300069Jinlihua Electric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $440,98 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元687,82 Mn | 元583,11 Mn | 元386,68 Mn | 元386,17 Mn | 元483,62 Mn | 元541,20 Mn | 元588,60 Mn | 元587,51 Mn | 元903,24 Mn | 元821,02 Mn | 元691,76 Mn | 元657,24 Mn | 元694,31 Mn | 元694,67 Mn | 元646,39 Mn | 元558,40 Mn | 元240,42 Mn | 元225,62 Mn | 元177,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元39,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元400,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元272,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元269,25 Mn | 元159,23 Mn | 元53,18 Mn | 元91,46 Mn | 元141,88 Mn | 元149,81 Mn | 元134,69 Mn | 元144,03 Mn | 元243,65 Mn | 元208,28 Mn | 元134,51 Mn | 元105,77 Mn | 元108,81 Mn | 元118,54 Mn | 元99,75 Mn | 元67,67 Mn | 元120,99 Mn | 元114,79 Mn | 元98,75 Mn |
| Net Borç† | 元226,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元220,19 Mn | 元270,57 Mn | 元181,06 Mn | 元118,21 Mn | 元228,35 Mn | 元127,88 Mn | 元195,21 Mn | 元180,88 Mn | 元258,46 Mn | 元334,41 Mn | 元212,22 Mn | 元207,52 Mn | 元191,46 Mn | 元145,10 Mn | 元144,34 Mn | 元135,91 Mn | 元167,69 Mn | 元140,65 Mn | 元96,42 Mn |
| Brüt Kâr | 元60,35 Mn | 元80,17 Mn | 元28,87 Mn | 元21,06 Mn | 元45,28 Mn | 元18,56 Mn | 元79,82 Mn | 元50,53 Mn | 元102,87 Mn | 元100,66 Mn | 元51,50 Mn | 元53,84 Mn | 元75,04 Mn | 元49,84 Mn | 元43,01 Mn | 元55,61 Mn | 元52,33 Mn | 元41,06 Mn | 元39,13 Mn |
| FAVÖK | 元13,76 Mn | 元46,31 Mn | 元7,73 Mn | -元22,33 Mn | -元479.120 | -元15,63 Mn | 元49,33 Mn | -元102,49 Mn | 元52,81 Mn | 元51,28 Mn | 元31,81 Mn | 元37,24 Mn | 元38,55 Mn | 元25,07 Mn | 元26,96 Mn | 元34,82 Mn | 元32,39 Mn | 元22,66 Mn | 元22,01 Mn |
| Net Kâr | -元5,34 Mn | 元32,07 Mn | 元7,66 Mn | -元27,80 Mn | -元40,11 Mn | -元60,27 Mn | 元17,33 Mn | -元178,48 Mn | 元17,92 Mn | 元23,89 Mn | 元10,55 Mn | 元15,70 Mn | 元23,58 Mn | 元10,95 Mn | 元21,30 Mn | 元26,21 Mn | 元23,72 Mn | 元16,20 Mn | 元14,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | 0,27 | 0,07 | -0,24 | -0,34 | -0,52 | 0,15 | -1,53 | 0,15 | 0,20 | 0,09 | 0,13 | 0,20 | 0,09 | 0,18 | 0,25 | 0,20 | 0,14 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元7,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元126,67 Mn | -元83,81 Mn | 元11,81 Mn | -元44,53 Mn | -元7,85 Mn | -元13,84 Mn | 元52,98 Mn | 元28,82 Mn | 元70,95 Mn | -元43,86 Mn | -元14,15 Mn | -元46,41 Mn | 元50,29 Mn | -元104,18 Mn | -元60,80 Mn | -元34,17 Mn | 元16,96 Mn | 元5,47 Mn | -元5,49 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元169,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,1% | 27,3% | 13,8% | 23,7% | 29,3% | 27,7% | 22,9% | 24,5% | 27,0% | 25,4% | 19,4% | 16,1% | 15,7% | 17,1% | 15,4% | 12,1% | 50,3% | 50,9% | 55,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,46 | 0,47 | 0,31 | 0,47 | 0,24 | 0,33 | 0,31 | 0,29 | 0,41 | 0,31 | 0,32 | 0,28 | 0,21 | 0,22 | 0,24 | 0,70 | 0,62 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,81 | 0,99 | 0,66 | 0,43 | 0,84 | 0,47 | 0,72 | 0,66 | 0,95 | 1,23 | 0,78 | 0,76 | 0,70 | 0,53 | 0,53 | 0,50 | 0,62 | 0,52 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,4% | 29,6% | 15,9% | 17,8% | 19,8% | 14,5% | 40,9% | 27,9% | 39,8% | 30,1% | 24,3% | 25,9% | 39,2% | 34,3% | 29,8% | 40,9% | 31,2% | 29,2% | 40,6% |
| FAVÖK Marjı | 6,2% | 17,1% | 4,3% | -18,9% | -0,2% | -12,2% | 25,3% | -56,7% | 20,4% | 15,3% | 15,0% | 17,9% | 20,1% | 17,3% | 18,7% | 25,6% | 19,3% | 16,1% | 22,8% |
| Net Kâr Marjı | -2,4% | 11,9% | 4,2% | -23,5% | -17,6% | -47,1% | 8,9% | -98,7% | 6,9% | 7,1% | 5,0% | 7,6% | 12,3% | 7,5% | 14,8% | 19,3% | 14,1% | 11,5% | 14,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -57,5% | -31,0% | 6,5% | -37,7% | -3,4% | -10,8% | 27,1% | 15,9% | 27,5% | -13,1% | -6,7% | -22,4% | 26,3% | -71,8% | -42,1% | -25,1% | 10,1% | 3,9% | -5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |