300088Wuhu Token Science Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,71 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元18,24 Mr | 元16,41 Mr | 元14,44 Mr | 元13,06 Mr | 元11,56 Mr | 元9,92 Mr | 元9,02 Mr | 元9,32 Mr | 元7,49 Mr | 元7,34 Mr | 元4,84 Mr | 元3,52 Mr | 元2,26 Mr | 元1,80 Mr | 元1,50 Mr | 元1,22 Mr | 元457,58 Mn | 元340,33 Mn | 元310,98 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元9,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,87 Mr | 元4,44 Mr | 元2,80 Mr | 元1,80 Mr | 元1,64 Mr | 元1,48 Mr | 元1,50 Mr | 元2,89 Mr | 元1,77 Mr | 元1,67 Mr | 元748,63 Mn | 元727,52 Mn | 元337,87 Mn | 元126,25 Mn | 元91,73 Mn | 元20,00 Mn | 元106,25 Mn | 元54,36 Mn | 元62,35 Mn |
| Net Borç† | 元3,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元11,56 Mr | 元11,01 Mr | 元8,84 Mr | 元6,97 Mr | 元6,98 Mr | 元6,80 Mr | 元6,01 Mr | 元9,60 Mr | 元10,86 Mr | 元8,52 Mr | 元3,97 Mr | 元1,64 Mr | 元1,10 Mr | 元809,24 Mn | 元588,16 Mn | 元483,09 Mn | 元261,50 Mn | 元212,11 Mn | 元178,94 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,10 Mr | 元915,78 Mn | 元752,12 Mn | 元1,23 Mr | 元1,54 Mr | 元1,69 Mr | 元1,55 Mr | 元1,40 Mr | 元1,04 Mr | 元755,35 Mn | 元470,87 Mn | 元374,39 Mn | 元407,93 Mn | 元310,06 Mn | 元223,10 Mn | 元185,23 Mn | 元98,22 Mn | 元76,61 Mn | 元58,70 Mn |
| FAVÖK | 元1,08 Mr | 元1,07 Mr | 元1,07 Mr | 元1,37 Mr | 元1,67 Mr | 元1,75 Mr | 元1,47 Mr | 元1,29 Mr | 元941,23 Mn | 元613,94 Mn | 元418,27 Mn | 元315,92 Mn | 元385,38 Mn | 元278,39 Mn | 元191,31 Mn | 元157,53 Mn | 元71,42 Mn | 元56,44 Mn | 元46,19 Mn |
| Net Kâr | 元203,60 Mn | 元356,79 Mn | 元241,56 Mn | 元679,66 Mn | 元904,24 Mn | 元834,23 Mn | 元845,44 Mn | 元712,02 Mn | 元544,40 Mn | 元383,57 Mn | 元237,71 Mn | 元165,69 Mn | 元263,53 Mn | 元203,56 Mn | 元152,53 Mn | 元117,15 Mn | 元60,55 Mn | 元46,28 Mn | 元39,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,15 | 0,10 | 0,28 | 0,36 | 0,34 | 0,35 | 0,31 | 0,24 | 0,17 | 0,11 | 0,08 | 0,14 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,03 | 0,02 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元400,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元35,25 Mn | -元749,84 Mn | -元638,05 Mn | 元369,86 Mn | -元181,11 Mn | 元923,44 Mn | 元740,19 Mn | 元81,47 Mn | -元233,82 Mn | -元336,10 Mn | 元175,10 Mn | -元299,01 Mn | -元176,68 Mn | 元35,92 Mn | -元266,86 Mn | -元138,21 Mn | 元895.490 | -元7,56 Mn | -元1,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元764,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,2% | 27,1% | 19,4% | 13,8% | 14,2% | 14,9% | 16,7% | 31,0% | 23,6% | 22,7% | 15,5% | 20,6% | 14,9% | 7,0% | 6,1% | 1,6% | 23,2% | 16,0% | 20,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,67 | 0,61 | 0,53 | 0,60 | 0,68 | 0,67 | 1,03 | 1,45 | 1,16 | 0,82 | 0,46 | 0,48 | 0,45 | 0,39 | 0,39 | 0,57 | 0,62 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,32 | 1,26 | 1,01 | 0,80 | 0,80 | 0,78 | 0,69 | 1,10 | 1,24 | 0,97 | 0,45 | 0,19 | 0,13 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,5% | 8,3% | 8,5% | 17,6% | 22,1% | 24,9% | 25,8% | 14,6% | 9,5% | 8,9% | 11,9% | 22,9% | 37,2% | 38,3% | 37,9% | 38,3% | 37,6% | 36,1% | 32,8% |
| FAVÖK Marjı | 9,3% | 9,7% | 12,1% | 19,7% | 24,0% | 25,7% | 24,5% | 13,4% | 8,7% | 7,2% | 10,5% | 19,3% | 35,2% | 34,4% | 32,5% | 32,6% | 27,3% | 26,6% | 25,8% |
| Net Kâr Marjı | 1,8% | 3,2% | 2,7% | 9,8% | 12,9% | 12,3% | 14,1% | 7,4% | 5,0% | 4,5% | 6,0% | 10,1% | 24,1% | 25,2% | 25,9% | 24,2% | 23,2% | 21,8% | 22,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,3% | -6,8% | -7,2% | 5,3% | -2,6% | 13,6% | 12,3% | 0,8% | -2,2% | -3,9% | 4,4% | -18,3% | -16,1% | 4,4% | -45,4% | -28,6% | 0,3% | -3,6% | -0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |