300099Uroica Precision Information Engineering Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $683,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,64 Mr | 元2,80 Mr | 元2,64 Mr | 元2,82 Mr | 元2,23 Mr | 元2,04 Mr | 元2,02 Mr | 元1,93 Mr | 元1,92 Mr | 元1,82 Mr | 元943,35 Mn | 元933,34 Mn | 元804,11 Mn | 元799,52 Mn | 元756,00 Mn | 元675,59 Mn | 元160,67 Mn | 元116,92 Mn | 元66,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元250,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元249,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元87,16 Mn | 元35,47 Mn | 元74,88 Mn | 元129,32 Mn | 元121,75 Mn | 元57,23 Mn | 元51,43 Mn | 元13,10 Mn | 元6,24 Mn | 元32,80 Mn | 元9,01 Mn | 元15,58 Mn | 元13,40 Mn | 元22,77 Mn | 元27,52 Mn | 元1,42 Mn | 元20,00 Mn | 元15,00 Mn | 元3,00 Mn |
| Net Borç† | -元598,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元574,49 Mn | 元594,50 Mn | 元660,69 Mn | 元752,73 Mn | 元744,00 Mn | 元528,62 Mn | 元466,28 Mn | 元434,52 Mn | 元418,62 Mn | 元228,61 Mn | 元161,94 Mn | 元177,15 Mn | 元171,03 Mn | 元191,67 Mn | 元171,74 Mn | 元113,30 Mn | 元85,16 Mn | 元63,14 Mn | 元51,83 Mn |
| Brüt Kâr | 元243,78 Mn | 元257,18 Mn | 元272,97 Mn | 元324,09 Mn | 元347,67 Mn | 元207,37 Mn | 元189,87 Mn | 元192,33 Mn | 元199,78 Mn | 元105,67 Mn | 元78,04 Mn | 元106,45 Mn | 元120,82 Mn | 元139,72 Mn | 元127,75 Mn | 元89,32 Mn | 元68,00 Mn | 元51,88 Mn | 元31,17 Mn |
| FAVÖK | 元109,27 Mn | 元119,33 Mn | 元142,80 Mn | 元199,97 Mn | 元225,15 Mn | 元136,27 Mn | 元123,71 Mn | 元91,26 Mn | 元127,06 Mn | 元79,56 Mn | 元13,67 Mn | 元25,42 Mn | 元66,54 Mn | 元85,34 Mn | 元81,53 Mn | 元60,38 Mn | 元47,01 Mn | — | — |
| Net Kâr | 元183,24 Mn | 元95,08 Mn | 元132,27 Mn | 元109,85 Mn | 元190,04 Mn | 元119,11 Mn | 元64,09 Mn | 元97,45 Mn | 元101,64 Mn | 元29,91 Mn | 元23,39 Mn | 元4,95 Mn | 元67,61 Mn | 元97,10 Mn | 元86,25 Mn | 元62,24 Mn | 元48,21 Mn | 元37,27 Mn | 元14,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,25 | 0,13 | 0,18 | 0,16 | 0,28 | 0,18 | 0,10 | 0,15 | 0,15 | 0,05 | 0,04 | 0,01 | 0,13 | 0,19 | 0,17 | 0,14 | 0,09 | 0,07 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元47,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元14,50 Mn | 元167,81 Mn | 元35,20 Mn | 元61,58 Mn | -元10,29 Mn | 元84,83 Mn | 元174,03 Mn | 元33,29 Mn | 元63,84 Mn | 元86,02 Mn | 元11,72 Mn | -元36,50 Mn | 元14,29 Mn | -元1,38 Mn | -元31,35 Mn | 元16,65 Mn | 元11,22 Mn | -元9,52 Mn | -元10,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元26,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,3% | 1,3% | 2,8% | 4,6% | 5,5% | 2,8% | 2,5% | 0,7% | 0,3% | 1,8% | 1,0% | 1,7% | 1,7% | 2,8% | 3,6% | 0,2% | 12,4% | 12,8% | 4,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,21 | 0,25 | 0,27 | 0,33 | 0,26 | 0,23 | 0,23 | 0,22 | 0,13 | 0,17 | 0,19 | 0,21 | 0,24 | 0,23 | 0,17 | 0,53 | 0,54 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,25 | 0,28 | 0,32 | 0,31 | 0,22 | 0,20 | 0,18 | 0,18 | 0,10 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,4% | 43,3% | 41,3% | 43,1% | 46,7% | 39,2% | 40,7% | 44,3% | 47,7% | 46,2% | 48,2% | 60,1% | 70,6% | 72,9% | 74,4% | 78,8% | 79,9% | 82,2% | 60,1% |
| FAVÖK Marjı | 19,0% | 20,1% | 21,6% | 26,6% | 30,3% | 25,8% | 26,5% | 21,0% | 30,4% | 34,8% | 8,4% | 14,3% | 38,9% | 44,5% | 47,5% | 53,3% | 55,2% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 31,9% | 16,0% | 20,0% | 14,6% | 25,5% | 22,5% | 13,7% | 22,4% | 24,3% | 13,1% | 14,4% | 2,8% | 39,5% | 50,7% | 50,2% | 54,9% | 56,6% | 59,0% | 27,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,5% | 28,2% | 5,3% | 8,2% | -1,4% | 16,0% | 37,3% | 7,7% | 15,3% | 37,6% | 7,2% | -20,6% | 8,4% | -0,7% | -18,3% | 14,7% | 13,2% | -15,1% | -20,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |