300083Guangdong Create Century Intelligent Equipment Group Corporation Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,57 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元11,44 Mr | 元10,61 Mr | 元8,44 Mr | 元8,80 Mr | 元8,81 Mr | 元7,63 Mr | 元7,33 Mr | 元8,41 Mr | 元11,19 Mr | 元9,64 Mr | 元8,91 Mr | 元3,79 Mr | 元2,72 Mr | 元2,07 Mr | 元1,61 Mr | 元1,43 Mr | 元453,19 Mn | 元411,72 Mn | 元246,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元921,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,87 Mr | 元2,67 Mr | 元1,55 Mr | 元1,90 Mr | 元3,00 Mr | 元2,37 Mr | 元2,65 Mr | 元3,05 Mr | 元2,91 Mr | 元2,34 Mr | 元1,61 Mr | 元1,05 Mr | 元496,20 Mn | 元118,58 Mn | 元28,02 Mn | 元13,52 Mn | 元67,13 Mn | 元90,44 Mn | 元25,32 Mn |
| Net Borç† | 元1,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,31 Mr | 元4,56 Mr | 元3,49 Mr | 元4,52 Mr | 元5,24 Mr | 元3,40 Mr | 元5,42 Mr | 元5,48 Mr | 元6,40 Mr | 元5,13 Mr | 元3,55 Mr | 元3,96 Mr | 元3,26 Mr | 元2,02 Mr | 元1,33 Mr | 元959,93 Mn | 元719,21 Mn | 元536,83 Mn | 元252,22 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,25 Mr | 元961,86 Mn | 元667,70 Mn | 元1,13 Mr | 元1,52 Mr | 元523,78 Mn | 元614,56 Mn | 元655,82 Mn | 元1,68 Mr | 元1,19 Mr | 元441,15 Mn | 元713,59 Mn | 元547,52 Mn | 元359,45 Mn | 元259,38 Mn | 元221,59 Mn | 元135,92 Mn | 元94,68 Mn | 元61,63 Mn |
| FAVÖK | 元677,44 Mn | 元481,99 Mn | 元178,61 Mn | 元536,28 Mn | 元762,54 Mn | -元56,57 Mn | 元232,83 Mn | -元2,15 Mr | 元723,04 Mn | 元509,17 Mn | -元182,64 Mn | 元270,07 Mn | 元261,06 Mn | 元176,16 Mn | 元112,80 Mn | 元103,52 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元143,25 Mn | 元237,29 Mn | 元194,49 Mn | 元335,03 Mn | 元499,60 Mn | -元697,49 Mn | 元12,58 Mn | -元2,87 Mr | 元460,80 Mn | 元131,44 Mn | -元470,50 Mn | 元74,35 Mn | 元127,50 Mn | 元96,85 Mn | 元65,10 Mn | 元75,26 Mn | 元69,88 Mn | 元40,54 Mn | 元37,72 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,14 | 0,12 | 0,20 | 0,33 | -0,49 | 0,01 | -2,01 | 0,32 | 0,09 | -0,53 | 0,09 | 0,16 | 0,12 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,05 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元135,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元34,20 Mn | -元127,17 Mn | 元23,78 Mn | 元67,59 Mn | 元49,59 Mn | -元152,37 Mn | -元459,89 Mn | -元263,24 Mn | -元452,36 Mn | -元564,88 Mn | -元1,09 Mr | -元809,89 Mn | -元39,06 Mn | 元87,07 Mn | -元400,85 Mn | -元130,18 Mn | 元58,99 Mn | -元8,40 Mn | 元5,63 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元99,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,1% | 25,1% | 18,4% | 21,6% | 34,0% | 31,1% | 36,1% | 36,3% | 26,0% | 24,3% | 18,0% | 27,8% | 18,2% | 5,7% | 1,7% | 0,9% | 14,8% | 22,0% | 10,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,43 | 0,41 | 0,51 | 0,59 | 0,45 | 0,74 | 0,65 | 0,57 | 0,53 | 0,40 | 1,05 | 1,20 | 0,98 | 0,83 | 0,67 | 1,59 | 1,30 | 1,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,00 | 0,86 | 0,66 | 0,85 | 0,99 | 0,64 | 1,03 | 1,04 | 1,21 | 0,97 | 0,67 | 0,75 | 0,62 | 0,38 | 0,25 | 0,18 | 0,14 | 0,10 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,5% | 21,1% | 19,1% | 25,1% | 28,9% | 15,4% | 11,3% | 12,0% | 26,3% | 23,1% | 12,4% | 18,0% | 16,8% | 17,8% | 19,4% | 23,1% | 18,9% | 17,6% | 24,4% |
| FAVÖK Marjı | 12,8% | 10,6% | 5,1% | 11,9% | 14,5% | -1,7% | 4,3% | -39,2% | 11,3% | 9,9% | -5,1% | 6,8% | 8,0% | 8,7% | 8,5% | 10,8% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 5,2% | 5,6% | 7,4% | 9,5% | -20,5% | 0,2% | -52,3% | 7,2% | 2,6% | -13,2% | 1,9% | 3,9% | 4,8% | 4,9% | 7,8% | 9,7% | 7,6% | 15,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | -2,8% | 0,7% | 1,5% | 0,9% | -4,5% | -8,5% | -4,8% | -7,1% | -11,0% | -30,6% | -20,4% | -1,2% | 4,3% | -30,0% | -13,6% | 8,2% | -1,6% | 2,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,04 | -%5,84 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,34 | -%1,02 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,71 | +%1,11 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,94 | -%5,80 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 587,21 | -%0,64 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |