300102Xiamen Changelight Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,38 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,41 Mr | 元6,71 Mr | 元6,61 Mr | 元7,02 Mr | 元6,07 Mr | 元6,21 Mr | 元6,90 Mr | 元6,38 Mr | 元5,29 Mr | 元3,30 Mr | 元3,36 Mr | 元2,13 Mr | 元1,99 Mr | 元1,89 Mr | 元1,88 Mr | 元1,72 Mr | 元322,31 Mn | 元290,49 Mn | 元160,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元589,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,34 Mr | 元1,75 Mr | 元1,67 Mr | 元2,25 Mr | 元2,68 Mr | 元2,96 Mr | 元3,28 Mr | 元2,66 Mr | 元2,00 Mr | 元349,12 Mn | 元462,38 Mn | 元114,63 Mn | 元48,14 Mn | 元16,81 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元83,80 Mn | 元63,87 Mn |
| Net Borç† | 元291,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,40 Mr | 元2,43 Mr | 元2,38 Mr | 元1,69 Mr | 元1,87 Mr | 元1,30 Mr | 元1,04 Mr | 元1,03 Mr | 元1,13 Mr | 元1,14 Mr | 元611,26 Mn | 元423,96 Mn | 元477,99 Mn | 元374,76 Mn | 元374,78 Mn | 元297,13 Mn | 元192,22 Mn | 元154,96 Mn | 元70,28 Mn |
| Brüt Kâr | 元330,35 Mn | 元354,90 Mn | 元258,28 Mn | 元221,93 Mn | 元420,63 Mn | 元29,85 Mn | 元45,61 Mn | 元279,10 Mn | 元402,08 Mn | 元233,99 Mn | 元118,73 Mn | 元162,33 Mn | 元184,44 Mn | 元155,82 Mn | 元223,95 Mn | 元181,98 Mn | 元113,21 Mn | 元87,63 Mn | 元34,27 Mn |
| FAVÖK | 元458,21 Mn | 元440,19 Mn | 元344,44 Mn | 元295,53 Mn | 元610,24 Mn | 元133,77 Mn | -元126,41 Mn | 元243,39 Mn | 元358,18 Mn | 元201,33 Mn | 元19,59 Mn | 元125,16 Mn | 元146,36 Mn | 元138,11 Mn | 元195,62 Mn | 元154,08 Mn | — | 元65,89 Mn | — |
| Net Kâr | 元114,65 Mn | 元96,08 Mn | 元31,61 Mn | -元50,35 Mn | 元186,84 Mn | -元246,91 Mn | -元279,96 Mn | 元179,99 Mn | 元210,56 Mn | 元48,38 Mn | -元90,21 Mn | 元55,90 Mn | 元105,47 Mn | 元108,44 Mn | 元177,84 Mn | 元137,11 Mn | 元84,07 Mn | 元65,95 Mn | 元22,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 0,11 | 0,03 | -0,06 | 0,26 | -0,35 | -0,40 | 0,25 | 0,30 | 0,07 | -0,15 | 0,10 | 0,18 | 0,19 | 0,30 | 0,28 | 0,14 | 0,11 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元137,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元420,32 Mn | 元296,83 Mn | 元34,24 Mn | 元265,02 Mn | 元375,40 Mn | -元111,37 Mn | -元420,47 Mn | -元1,69 Mr | -元62,76 Mn | -元301,21 Mn | -元671,28 Mn | -元302,70 Mn | -元20,63 Mn | 元58,63 Mn | -元320,36 Mn | -元81,05 Mn | 元76,88 Mn | -元8,00 Mn | -元43,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元150,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,8% | 26,1% | 25,2% | 32,1% | 44,1% | 47,6% | 47,5% | 41,7% | 37,8% | 10,6% | 13,8% | 5,4% | 2,4% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 9,3% | 28,8% | 39,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,36 | 0,36 | 0,24 | 0,31 | 0,21 | 0,15 | 0,16 | 0,21 | 0,35 | 0,18 | 0,20 | 0,24 | 0,20 | 0,20 | 0,17 | 0,60 | 0,53 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,79 | 0,56 | 0,55 | 0,39 | 0,43 | 0,30 | 0,24 | 0,24 | 0,26 | 0,27 | 0,14 | 0,10 | 0,11 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,7% | 14,6% | 10,9% | 13,1% | 22,5% | 2,3% | 4,4% | 27,1% | 35,7% | 20,5% | 19,4% | 38,3% | 38,6% | 41,6% | 59,8% | 61,2% | 58,9% | 56,6% | 48,8% |
| FAVÖK Marjı | 13,5% | 18,1% | 14,5% | 17,5% | 32,7% | 10,3% | -12,2% | 23,6% | 31,8% | 17,6% | 3,2% | 29,5% | 30,6% | 36,9% | 52,2% | 51,9% | — | 42,5% | — |
| Net Kâr Marjı | 3,4% | 4,0% | 1,3% | -3,0% | 10,0% | -18,9% | -27,0% | 17,5% | 18,7% | 4,2% | -14,8% | 13,2% | 22,1% | 28,9% | 47,5% | 46,1% | 43,7% | 42,6% | 31,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,4% | 12,2% | 1,4% | 15,7% | 20,1% | -8,5% | -40,6% | -164,2% | -5,6% | -26,3% | -109,8% | -71,4% | -4,3% | 15,6% | -85,5% | -27,3% | 40,0% | -5,2% | -61,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,98 | -%1,83 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,19 | -%4,58 | |
| BYD Company Limited Class A | 80,63 | -%0,99 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,60 | -%0,12 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 314,98 | -%4,78 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 576,30 | -%1,79 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,68 | -%2,80 |