300074Avcon Information Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $294,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,44 Mr | 元1,63 Mr | 元1,63 Mr | 元1,60 Mr | 元1,80 Mr | 元1,75 Mr | 元1,59 Mr | 元1,55 Mr | 元1,59 Mr | 元1,38 Mr | 元1,24 Mr | 元1,06 Mr | 元1,05 Mr | 元957,48 Mn | 元856,31 Mn | 元833,04 Mn | 元125,48 Mn | 元84,72 Mn | 元65,55 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元321,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元548,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元890,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元141,94 Mn | 元158,07 Mn | 元139,32 Mn | 元149,39 Mn | 元178,13 Mn | 元206,17 Mn | 元18,07 Mn | 元55,15 Mn | 元101,76 Mn | 元82,81 Mn | 元49,93 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元6,00 Mn |
| Net Borç† | -元190,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元292,49 Mn | 元496,30 Mn | 元543,85 Mn | 元416,54 Mn | 元457,65 Mn | 元453,67 Mn | 元477,68 Mn | 元461,58 Mn | 元462,14 Mn | 元339,68 Mn | 元329,65 Mn | 元218,50 Mn | 元250,79 Mn | 元196,34 Mn | 元124,38 Mn | 元103,24 Mn | 元100,15 Mn | 元78,50 Mn | 元73,76 Mn |
| Brüt Kâr | 元82,29 Mn | 元190,57 Mn | 元245,59 Mn | 元141,54 Mn | 元180,93 Mn | 元182,24 Mn | 元165,16 Mn | 元158,55 Mn | 元222,51 Mn | 元163,98 Mn | 元176,42 Mn | 元157,11 Mn | 元189,05 Mn | 元154,16 Mn | 元87,79 Mn | 元72,92 Mn | 元75,76 Mn | 元56,76 Mn | 元42,51 Mn |
| FAVÖK | -元97,61 Mn | 元4.360 | 元69,74 Mn | -元54,47 Mn | 元38,50 Mn | 元48,83 Mn | 元53,37 Mn | 元44,61 Mn | 元67,05 Mn | 元69,31 Mn | 元44,89 Mn | 元39,43 Mn | 元97,15 Mn | 元60,56 Mn | 元33,50 Mn | 元34,07 Mn | 元37,66 Mn | 元24,23 Mn | 元22,38 Mn |
| Net Kâr | -元186,45 Mn | -元72,60 Mn | 元10,90 Mn | -元105,84 Mn | 元9,09 Mn | 元22,66 Mn | 元15,97 Mn | 元14,83 Mn | 元34,32 Mn | 元70,72 Mn | 元33,51 Mn | 元31,01 Mn | 元102,39 Mn | 元81,64 Mn | 元50,61 Mn | 元48,41 Mn | 元43,89 Mn | 元27,58 Mn | 元24,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,34 | -0,14 | 0,02 | -0,20 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,06 | 0,13 | 0,06 | 0,06 | 0,19 | 0,15 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,05 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元45,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,22 Mn | -元27,67 Mn | 元174,69 Mn | 元9,98 Mn | -元19,08 Mn | 元39,07 Mn | -元5,24 Mn | -元67,73 Mn | -元6,48 Mn | -元35,83 Mn | -元36,11 Mn | -元161,65 Mn | -元111,08 Mn | -元42,48 Mn | -元33,05 Mn | 元8,96 Mn | 元40,74 Mn | 元822.590 | 元17,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元56,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,9% | 9,7% | 8,5% | 9,3% | 9,9% | 11,8% | 1,1% | 3,6% | 6,4% | 6,0% | 4,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 9,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,30 | 0,33 | 0,26 | 0,25 | 0,26 | 0,30 | 0,30 | 0,29 | 0,25 | 0,26 | 0,21 | 0,24 | 0,21 | 0,15 | 0,12 | 0,80 | 0,93 | 1,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,33 | 0,56 | 0,61 | 0,47 | 0,51 | 0,51 | 0,54 | 0,52 | 0,52 | 0,38 | 0,37 | 0,25 | 0,28 | 0,22 | 0,14 | 0,12 | 0,11 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,1% | 38,4% | 45,2% | 34,0% | 39,5% | 40,2% | 34,6% | 34,4% | 48,1% | 48,3% | 53,5% | 71,9% | 75,4% | 78,5% | 70,6% | 70,6% | 75,7% | 72,3% | 57,6% |
| FAVÖK Marjı | -33,4% | 0,0% | 12,8% | -13,1% | 8,4% | 10,8% | 11,2% | 9,7% | 14,5% | 20,4% | 13,6% | 18,0% | 38,7% | 30,8% | 26,9% | 33,0% | 37,6% | 30,9% | 30,3% |
| Net Kâr Marjı | -63,7% | -14,6% | 2,0% | -25,4% | 2,0% | 5,0% | 3,3% | 3,2% | 7,4% | 20,8% | 10,2% | 14,2% | 40,8% | 41,6% | 40,7% | 46,9% | 43,8% | 35,1% | 32,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,1% | -5,6% | 32,1% | 2,4% | -4,2% | 8,6% | -1,1% | -14,7% | -1,4% | -10,5% | -11,0% | -74,0% | -44,3% | -21,6% | -26,6% | 8,7% | 40,7% | 1,0% | 23,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |