300073Beijing Easpring Material Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,16 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元22,52 Mr | 元17,12 Mr | 元17,41 Mr | 元21,56 Mr | 元14,49 Mr | 元5,96 Mr | 元4,59 Mr | 元4,39 Mr | 元2,72 Mr | 元2,16 Mr | 元1,74 Mr | 元1,03 Mr | 元1,00 Mr | 元980,56 Mn | 元921,78 Mn | 元968,92 Mn | 元333,31 Mn | 元257,98 Mn | 元225,20 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元15,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,11 Mr | 元1,82 Mr | 元2,19 Mr | 元6,75 Mr | 元3,31 Mr | 元1,03 Mr | 元306,39 Mn | 元413,38 Mn | 元462,62 Mn | 元361,71 Mn | 元122,53 Mn | 元55,75 Mn | 元24,63 Mn | 元15,96 Mn | 元54,34 Mn | 元60,74 Mn | 元140,98 Mn | 元93,00 Mn | 元68,02 Mn |
| Net Borç† | -元3,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元10,37 Mr | 元7,58 Mr | 元15,12 Mr | 元21,24 Mr | 元8,25 Mr | 元3,18 Mr | 元2,28 Mr | 元3,27 Mr | 元2,14 Mr | 元1,33 Mr | 元859,10 Mn | 元624,40 Mn | 元629,52 Mn | 元625,63 Mn | 元667,35 Mn | 元846,38 Mn | 元534,58 Mn | 元590,81 Mn | 元442,27 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,23 Mr | 元856,27 Mn | 元2,67 Mr | 元3,60 Mr | 元1,47 Mr | 元595,04 Mn | 元434,81 Mn | 元576,92 Mn | 元383,67 Mn | 元221,31 Mn | 元68,22 Mn | 元14,80 Mn | 元35,30 Mn | 元36,25 Mn | 元36,00 Mn | 元76,93 Mn | 元74,20 Mn | 元84,03 Mn | 元36,30 Mn |
| FAVÖK | 元957,27 Mn | 元643,49 Mn | 元2,34 Mr | 元2,46 Mr | 元1,17 Mr | 元376,77 Mn | 元31,45 Mn | 元369,01 Mn | 元229,58 Mn | 元127,10 Mn | 元27,11 Mn | -元15,68 Mn | 元19,13 Mn | 元15,53 Mn | 元10,83 Mn | 元50,56 Mn | 元50,32 Mn | 元50,74 Mn | 元23,57 Mn |
| Net Kâr | 元632,33 Mn | 元471,83 Mn | 元1,92 Mr | 元2,26 Mr | 元1,09 Mr | 元384,90 Mn | -元209,05 Mn | 元316,16 Mn | 元250,17 Mn | 元99,29 Mn | 元13,28 Mn | -元25,59 Mn | 元9,70 Mn | 元14,87 Mn | -元739.003 | 元34,63 Mn | 元40,12 Mn | 元34,18 Mn | 元15,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,21 | 0,93 | 3,80 | 4,46 | 2,38 | 0,88 | -0,48 | 0,72 | 0,68 | 0,27 | 0,04 | -0,08 | 0,03 | 0,05 | -0,00 | 0,12 | 0,13 | 0,11 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元428,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元757,72 Mn | 元758,64 Mn | -元70,22 Mn | 元124,31 Mn | 元226,09 Mn | 元205,64 Mn | -元95,91 Mn | 元234,30 Mn | 元112,35 Mn | -元119,83 Mn | -元15,45 Mn | -元13,81 Mn | -元199,50 Mn | 元33,97 Mn | -元50,66 Mn | -元209,59 Mn | -元8,00 Mn | 元19,58 Mn | -元100,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,3% | 10,6% | 12,6% | 31,3% | 22,9% | 17,2% | 6,7% | 9,4% | 17,0% | 16,7% | 7,0% | 5,4% | 2,5% | 1,6% | 5,9% | 6,3% | 42,3% | 36,0% | 30,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,44 | 0,87 | 0,99 | 0,57 | 0,53 | 0,50 | 0,75 | 0,79 | 0,62 | 0,49 | 0,61 | 0,63 | 0,64 | 0,72 | 0,87 | 1,60 | 2,29 | 1,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,67 | 0,49 | 0,98 | 1,38 | 0,53 | 0,21 | 0,15 | 0,21 | 0,14 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,9% | 11,3% | 17,7% | 16,9% | 17,8% | 18,7% | 19,1% | 17,6% | 17,9% | 16,6% | 7,9% | 2,4% | 5,6% | 5,8% | 5,4% | 9,1% | 13,9% | 14,2% | 8,2% |
| FAVÖK Marjı | 9,2% | 8,5% | 15,4% | 11,6% | 14,2% | 11,8% | 1,4% | 11,3% | 10,7% | 9,5% | 3,2% | -2,5% | 3,0% | 2,5% | 1,6% | 6,0% | 9,4% | 8,6% | 5,3% |
| Net Kâr Marjı | 6,1% | 6,2% | 12,7% | 10,6% | 13,2% | 12,1% | -9,2% | 9,7% | 11,7% | 7,5% | 1,5% | -4,1% | 1,5% | 2,4% | -0,1% | 4,1% | 7,5% | 5,8% | 3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,3% | 10,0% | -0,5% | 0,6% | 2,7% | 6,5% | -4,2% | 7,2% | 5,2% | -9,0% | -1,8% | -2,2% | -31,7% | 5,4% | -7,6% | -24,8% | -1,5% | 3,3% | -22,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |