300077NSING Technologies Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,27 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,57 Mr | 元3,71 Mr | 元3,80 Mr | 元3,71 Mr | 元2,67 Mr | 元2,05 Mr | 元2,01 Mr | 元2,85 Mr | 元3,02 Mr | 元3,29 Mr | 元3,20 Mr | 元2,87 Mr | 元2,84 Mr | 元2,89 Mr | 元2,96 Mr | 元2,87 Mr | 元341,41 Mn | 元159,93 Mn | 元113,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元291,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元934,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,07 Mr | 元2,21 Mr | 元2,18 Mr | 元1,67 Mr | 元579,39 Mn | 元629,92 Mn | 元591,35 Mn | 元545,93 Mn | 元291,82 Mn | 元111,34 Mn | 元171,01 Mn | 元19,79 Mn | 元13,15 Mn | 元19,09 Mn | 元20,22 Mn | 元6,21 Mn | 元0,00 | 元4,12 Mn | 元19,90 Mn |
| Net Borç† | 元1,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,36 Mr | 元1,16 Mr | 元1,04 Mr | 元1,19 Mr | 元1,01 Mr | 元379,71 Mn | 元394,08 Mn | 元599,13 Mn | 元691,94 Mn | 元702,60 Mn | 元558,62 Mn | 元423,58 Mn | 元430,73 Mn | 元426,38 Mn | 元567,24 Mn | 元702,37 Mn | 元464,53 Mn | 元218,25 Mn | 元149,75 Mn |
| Brüt Kâr | 元192,41 Mn | 元158,17 Mn | 元39,53 Mn | 元368,74 Mn | 元419,74 Mn | 元104,15 Mn | 元49,19 Mn | 元149,31 Mn | 元168,07 Mn | 元218,44 Mn | 元179,06 Mn | 元144,47 Mn | 元142,14 Mn | 元145,83 Mn | 元234,95 Mn | 元329,56 Mn | 元182,51 Mn | 元69,19 Mn | 元34,72 Mn |
| FAVÖK | 元80,10 Mn | -元82,38 Mn | -元289,00 Mn | 元30,97 Mn | 元154,94 Mn | 元4,43 Mn | -元202,39 Mn | -元932,56 Mn | -元13,05 Mn | 元23,22 Mn | -元1,10 Mn | -元51,59 Mn | -元47,71 Mn | -元59,20 Mn | 元20,59 Mn | 元124,53 Mn | 元94,02 Mn | 元22,91 Mn | 元8,39 Mn |
| Net Kâr | -元115,42 Mn | -元235,34 Mn | -元571,52 Mn | -元32,49 Mn | 元218,98 Mn | 元11,23 Mn | 元103,92 Mn | -元1,61 Mr | -元486,58 Mn | 元101,21 Mn | 元86,01 Mn | 元10,15 Mn | 元4,69 Mn | 元54,99 Mn | 元107,71 Mn | 元177,02 Mn | 元116,94 Mn | 元24,12 Mn | 元13,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,20 | -0,40 | -1,00 | -0,06 | 0,39 | 0,02 | 0,19 | -2,89 | -0,86 | 0,18 | 0,31 | 0,04 | 0,02 | 0,20 | 0,40 | 1,77 | 1,07 | 0,24 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元106,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元205,47 Mn | -元304,61 Mn | -元292,82 Mn | -元721,56 Mn | 元102,35 Mn | -元22,55 Mn | -元165,54 Mn | 元162,48 Mn | -元202,33 Mn | -元105,16 Mn | -元59,89 Mn | -元48,68 Mn | -元6,91 Mn | 元31,30 Mn | -元66,36 Mn | 元73,31 Mn | 元81,18 Mn | 元33,77 Mn | -元4,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元214,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 58,0% | 59,6% | 57,5% | 45,0% | 21,7% | 30,8% | 29,4% | 19,2% | 9,7% | 3,4% | 5,3% | 0,7% | 0,5% | 0,7% | 0,7% | 0,2% | 0,0% | 2,6% | 17,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,31 | 0,27 | 0,32 | 0,38 | 0,19 | 0,20 | 0,21 | 0,23 | 0,21 | 0,17 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,19 | 0,25 | 1,36 | 1,36 | 1,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,45 | 1,25 | 1,11 | 1,28 | 1,08 | 0,41 | 0,42 | 0,64 | 0,74 | 0,75 | 0,60 | 0,45 | 0,46 | 0,46 | 0,61 | 0,75 | 0,50 | 0,23 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,2% | 13,6% | 3,8% | 30,9% | 41,4% | 27,4% | 12,5% | 24,9% | 24,3% | 31,1% | 32,1% | 34,1% | 33,0% | 34,2% | 41,4% | 46,9% | 39,3% | 31,7% | 23,2% |
| FAVÖK Marjı | 5,9% | -7,1% | -27,9% | 2,6% | 15,3% | 1,2% | -51,4% | -155,7% | -1,9% | 3,3% | -0,2% | -12,2% | -11,1% | -13,9% | 3,6% | 17,7% | 20,2% | 10,5% | 5,6% |
| Net Kâr Marjı | -8,5% | -20,2% | -55,2% | -2,7% | 21,6% | 3,0% | 26,4% | -269,4% | -70,3% | 14,4% | 15,4% | 2,4% | 1,1% | 12,9% | 19,0% | 25,2% | 25,2% | 11,1% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -15,1% | -26,2% | -28,3% | -60,5% | 10,1% | -5,9% | -42,0% | 27,1% | -29,2% | -15,0% | -10,7% | -11,5% | -1,6% | 7,3% | -11,7% | 10,4% | 17,5% | 15,5% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,01 | -%2,18 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 664,50 | -%4,10 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,67 | +%0,28 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,12 | +%0,50 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 309,56 | -%6,42 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,49 | -%0,05 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,79 | -%2,56 |