300101Chengdu CORPRO Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,18 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,02 Mr | 元2,91 Mr | 元2,70 Mr | 元2,61 Mr | 元2,22 Mr | 元1,96 Mr | 元1,65 Mr | 元1,55 Mr | 元1,28 Mr | 元1,15 Mr | 元1,36 Mr | 元1,17 Mr | 元994,86 Mn | 元925,07 Mn | 元838,25 Mn | 元815,94 Mn | 元262,68 Mn | 元301,84 Mn | 元202,47 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元265,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元546,98 Mn | 元398,97 Mn | 元327,45 Mn | 元300,80 Mn | 元250,29 Mn | 元208,53 Mn | 元175,24 Mn | 元167,60 Mn | 元107,64 Mn | 元61,65 Mn | 元72,15 Mn | 元0,00 | 元32,00 Mn | 元32,05 Mn | 元1,19 Mn | 元1,42 Mn | 元24,89 Mn | 元65,64 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | 元281,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元949,65 Mn | 元788,52 Mn | 元844,61 Mn | 元1,17 Mr | 元790,08 Mn | 元572,78 Mn | 元469,44 Mn | 元443,00 Mn | 元439,38 Mn | 元435,49 Mn | 元533,02 Mn | 元405,75 Mn | 元259,34 Mn | 元201,36 Mn | 元196,86 Mn | 元200,54 Mn | 元175,64 Mn | 元136,77 Mn | 元62,66 Mn |
| Brüt Kâr | 元499,63 Mn | 元381,23 Mn | 元423,29 Mn | 元617,09 Mn | 元416,93 Mn | 元284,03 Mn | 元210,73 Mn | 元182,70 Mn | 元193,40 Mn | 元208,75 Mn | 元261,84 Mn | 元198,44 Mn | 元105,58 Mn | 元110,11 Mn | 元101,05 Mn | 元128,03 Mn | 元110,70 Mn | 元90,80 Mn | 元21,09 Mn |
| FAVÖK | 元131,42 Mn | 元111,13 Mn | 元176,59 Mn | 元353,40 Mn | 元195,05 Mn | 元131,94 Mn | 元63,54 Mn | 元45,23 Mn | 元82,39 Mn | 元88,26 Mn | 元151,88 Mn | 元104,30 Mn | 元1,46 Mn | 元38,93 Mn | 元55,81 Mn | 元77,19 Mn | 元64,07 Mn | 元46,25 Mn | 元19,38 Mn |
| Net Kâr | 元28,31 Mn | 元40,00 Mn | 元72,60 Mn | 元300,12 Mn | 元151,48 Mn | 元80,61 Mn | 元4,59 Mn | 元16,17 Mn | 元30,54 Mn | 元40,01 Mn | 元78,27 Mn | 元51,52 Mn | -元15,33 Mn | 元24,35 Mn | 元47,78 Mn | 元56,40 Mn | 元39,62 Mn | 元29,45 Mn | 元16,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,07 | 0,13 | 0,54 | 0,27 | 0,15 | 0,01 | 0,03 | 0,05 | 0,07 | 0,14 | 0,10 | -0,03 | 0,05 | 0,09 | 0,12 | 0,07 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元148,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元184,98 Mn | -元64,01 Mn | -元66,83 Mn | -元97,91 Mn | -元26,08 Mn | 元9,60 Mn | -元134,12 Mn | 元14,43 Mn | -元36,93 Mn | -元263,58 Mn | 元26,75 Mn | 元143,78 Mn | -元17,26 Mn | -元129,04 Mn | -元54,83 Mn | 元24,78 Mn | 元29,11 Mn | -元59,80 Mn | 元19,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元210,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,1% | 13,7% | 12,1% | 11,5% | 11,3% | 10,6% | 10,6% | 10,8% | 8,4% | 5,4% | 5,3% | 0,0% | 3,2% | 3,5% | 0,1% | 0,2% | 9,5% | 21,7% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,27 | 0,31 | 0,45 | 0,36 | 0,29 | 0,28 | 0,29 | 0,34 | 0,38 | 0,39 | 0,35 | 0,26 | 0,22 | 0,23 | 0,25 | 0,67 | 0,45 | 0,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,49 | 0,41 | 0,44 | 0,61 | 0,41 | 0,30 | 0,24 | 0,23 | 0,23 | 0,23 | 0,28 | 0,21 | 0,13 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 52,6% | 48,3% | 50,1% | 52,6% | 52,8% | 49,6% | 44,9% | 41,2% | 44,0% | 47,9% | 49,1% | 48,9% | 40,7% | 54,7% | 51,3% | 63,8% | 63,0% | 66,4% | 33,7% |
| FAVÖK Marjı | 13,8% | 14,1% | 20,9% | 30,1% | 24,7% | 23,0% | 13,5% | 10,2% | 18,8% | 20,3% | 28,5% | 25,7% | 0,6% | 19,3% | 28,4% | 38,5% | 36,5% | 33,8% | 30,9% |
| Net Kâr Marjı | 3,0% | 5,1% | 8,6% | 25,6% | 19,2% | 14,1% | 1,0% | 3,7% | 7,0% | 9,2% | 14,7% | 12,7% | -5,9% | 12,1% | 24,3% | 28,1% | 22,6% | 21,5% | 26,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -19,5% | -8,1% | -7,9% | -8,3% | -3,3% | 1,7% | -28,6% | 3,3% | -8,4% | -60,5% | 5,0% | 35,4% | -6,7% | -64,1% | -27,9% | 12,4% | 16,6% | -43,7% | 30,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |