300075Beijing eGOVA Co. Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $947,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,82 Mr | 元4,36 Mr | 元4,88 Mr | 元4,75 Mr | 元4,36 Mr | 元4,06 Mr | 元3,09 Mr | 元3,11 Mr | 元3,06 Mr | 元2,35 Mr | 元1,86 Mr | 元1,41 Mr | 元1,26 Mr | 元1,13 Mr | 元918,07 Mn | 元875,72 Mn | 元131,32 Mn | 元92,34 Mn | 元48,09 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元649,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元31,39 Mn | 元44,65 Mn | 元25,86 Mn | 元13,34 Mn | 元13,71 Mn | 元46,03 Mn | 元125,10 Mn | 元207,10 Mn | 元185,65 Mn | 元231,62 Mn | 元344,07 Mn | 元151,07 Mn | 元85,77 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元1,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元598,60 Mn | 元707,39 Mn | 元1,21 Mr | 元1,52 Mr | 元1,47 Mr | 元1,40 Mr | 元1,25 Mr | 元1,28 Mr | 元1,19 Mr | 元959,80 Mn | 元643,41 Mn | 元541,32 Mn | 元401,64 Mn | 元218,88 Mn | 元118,24 Mn | 元95,42 Mn | 元72,18 Mn | 元55,04 Mn | 元42,37 Mn |
| Brüt Kâr | 元70,60 Mn | 元58,39 Mn | 元429,26 Mn | 元540,71 Mn | 元510,05 Mn | 元418,46 Mn | 元363,77 Mn | 元349,66 Mn | 元375,99 Mn | 元315,66 Mn | 元218,16 Mn | 元211,31 Mn | 元133,33 Mn | 元113,36 Mn | 元59,64 Mn | 元65,63 Mn | 元57,56 Mn | 元44,14 Mn | 元28,22 Mn |
| FAVÖK | -元207,03 Mn | -元214,40 Mn | 元162,26 Mn | 元295,27 Mn | 元245,83 Mn | 元191,44 Mn | 元180,46 Mn | 元187,78 Mn | 元187,58 Mn | 元199,55 Mn | 元161,02 Mn | 元152,35 Mn | 元73,25 Mn | 元58,21 Mn | 元29,65 Mn | 元37,82 Mn | 元36,15 Mn | 元28,11 Mn | 元16,15 Mn |
| Net Kâr | -元378,83 Mn | -元395,70 Mn | 元134,38 Mn | 元254,60 Mn | 元206,72 Mn | 元158,66 Mn | 元130,70 Mn | 元117,19 Mn | 元169,59 Mn | 元131,36 Mn | 元121,33 Mn | 元119,06 Mn | 元94,04 Mn | 元72,23 Mn | 元51,93 Mn | 元51,45 Mn | 元41,25 Mn | 元30,13 Mn | 元19,50 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,62 | -0,64 | 0,22 | 0,43 | 0,36 | 0,29 | 0,26 | 0,23 | 0,35 | 0,28 | 0,27 | 0,26 | 0,21 | 0,16 | 0,11 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元53,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元277,03 Mn | -元34,77 Mn | 元106,10 Mn | 元34,04 Mn | 元39,19 Mn | 元182,27 Mn | 元114,16 Mn | 元135,25 Mn | -元78,17 Mn | -元29,79 Mn | 元94,55 Mn | -元98,31 Mn | -元19,31 Mn | -元4,20 Mn | -元27,27 Mn | -元17,55 Mn | 元28,52 Mn | 元32,22 Mn | 元14,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元329,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 1,0% | 0,5% | 0,3% | 0,3% | 1,1% | 4,0% | 6,7% | 6,1% | 9,8% | 18,5% | 10,7% | 6,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,16 | 0,25 | 0,32 | 0,34 | 0,35 | 0,40 | 0,41 | 0,39 | 0,41 | 0,35 | 0,38 | 0,32 | 0,19 | 0,13 | 0,11 | 0,55 | 0,60 | 0,88 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,22 | 0,38 | 0,48 | 0,46 | 0,44 | 0,39 | 0,40 | 0,38 | 0,30 | 0,20 | 0,17 | 0,13 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,8% | 8,3% | 35,6% | 35,6% | 34,7% | 29,8% | 29,1% | 27,4% | 31,6% | 32,9% | 33,9% | 39,0% | 33,2% | 51,8% | 50,4% | 68,8% | 79,7% | 80,2% | 66,6% |
| FAVÖK Marjı | -34,6% | -30,3% | 13,5% | 19,5% | 16,7% | 13,6% | 14,5% | 14,7% | 15,8% | 20,8% | 25,0% | 28,1% | 18,2% | 26,6% | 25,1% | 39,6% | 50,1% | 51,1% | 38,1% |
| Net Kâr Marjı | -63,3% | -55,9% | 11,2% | 16,8% | 14,0% | 11,3% | 10,5% | 9,2% | 14,3% | 13,7% | 18,9% | 22,0% | 23,4% | 33,0% | 43,9% | 53,9% | 57,1% | 54,7% | 46,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -46,3% | -4,9% | 8,8% | 2,2% | 2,7% | 13,0% | 9,1% | 10,6% | -6,6% | -3,1% | 14,7% | -18,2% | -4,8% | -1,9% | -23,1% | -18,4% | 39,5% | 58,5% | 33,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |