300093Gansu Golden Solar Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,70 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,77 Mr | 元2,71 Mr | 元2,91 Mr | 元2,48 Mr | 元1,88 Mr | 元989,98 Mn | 元1,28 Mr | 元1,40 Mr | 元1,54 Mr | 元1,28 Mr | 元1,62 Mr | 元1,60 Mr | 元1,45 Mr | 元1,20 Mr | 元1,06 Mr | 元981,42 Mn | 元418,59 Mn | 元335,73 Mn | 元292,31 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元56,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元747,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元313,54 Mn | 元2,31 Mr | 元2,05 Mr | 元1,78 Mr | 元1,10 Mr | 元204,31 Mn | 元341,78 Mn | 元368,24 Mn | 元391,74 Mn | 元257,21 Mn | 元600,74 Mn | 元546,84 Mn | 元475,68 Mn | 元257,15 Mn | 元179,23 Mn | 元132,60 Mn | 元98,98 Mn | 元65,67 Mn | 元133,17 Mn |
| Net Borç† | 元257,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元301,01 Mn | 元123,67 Mn | 元580,41 Mn | 元521,89 Mn | 元318,98 Mn | 元326,80 Mn | 元608,15 Mn | 元732,54 Mn | 元597,09 Mn | 元348,32 Mn | 元345,86 Mn | 元429,34 Mn | 元398,05 Mn | 元354,14 Mn | 元346,22 Mn | 元295,12 Mn | 元255,25 Mn | 元193,01 Mn | 元173,17 Mn |
| Brüt Kâr | -元167,97 Mn | -元294,49 Mn | -元111,63 Mn | -元32,40 Mn | 元82,50 Mn | 元74,54 Mn | 元109,63 Mn | 元201,57 Mn | 元160,40 Mn | 元99,07 Mn | 元116,55 Mn | 元135,16 Mn | 元135,12 Mn | 元117,01 Mn | 元118,58 Mn | 元104,61 Mn | 元87,06 Mn | 元75,28 Mn | 元61,35 Mn |
| FAVÖK | -元142,35 Mn | -元321,23 Mn | -元217,22 Mn | -元185,50 Mn | -元40,98 Mn | -元21,56 Mn | -元16,47 Mn | 元100,33 Mn | 元69,98 Mn | 元49,70 Mn | 元72,58 Mn | 元96,48 Mn | 元99,14 Mn | 元88,03 Mn | 元87,23 Mn | 元74,10 Mn | 元54,13 Mn | 元46,00 Mn | 元39,16 Mn |
| Net Kâr | 元203,07 Mn | -元795,25 Mn | -元361,76 Mn | -元269,36 Mn | -元202,14 Mn | -元131,09 Mn | -元88,24 Mn | 元12,65 Mn | 元12,95 Mn | 元4,68 Mn | 元4,62 Mn | 元19,32 Mn | 元11,68 Mn | 元27,29 Mn | 元44,47 Mn | 元43,71 Mn | 元41,81 Mn | 元36,97 Mn | 元23,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,38 | -3,68 | -1,67 | -1,25 | -0,94 | -0,61 | -0,41 | 0,06 | 0,06 | 0,02 | 0,02 | 0,09 | 0,05 | 0,13 | 0,21 | 0,24 | 0,19 | 0,17 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元7,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元458,83 Mn | -元357,46 Mn | -元899,98 Mn | -元951,10 Mn | -元742,14 Mn | -元123,78 Mn | 元250,64 Mn | -元235,24 Mn | 元212,98 Mn | 元22,14 Mn | 元41,64 Mn | 元78,06 Mn | -元67,17 Mn | 元86,56 Mn | -元165,19 Mn | -元84,68 Mn | 元18,14 Mn | 元14,40 Mn | 元43,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元253,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,3% | 85,3% | 70,5% | 71,8% | 58,6% | 20,6% | 26,8% | 26,2% | 25,5% | 20,1% | 37,0% | 34,3% | 32,7% | 21,4% | 16,9% | 13,5% | 23,6% | 19,6% | 45,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,05 | 0,20 | 0,21 | 0,17 | 0,33 | 0,48 | 0,52 | 0,39 | 0,27 | 0,21 | 0,27 | 0,27 | 0,29 | 0,33 | 0,30 | 0,61 | 0,57 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,15 | 0,06 | 0,29 | 0,26 | 0,16 | 0,16 | 0,30 | 0,37 | 0,30 | 0,17 | 0,17 | 0,21 | 0,20 | 0,18 | 0,17 | 0,15 | 0,13 | 0,10 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -55,8% | -238,1% | -19,2% | -6,2% | 25,9% | 22,8% | 18,0% | 27,5% | 26,9% | 28,4% | 33,7% | 31,5% | 33,9% | 33,0% | 34,2% | 35,4% | 34,1% | 39,0% | 35,4% |
| FAVÖK Marjı | -47,3% | -259,7% | -37,4% | -35,5% | -12,8% | -6,6% | -2,7% | 13,7% | 11,7% | 14,3% | 21,0% | 22,5% | 24,9% | 24,9% | 25,2% | 25,1% | 21,2% | 23,8% | 22,6% |
| Net Kâr Marjı | 67,5% | -643,0% | -62,3% | -51,6% | -63,4% | -40,1% | -14,5% | 1,7% | 2,2% | 1,3% | 1,3% | 4,5% | 2,9% | 7,7% | 12,8% | 14,8% | 16,4% | 19,2% | 13,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -152,4% | -289,0% | -155,1% | -182,2% | -232,7% | -37,9% | 41,2% | -32,1% | 35,7% | 6,4% | 12,0% | 18,2% | -16,9% | 24,4% | -47,7% | -28,7% | 7,1% | 7,5% | 25,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,04 | -%5,84 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,34 | -%1,02 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,71 | +%1,11 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,94 | -%5,80 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 587,21 | -%0,64 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |