300072Beijing Haixin Energy Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,28 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,89 Mr | 元9,71 Mr | 元10,88 Mr | 元15,28 Mr | 元14,77 Mr | 元18,94 Mr | 元21,36 Mr | 元25,41 Mr | 元25,44 Mr | 元18,51 Mr | 元10,23 Mr | 元5,28 Mr | 元3,32 Mr | 元2,44 Mr | 元1,90 Mr | 元1,44 Mr | 元526,08 Mn | 元433,16 Mn | 元260,98 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元320,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元816,34 Mn | 元1,13 Mr | 元1,72 Mr | 元2,76 Mr | 元2,03 Mr | 元3,80 Mr | 元5,53 Mr | 元8,62 Mr | 元8,41 Mr | 元5,47 Mr | 元2,57 Mr | 元2,22 Mr | 元1,38 Mr | 元870,42 Mn | 元602,00 Mn | 元265,00 Mn | 元216,00 Mn | 元156,00 Mn | 元124,81 Mn |
| Net Borç† | 元495,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,86 Mr | 元2,42 Mr | 元7,63 Mr | 元8,62 Mr | 元5,74 Mr | 元7,11 Mr | 元8,47 Mr | 元15,35 Mr | 元22,45 Mr | 元17,44 Mr | 元5,64 Mr | 元2,99 Mr | 元1,19 Mr | 元800,31 Mn | 元595,64 Mn | 元429,84 Mn | 元301,19 Mn | 元293,59 Mn | 元182,67 Mn |
| Brüt Kâr | 元56,82 Mn | -元210,18 Mn | 元41,49 Mn | 元210,61 Mn | 元595,05 Mn | 元776,79 Mn | 元881,77 Mn | 元3,04 Mr | 元4,08 Mr | 元3,00 Mr | 元1,77 Mr | 元908,51 Mn | 元503,26 Mn | 元361,42 Mn | 元242,82 Mn | 元174,11 Mn | 元147,44 Mn | 元104,67 Mn | 元64,18 Mn |
| FAVÖK | -元187,26 Mn | -元432,61 Mn | -元338,84 Mn | -元85,33 Mn | 元724,09 Mn | -元831,27 Mn | 元945,02 Mn | 元1,58 Mr | 元3,49 Mr | 元2,54 Mr | 元1,36 Mr | 元678,03 Mn | 元344,94 Mn | 元252,14 Mn | 元151,05 Mn | 元89,34 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元571,52 Mn | -元954,37 Mn | -元84,15 Mn | -元805,18 Mn | 元81,40 Mn | -元1,38 Mr | 元138,70 Mn | 元505,51 Mn | 元2,54 Mr | 元1,62 Mr | 元820,56 Mn | 元401,98 Mn | 元204,59 Mn | 元180,06 Mn | 元95,06 Mn | 元57,50 Mn | 元50,98 Mn | 元27,10 Mn | 元9,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,24 | -0,41 | -0,04 | -0,34 | 0,03 | -0,59 | 0,06 | 0,22 | 1,09 | 0,70 | 0,41 | 0,21 | 0,11 | 0,09 | 0,05 | 0,03 | 0,04 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元70,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元417,29 Mn | 元184,97 Mn | 元435,06 Mn | -元713,67 Mn | 元951,16 Mn | -元1,31 Mr | 元2,95 Mr | -元1,55 Mr | -元463,72 Mn | 元63,08 Mn | -元202,76 Mn | -元239,67 Mn | -元367,12 Mn | -元173,06 Mn | -元416,84 Mn | -元78,92 Mn | 元15,62 Mn | -元95,17 Mn | -元15,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元42,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,3% | 11,6% | 15,8% | 18,1% | 13,8% | 20,1% | 25,9% | 33,9% | 33,1% | 29,6% | 25,1% | 42,0% | 41,6% | 35,7% | 31,6% | 18,4% | 41,1% | 36,0% | 47,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,25 | 0,70 | 0,56 | 0,39 | 0,38 | 0,40 | 0,60 | 0,88 | 0,94 | 0,55 | 0,57 | 0,36 | 0,33 | 0,31 | 0,30 | 0,57 | 0,68 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,54 | 0,46 | 1,44 | 1,62 | 1,08 | 1,34 | 1,60 | 2,89 | 4,23 | 3,29 | 1,06 | 0,56 | 0,22 | 0,15 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,0% | -8,7% | 0,5% | 2,4% | 10,4% | 10,9% | 10,4% | 19,8% | 18,2% | 17,2% | 31,4% | 30,4% | 42,3% | 45,2% | 40,8% | 40,5% | 49,0% | 35,7% | 35,1% |
| FAVÖK Marjı | -6,5% | -17,8% | -4,4% | -1,0% | 12,6% | -11,7% | 11,2% | 10,3% | 15,5% | 14,5% | 24,2% | 22,7% | 29,0% | 31,5% | 25,4% | 20,8% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -20,0% | -39,4% | -1,1% | -9,3% | 1,4% | -19,4% | 1,6% | 3,3% | 11,3% | 9,3% | 14,6% | 13,5% | 17,2% | 22,5% | 16,0% | 13,4% | 16,9% | 9,2% | 5,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,6% | 7,6% | 5,7% | -8,3% | 16,6% | -18,4% | 34,9% | -10,1% | -2,1% | 0,4% | -3,6% | -8,0% | -30,8% | -21,6% | -70,0% | -18,4% | 5,2% | -32,4% | -8,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |