300098Gosuncn Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,12 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,03 Mr | 元4,94 Mr | 元5,22 Mr | 元5,34 Mr | 元5,91 Mr | 元6,23 Mr | 元7,54 Mr | 元8,33 Mr | 元7,53 Mr | 元4,83 Mr | 元4,30 Mr | 元1,67 Mr | 元1,22 Mr | 元1,02 Mr | 元1,03 Mr | 元911,00 Mn | 元294,64 Mn | 元216,13 Mn | 元127,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元417,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元720,38 Mn | 元632,73 Mn | 元688,77 Mn | 元567,59 Mn | 元662,61 Mn | 元1,02 Mr | 元1,15 Mr | 元519,68 Mn | 元644,52 Mn | 元200,69 Mn | 元225,35 Mn | 元297,52 Mn | 元49,72 Mn | 元17,47 Mn | 元20,21 Mn | 元22,44 Mn | 元26,88 Mn | 元11,35 Mn | 元2,10 Mn |
| Net Borç† | 元252,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,98 Mr | 元1,41 Mr | 元1,79 Mr | 元2,32 Mr | 元2,66 Mr | 元2,32 Mr | 元2,69 Mr | 元3,55 Mr | 元2,23 Mr | 元1,32 Mr | 元1,08 Mr | 元734,85 Mn | 元534,41 Mn | 元299,18 Mn | 元193,10 Mn | 元180,58 Mn | 元200,12 Mn | 元163,07 Mn | 元91,79 Mn |
| Brüt Kâr | 元618,92 Mn | 元404,70 Mn | 元521,45 Mn | 元557,22 Mn | 元687,10 Mn | 元505,93 Mn | 元671,86 Mn | 元1,21 Mr | 元771,53 Mn | 元576,10 Mn | 元286,20 Mn | 元190,01 Mn | 元165,81 Mn | 元53,92 Mn | 元59,87 Mn | 元85,79 Mn | 元89,19 Mn | 元70,87 Mn | 元49,56 Mn |
| FAVÖK | -元18,03 Mn | -元290,47 Mn | -元125,64 Mn | -元280,43 Mn | -元81,21 Mn | -元515,49 Mn | -元258,95 Mn | 元531,02 Mn | 元343,95 Mn | 元325,71 Mn | 元136,65 Mn | 元90,03 Mn | 元553,14 Mn | -元38,65 Mn | 元9,25 Mn | 元25,43 Mn | 元46,09 Mn | 元37,22 Mn | 元25,70 Mn |
| Net Kâr | -元32,31 Mn | -元236,80 Mn | -元103,25 Mn | -元272,54 Mn | 元43,29 Mn | -元1,10 Mr | -元1,16 Mr | 元539,57 Mn | 元408,27 Mn | 元315,96 Mn | 元140,14 Mn | 元128,96 Mn | 元53,74 Mn | -元40,71 Mn | 元30,49 Mn | 元40,48 Mn | 元58,75 Mn | 元40,82 Mn | 元26,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | -0,14 | -0,06 | -0,16 | 0,02 | -0,63 | -0,67 | 0,31 | 0,25 | 0,20 | 0,13 | 0,12 | 0,05 | -0,04 | 0,03 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元248,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元31,14 Mn | -元65,29 Mn | -元83,75 Mn | -元85,84 Mn | 元131,46 Mn | -元282,64 Mn | -元408,03 Mn | -元282,38 Mn | 元12,69 Mn | 元235,63 Mn | -元134,74 Mn | -元149,28 Mn | -元146,47 Mn | -元39,33 Mn | -元15,59 Mn | -元49,68 Mn | -元6,42 Mn | 元34,90 Mn | 元17,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元191,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,3% | 12,8% | 13,2% | 10,6% | 11,2% | 16,4% | 15,2% | 6,2% | 8,6% | 4,2% | 5,2% | 17,8% | 4,1% | 1,7% | 2,0% | 2,5% | 9,1% | 5,3% | 1,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,29 | 0,34 | 0,43 | 0,45 | 0,37 | 0,36 | 0,43 | 0,30 | 0,27 | 0,25 | 0,44 | 0,44 | 0,29 | 0,19 | 0,20 | 0,68 | 0,75 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,72 | 0,51 | 0,65 | 0,84 | 0,97 | 0,84 | 0,98 | 1,29 | 0,81 | 0,48 | 0,39 | 0,27 | 0,19 | 0,11 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,3% | 28,7% | 29,1% | 24,0% | 25,8% | 21,8% | 25,0% | 34,1% | 34,6% | 43,7% | 26,6% | 25,9% | 31,0% | 18,0% | 31,0% | 47,5% | 44,6% | 43,5% | 54,0% |
| FAVÖK Marjı | -0,9% | -20,6% | -7,0% | -12,1% | -3,1% | -22,2% | -9,6% | 15,0% | 15,4% | 24,7% | 12,7% | 12,3% | 103,5% | -12,9% | 4,8% | 14,1% | 23,0% | 22,8% | 28,0% |
| Net Kâr Marjı | -1,6% | -16,8% | -5,8% | -11,7% | 1,6% | -47,6% | -43,0% | 15,2% | 18,3% | 24,0% | 13,0% | 17,5% | 10,1% | -13,6% | 15,8% | 22,4% | 29,4% | 25,0% | 29,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,6% | -4,6% | -4,7% | -3,7% | 4,9% | -12,2% | -15,2% | -8,0% | 0,6% | 17,9% | -12,5% | -20,3% | -27,4% | -13,1% | -8,1% | -27,5% | -3,2% | 21,4% | 19,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 275,18 | -%1,19 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 667,81 | +%1,65 | |
| BYD Company Limited Class A | 83,07 | +%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,76 | +%0,06 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,86 | +%0,60 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 594,52 | -%2,54 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,01 | +%0,81 |