300076Ningbo GQY Video & Telecom Joint-Stock Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $267,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元996,67 Mn | 元1,05 Mr | 元1,08 Mr | 元1,12 Mr | 元1,13 Mr | 元1,12 Mr | 元1,09 Mr | 元1,10 Mr | 元1,12 Mr | 元1,14 Mr | 元1,12 Mr | 元1,18 Mr | 元1,21 Mr | 元1,18 Mr | 元1,15 Mr | 元1,09 Mr | 元275,43 Mn | 元230,83 Mn | 元297,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元68,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元145,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元851,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元35,00 Mn | 元24,17 Mn | 元6,75 Mn | 元23,20 Mn | 元17,35 Mn | 元925.858 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元47,00 Mn | 元34,45 Mn | 元14,93 Mn | 元1,61 Mn | 元2,60 Mn | 元61,03 Mn | 元60,87 Mn | 元60,87 Mn |
| Net Borç† | -元435,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元82,35 Mn | 元140,66 Mn | 元134,62 Mn | 元162,11 Mn | 元132,00 Mn | 元178,72 Mn | 元84,66 Mn | 元192,52 Mn | 元135,32 Mn | 元170,89 Mn | 元202,01 Mn | 元261,71 Mn | 元328,58 Mn | 元356,73 Mn | 元287,85 Mn | 元239,66 Mn | 元210,44 Mn | 元173,37 Mn | 元157,97 Mn |
| Brüt Kâr | -元2,71 Mn | 元7,34 Mn | 元16,98 Mn | 元8,20 Mn | 元29,23 Mn | 元44,65 Mn | 元23,23 Mn | 元68,40 Mn | 元25,85 Mn | 元30,66 Mn | 元60,32 Mn | 元89,97 Mn | 元118,52 Mn | 元121,94 Mn | 元106,35 Mn | 元120,30 Mn | 元110,77 Mn | 元95,42 Mn | 元82,01 Mn |
| FAVÖK | -元61,48 Mn | -元50,48 Mn | -元32,58 Mn | -元42,13 Mn | -元21,78 Mn | -元3,32 Mn | -元28,73 Mn | 元22,11 Mn | -元35,76 Mn | -元24,33 Mn | 元5,48 Mn | 元18,57 Mn | 元5,27 Mn | 元36,56 Mn | 元30,08 Mn | 元50,31 Mn | 元62,84 Mn | 元48,81 Mn | 元49,60 Mn |
| Net Kâr | -元81,25 Mn | -元56,70 Mn | -元20,19 Mn | -元16,03 Mn | -元7,92 Mn | 元15,88 Mn | 元15,20 Mn | 元18,77 Mn | -元104,62 Mn | -元21,70 Mn | 元4,90 Mn | 元19,56 Mn | 元7,45 Mn | 元32,46 Mn | 元31,23 Mn | 元51,68 Mn | 元51,77 Mn | 元39,89 Mn | 元25,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,19 | -0,13 | -0,05 | -0,04 | -0,02 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | -0,25 | -0,05 | 0,01 | 0,05 | 0,02 | 0,08 | 0,07 | 0,13 | 0,12 | 0,09 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元5,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元50,67 Mn | -元79,47 Mn | -元50,05 Mn | -元16,71 Mn | -元35,39 Mn | -元75,22 Mn | -元5,45 Mn | 元33,82 Mn | 元42,29 Mn | 元13,79 Mn | -元8,93 Mn | 元40,49 Mn | -元15,38 Mn | -元13,72 Mn | -元25,15 Mn | -元99,36 Mn | 元15,52 Mn | -元3,48 Mn | -元5,99 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元804.224 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,5% | 2,3% | 0,6% | 2,1% | 1,5% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,0% | 2,9% | 1,3% | 0,1% | 0,2% | 22,2% | 26,4% | 20,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,13 | 0,12 | 0,14 | 0,12 | 0,16 | 0,08 | 0,17 | 0,12 | 0,15 | 0,18 | 0,22 | 0,27 | 0,30 | 0,25 | 0,22 | 0,76 | 0,75 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,17 | 0,16 | 0,19 | 0,16 | 0,21 | 0,10 | 0,23 | 0,16 | 0,20 | 0,24 | 0,31 | 0,39 | 0,42 | 0,34 | 0,28 | 0,25 | 0,20 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -3,3% | 5,2% | 12,6% | 5,1% | 22,1% | 25,0% | 27,4% | 35,5% | 19,1% | 17,9% | 29,9% | 34,4% | 36,1% | 34,2% | 36,9% | 50,2% | 52,6% | 55,0% | 51,9% |
| FAVÖK Marjı | -74,7% | -35,9% | -24,2% | -26,0% | -16,5% | -1,9% | -33,9% | 11,5% | -26,4% | -14,2% | 2,7% | 7,1% | 1,6% | 10,2% | 10,4% | 21,0% | 29,9% | 28,2% | 31,4% |
| Net Kâr Marjı | -98,7% | -40,3% | -15,0% | -9,9% | -6,0% | 8,9% | 18,0% | 9,7% | -77,3% | -12,7% | 2,4% | 7,5% | 2,3% | 9,1% | 10,8% | 21,6% | 24,6% | 23,0% | 16,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -61,5% | -56,5% | -37,2% | -10,3% | -26,8% | -42,1% | -6,4% | 17,6% | 31,2% | 8,1% | -4,4% | 15,5% | -4,7% | -3,8% | -8,7% | -41,5% | 7,4% | -2,0% | -3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |