300086Honz Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $425,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,79 Mr | 元1,98 Mr | 元2,17 Mr | 元2,29 Mr | 元2,46 Mr | 元2,63 Mr | 元2,19 Mr | 元2,17 Mr | 元2,39 Mr | 元2,19 Mr | 元2,11 Mr | 元1,93 Mr | 元1,90 Mr | 元1,97 Mr | 元1,97 Mr | 元1,90 Mr | 元294,09 Mn | 元206,34 Mn | 元141,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元59,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元815,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元921,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元448,02 Mn | 元510,70 Mn | 元501,64 Mn | 元583,12 Mn | 元592,80 Mn | 元667,96 Mn | 元238,85 Mn | 元209,50 Mn | 元146,00 Mn | 元101,71 Mn | 元81,79 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元24,47 Mn | 元0,00 | 元8,50 Mn | 元8,50 Mn | 元6,00 Mn |
| Net Borç† | 元388,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元462,97 Mn | 元466,11 Mn | 元734,39 Mn | 元524,87 Mn | 元831,17 Mn | 元917,19 Mn | 元997,50 Mn | 元869,93 Mn | 元657,77 Mn | 元465,47 Mn | 元405,93 Mn | 元403,14 Mn | 元305,72 Mn | 元362,67 Mn | 元304,48 Mn | 元314,44 Mn | 元218,78 Mn | 元135,85 Mn | 元95,94 Mn |
| Brüt Kâr | 元197,16 Mn | 元205,90 Mn | 元381,22 Mn | 元225,94 Mn | 元396,19 Mn | 元438,11 Mn | 元439,03 Mn | 元349,61 Mn | 元242,04 Mn | 元166,80 Mn | 元164,48 Mn | 元177,27 Mn | 元118,77 Mn | 元123,56 Mn | 元101,49 Mn | 元211,04 Mn | 元156,72 Mn | 元86,34 Mn | 元56,77 Mn |
| FAVÖK | -元108,63 Mn | -元80,49 Mn | 元141,42 Mn | -元83,50 Mn | 元47,69 Mn | 元123,14 Mn | 元71,84 Mn | 元96,19 Mn | 元94,41 Mn | 元76,43 Mn | 元103,58 Mn | 元96,35 Mn | 元44,50 Mn | 元20,13 Mn | -元7,65 Mn | 元148,92 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元230,14 Mn | -元215,45 Mn | 元11,53 Mn | -元187,58 Mn | 元10,99 Mn | 元9,34 Mn | -元26,46 Mn | 元13,37 Mn | 元55,54 Mn | 元46,16 Mn | 元68,20 Mn | 元59,08 Mn | 元14,85 Mn | 元23,34 Mn | 元2,82 Mn | 元139,32 Mn | 元97,58 Mn | 元49,52 Mn | 元34,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,51 | -0,47 | 0,03 | -0,42 | 0,02 | 0,02 | -0,06 | 0,03 | 0,12 | 0,10 | 0,15 | 0,13 | 0,03 | 0,05 | 0,01 | 0,35 | 0,22 | 0,11 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元15,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元29,12 Mn | -元21,04 Mn | -元66,87 Mn | -元29,57 Mn | -元204,38 Mn | -元313,60 Mn | -元83,97 Mn | -元107,38 Mn | -元84,26 Mn | 元76,56 Mn | 元41,72 Mn | 元45,09 Mn | 元23,72 Mn | 元61,71 Mn | -元180,36 Mn | -元34,33 Mn | 元32,54 Mn | 元29,80 Mn | 元10,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元92,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,0% | 25,8% | 23,2% | 25,5% | 24,1% | 25,4% | 10,9% | 9,6% | 6,1% | 4,6% | 3,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,2% | 0,0% | 2,9% | 4,1% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,24 | 0,34 | 0,23 | 0,34 | 0,35 | 0,45 | 0,40 | 0,27 | 0,21 | 0,19 | 0,21 | 0,16 | 0,18 | 0,15 | 0,17 | 0,74 | 0,66 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,51 | 0,80 | 0,57 | 0,90 | 1,00 | 1,08 | 0,94 | 0,71 | 0,51 | 0,44 | 0,44 | 0,33 | 0,39 | 0,33 | 0,34 | 0,24 | 0,15 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,6% | 44,2% | 51,9% | 43,0% | 47,7% | 47,8% | 44,0% | 40,2% | 36,8% | 35,8% | 40,5% | 44,0% | 38,9% | 34,1% | 33,3% | 67,1% | 71,6% | 63,6% | 59,2% |
| FAVÖK Marjı | -23,5% | -17,3% | 19,3% | -15,9% | 5,7% | 13,4% | 7,2% | 11,1% | 14,4% | 16,4% | 25,5% | 23,9% | 14,6% | 5,6% | -2,5% | 47,4% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -49,7% | -46,2% | 1,6% | -35,7% | 1,3% | 1,0% | -2,7% | 1,5% | 8,4% | 9,9% | 16,8% | 14,7% | 4,9% | 6,4% | 0,9% | 44,3% | 44,6% | 36,5% | 35,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | -4,5% | -9,1% | -5,6% | -24,6% | -34,2% | -8,4% | -12,3% | -12,8% | 16,4% | 10,3% | 11,2% | 7,8% | 17,0% | -59,2% | -10,9% | 14,9% | 21,9% | 11,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |