300087Winall Hi-Tech Seed Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $737,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,65 Mr | 元7,65 Mr | 元6,70 Mr | 元5,08 Mr | 元3,54 Mr | 元2,49 Mr | 元1,73 Mr | 元1,91 Mr | 元1,59 Mr | 元1,43 Mr | 元1,11 Mr | 元1,05 Mr | 元1,00 Mr | 元1,00 Mr | 元888,78 Mn | 元619,77 Mn | 元194,22 Mn | 元128,02 Mn | 元72,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,29 Mr | 元2,25 Mr | 元1,50 Mr | 元1,23 Mr | 元664,19 Mn | 元515,42 Mn | 元77,76 Mn | 元5,00 Mn | 元6,00 Mn | 元0,00 | 元6,00 Mn | 元17,00 Mn | 元23,00 Mn | 元13,00 Mn | 元10,00 Mn | 元0,00 | 元36,00 Mn | 元8,00 Mn | 元6,00 Mn |
| Net Borç† | 元662,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,49 Mr | 元4,71 Mr | 元4,10 Mr | 元3,48 Mr | 元2,51 Mr | 元1,60 Mr | 元1,15 Mr | 元905,51 Mn | 元946,84 Mn | 元756,70 Mn | 元607,38 Mn | 元469,01 Mn | 元465,97 Mn | 元406,66 Mn | 元279,09 Mn | 元180,31 Mn | 元163,62 Mn | 元122,26 Mn | 元87,75 Mn |
| Brüt Kâr | 元841,10 Mn | 元1,07 Mr | 元1,10 Mr | 元853,84 Mn | 元673,01 Mn | 元449,60 Mn | 元392,93 Mn | 元352,22 Mn | 元357,07 Mn | 元245,78 Mn | 元206,74 Mn | 元139,69 Mn | 元150,98 Mn | 元137,18 Mn | 元88,43 Mn | 元70,92 Mn | 元70,14 Mn | 元54,03 Mn | 元38,44 Mn |
| FAVÖK | 元118,44 Mn | 元364,18 Mn | 元456,85 Mn | 元367,11 Mn | 元283,50 Mn | 元194,25 Mn | 元123,90 Mn | 元109,49 Mn | 元123,65 Mn | 元69,76 Mn | 元63,18 Mn | 元33,78 Mn | 元39,64 Mn | 元32,41 Mn | 元24,66 Mn | 元34,31 Mn | 元31,76 Mn | 元24,99 Mn | 元16,66 Mn |
| Net Kâr | -元211,65 Mn | 元114,41 Mn | 元268,42 Mn | 元233,34 Mn | 元169,05 Mn | 元133,45 Mn | 元94,58 Mn | 元68,32 Mn | 元62,46 Mn | 元30,68 Mn | 元22,14 Mn | 元5,23 Mn | 元7,74 Mn | 元22,49 Mn | 元21,54 Mn | 元32,73 Mn | 元33,83 Mn | 元24,51 Mn | 元14,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,22 | 0,12 | 0,28 | 0,25 | 0,22 | 0,18 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,02 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元150,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元34,68 Mn | -元154,33 Mn | — | 元278,26 Mn | 元311,75 Mn | -元135,79 Mn | -元6,69 Mn | 元125,16 Mn | 元105,76 Mn | 元139,85 Mn | 元16,12 Mn | 元43,94 Mn | -元66,18 Mn | -元47,61 Mn | -元83,89 Mn | -元33,14 Mn | -元4,79 Mn | 元25,83 Mn | 元27,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元253,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,9% | 29,3% | 22,3% | 24,3% | 18,8% | 20,7% | 4,5% | 0,3% | 0,4% | 0,0% | 0,5% | 1,6% | 2,3% | 1,3% | 1,1% | 0,0% | 18,5% | 6,2% | 8,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,62 | 0,61 | 0,69 | 0,71 | 0,64 | 0,67 | 0,48 | 0,60 | 0,53 | 0,55 | 0,45 | 0,46 | 0,41 | 0,31 | 0,29 | 0,84 | 0,95 | 1,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,90 | 1,99 | 1,73 | 1,47 | 1,06 | 0,67 | 0,49 | 0,38 | 0,40 | 0,32 | 0,26 | 0,20 | 0,20 | 0,17 | 0,12 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,7% | 22,8% | 26,9% | 24,5% | 26,8% | 28,2% | 34,1% | 38,9% | 37,7% | 32,5% | 34,0% | 29,8% | 32,4% | 33,7% | 31,7% | 39,3% | 42,9% | 44,2% | 43,8% |
| FAVÖK Marjı | 2,6% | 7,7% | 11,1% | 10,5% | 11,3% | 12,2% | 10,7% | 12,1% | 13,1% | 9,2% | 10,4% | 7,2% | 8,5% | 8,0% | 8,8% | 19,0% | 19,4% | 20,4% | 19,0% |
| Net Kâr Marjı | -4,7% | 2,4% | 6,5% | 6,7% | 6,7% | 8,4% | 8,2% | 7,5% | 6,6% | 4,1% | 3,6% | 1,1% | 1,7% | 5,5% | 7,7% | 18,2% | 20,7% | 20,0% | 16,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,8% | -3,3% | — | 8,0% | 12,4% | -8,5% | -0,6% | 13,8% | 11,2% | 18,5% | 2,7% | 9,4% | -14,2% | -11,7% | -30,1% | -18,4% | -2,9% | 21,1% | 31,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |