300071FS Development Investment Holdings Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $595,66 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元880,78 Mn | 元1,18 Mr | 元1,27 Mr | 元1,17 Mr | 元1,07 Mr | 元1,22 Mr | 元1,88 Mr | 元2,80 Mr | 元3,68 Mr | 元3,35 Mr | 元2,58 Mr | 元2,60 Mr | 元1,00 Mr | 元659,75 Mn | 元562,98 Mn | 元452,49 Mn | 元145,82 Mn | 元128,54 Mn | 元86,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元76,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元781,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元99,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元80,79 Mn | 元121,13 Mn | 元52,30 Mn | 元10,60 Mn | 元25,39 Mn | 元867,18 Mn | 元830,51 Mn | 元954,16 Mn | 元1,37 Mr | 元637,00 Mn | 元163,00 Mn | 元40,00 Mn | 元140,93 Mn | 元36.923 | 元15,00 Mn | 元0,00 | 元10,00 Mn | 元181.000 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元932.382 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,02 Mr | 元1,22 Mr | 元1,38 Mr | 元1,21 Mr | 元1,03 Mr | 元967,60 Mn | 元2,24 Mr | 元3,40 Mr | 元3,49 Mr | 元3,44 Mr | 元3,24 Mr | 元1,55 Mr | 元1,75 Mr | 元1,22 Mr | 元995,56 Mn | 元542,45 Mn | 元422,74 Mn | 元332,49 Mn | 元231,60 Mn |
| Brüt Kâr | 元252,95 Mn | 元294,23 Mn | 元278,23 Mn | 元330,20 Mn | 元320,98 Mn | 元285,10 Mn | 元528,15 Mn | 元535,40 Mn | 元644,57 Mn | 元626,56 Mn | 元556,98 Mn | 元185,72 Mn | 元180,38 Mn | 元118,44 Mn | 元88,09 Mn | 元68,36 Mn | 元73,47 Mn | 元52,00 Mn | 元36,04 Mn |
| FAVÖK | -元84,95 Mn | -元154,44 Mn | -元7,34 Mn | 元6,62 Mn | 元13,96 Mn | -元85,58 Mn | 元28,76 Mn | -元204,05 Mn | -元125,25 Mn | 元217,95 Mn | 元224,34 Mn | 元90,03 Mn | 元97,59 Mn | 元56,60 Mn | 元47,85 Mn | 元33,40 Mn | 元34,80 Mn | 元27,37 Mn | 元19,21 Mn |
| Net Kâr | -元121,61 Mn | -元130,52 Mn | -元21,45 Mn | 元29,22 Mn | 元229,52 Mn | -元579,35 Mn | 元11,65 Mn | -元769,04 Mn | -元277,12 Mn | 元131,24 Mn | 元127,66 Mn | 元70,50 Mn | 元63,48 Mn | 元38,15 Mn | 元37,51 Mn | 元33,42 Mn | 元25,61 Mn | 元21,08 Mn | 元20,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,13 | -0,14 | -0,02 | 0,03 | 0,25 | -0,86 | 0,02 | -1,13 | -0,41 | 0,19 | 0,19 | 0,11 | 0,11 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元4,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元55,82 Mn | -元108,02 Mn | -元8,17 Mn | 元135,80 Mn | 元37,51 Mn | 元49,33 Mn | 元104,56 Mn | 元373,41 Mn | -元109,12 Mn | 元21,80 Mn | 元207,16 Mn | 元105,13 Mn | -元76,99 Mn | -元495.790 | -元111,67 Mn | -元36,16 Mn | -元8,84 Mn | 元2,86 Mn | 元9,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,2% | 10,3% | 4,1% | 0,9% | 2,4% | 70,9% | 44,3% | 34,1% | 37,1% | 19,0% | 6,3% | 1,5% | 14,1% | 0,0% | 2,7% | 0,0% | 6,9% | 0,1% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,16 | 1,03 | 1,08 | 1,03 | 0,97 | 0,79 | 1,20 | 1,22 | 0,95 | 1,03 | 1,25 | 0,60 | 1,74 | 1,86 | 1,77 | 1,20 | 2,90 | 2,59 | 2,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 10,23 | 12,26 | 13,85 | 12,18 | 10,39 | 9,73 | 22,55 | 34,20 | 35,12 | 34,62 | 32,53 | 15,59 | 17,56 | 12,31 | 10,01 | 5,45 | 4,25 | 3,34 | 2,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,9% | 24,1% | 20,2% | 27,3% | 31,0% | 29,5% | 23,5% | 15,7% | 18,4% | 18,2% | 17,2% | 12,0% | 10,3% | 9,7% | 8,8% | 12,6% | 17,4% | 15,6% | 15,6% |
| FAVÖK Marjı | -8,3% | -12,7% | -0,5% | 0,5% | 1,4% | -8,8% | 1,3% | -6,0% | -3,6% | 6,3% | 6,9% | 5,8% | 5,6% | 4,6% | 4,8% | 6,2% | 8,2% | 8,2% | 8,3% |
| Net Kâr Marjı | -12,0% | -10,7% | -1,6% | 2,4% | 22,2% | -59,9% | 0,5% | -22,6% | -7,9% | 3,8% | 3,9% | 4,5% | 3,6% | 3,1% | 3,8% | 6,2% | 6,1% | 6,3% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,5% | -8,9% | -0,6% | 11,2% | 3,6% | 5,1% | 4,7% | 11,0% | -3,1% | 0,6% | 6,4% | 6,8% | -4,4% | -0,0% | -11,2% | -6,7% | -2,1% | 0,9% | 4,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |