31,79 Mn |
| FAVÖK | 元63,51 Mn | 元38,31 Mn | -元70,90 Mn | -元235,77 Mn | 元108,61 Mn | 元99,23 Mn | 元122,86 Mn | 元148,89 Mn | 元183,75 Mn | 元142,93 Mn | 元28,35 Mn | 元16,79 Mn | 元15,09 Mn | -元17,24 Mn | 元20,38 Mn | 元57,79 Mn | 元25,06 Mn | 元18,89 Mn | 元14,75 Mn |
| Net Kâr | 元40,29 Mn | 元8,21 Mn | -元116,36 Mn | -元788,84 Mn | 元48,91 Mn | 元57,13 Mn | 元93,29 Mn | 元105,67 Mn | 元103,41 Mn | 元81,98 Mn | 元35,43 Mn | 元18,07 Mn | 元11,89 Mn | -元13,30 Mn | 元24,51 Mn | 元48,43 Mn | 元27,98 Mn | 元19,26 Mn | 元16,32 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,01 | -0,16 | -1,20 | 0,08 | 0,10 | 0,16 | 0,19 | 0,19 | 0,15 | 0,07 | 0,04 | 0,02 | -0,03 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元40,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元6,68 Mn | 元52,01 Mn | 元27,41 Mn | -元189,46 Mn | -元122,55 Mn | 元54,26 Mn | -元117,95 Mn | 元30,39 Mn | 元126,02 Mn | 元132,64 Mn | -元1,23 Mn | -元54,79 Mn | -元50,50 Mn | -元18,13 Mn | -元189,33 Mn | 元39,16 Mn | 元10,78 Mn | 元20,10 Mn | 元12,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元158,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,6% | 3,7% | 8,4% | 6,8% | 20,8% | 29,8% | 7,4% | 10,3% | 9,3% | 4,6% | 4,3% | 5,0% | 3,5% | 0,8% | 0,0% | 34,2% | 5,6% | 8,2% | 7,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,16 | 0,32 | 0,28 | 0,32 | 0,30 | 0,34 | 0,35 | 0,36 | 0,39 | 0,20 | 0,48 | 0,43 | 0,35 | 0,37 | 0,89 | 0,75 | 0,92 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,41 | 0,22 | 0,43 | 0,41 | 0,51 | 0,49 | 0,46 | 0,44 | 0,46 | 0,41 | 0,19 | 0,22 | 0,20 | 0,15 | 0,16 | 0,28 | 0,08 | 0,06 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,0% | 23,5% | 17,7% | 10,2% | 29,3% | 27,6% | 32,9% | 37,9% | 39,6% | 38,0% | 32,6% | 26,2% | 26,9% | 23,1% | 27,9% | 25,1% | 42,2% | 42,1% | 47,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,9% | 10,1% | -9,5% | -32,7% | 12,1% | 11,4% | 15,2% | 19,4% | 22,9% | 20,0% | 8,7% | 4,3% | 4,2% | -6,7% | 7,4% | 11,8% | 18,8% | 16,8% | 21,8% |
| Net Kâr Marjı | 5,6% | 2,2% | -15,5% | -109,4% | 5,4% | 6,6% | 11,5% | 13,8% | 12,9% | 11,5% | 10,8% | 4,6% | 3,3% | -5,2% | 8,9% | 9,9% | 20,9% | 17,1% | 24,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,9% | 13,7% | 3,7% | -26,3% | -13,6% | 6,2% | -14,6% | 4,0% | 15,7% | 18,6% | -0,4% | -14,0% | -14,1% | -7,0% | -69,1% | 8,0% | 8,1% | 17,9% | 18,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |