300105Yantai Longyuan Power Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $548,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,65 Mr | 元2,75 Mr | 元2,88 Mr | 元2,58 Mr | 元2,33 Mr | 元2,26 Mr | 元2,22 Mr | 元2,31 Mr | 元2,39 Mr | 元2,55 Mr | 元2,79 Mr | 元3,18 Mr | 元2,97 Mr | 元2,51 Mr | 元2,16 Mr | 元1,72 Mr | 元464,46 Mn | 元486,85 Mn | 元438,53 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元453,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元789,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元14,35 Mn | 元58,35 Mn | 元232,59 Mn | 元228,05 Mn | 元130,62 Mn | 元122,87 Mn | 元57,43 Mn | 元59,34 Mn | 元85,34 Mn | 元57,64 Mn | 元111,51 Mn | 元192,39 Mn | 元232,73 Mn | 元88,89 Mn | 元99,60 Mn | 元55,83 Mn | 元19,54 Mn | 元21,01 Mn | 元9,55 Mn |
| Net Borç† | -元890,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元956,80 Mn | 元1,27 Mr | 元1,13 Mr | 元728,89 Mn | 元535,97 Mn | 元456,34 Mn | 元511,65 Mn | 元455,59 Mn | 元592,08 Mn | 元441,45 Mn | 元827,63 Mn | 元1,62 Mr | 元1,37 Mr | 元1,22 Mr | 元873,68 Mn | 元487,47 Mn | 元435,10 Mn | 元370,83 Mn | 元331,09 Mn |
| Brüt Kâr | 元196,04 Mn | 元178,75 Mn | 元218,30 Mn | 元118,04 Mn | 元83,77 Mn | 元71,00 Mn | 元64,50 Mn | 元75,47 Mn | 元96,81 Mn | 元9,81 Mn | 元145,17 Mn | 元371,53 Mn | 元399,80 Mn | 元400,18 Mn | 元331,87 Mn | 元207,15 Mn | 元193,80 Mn | 元164,96 Mn | 元119,28 Mn |
| FAVÖK | -元27,30 Mn | 元60,70 Mn | 元112,96 Mn | 元4,96 Mn | -元14,52 Mn | -元27,17 Mn | -元8,53 Mn | -元2,58 Mn | -元1,07 Mn | -元144,38 Mn | -元55,67 Mn | 元206,82 Mn | 元206,96 Mn | 元218,11 Mn | 元175,61 Mn | 元100,30 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元35,67 Mn | 元65,29 Mn | 元141,23 Mn | 元88,53 Mn | 元5,95 Mn | 元9,80 Mn | 元13,98 Mn | 元8,34 Mn | 元15,99 Mn | -元164,48 Mn | -元47,82 Mn | 元169,38 Mn | 元191,99 Mn | 元211,83 Mn | 元174,34 Mn | 元105,02 Mn | 元87,70 Mn | 元71,70 Mn | 元67,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,07 | 0,13 | 0,28 | 0,17 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | -0,32 | -0,09 | 0,33 | 0,37 | 0,41 | 0,34 | 0,25 | 0,17 | 0,14 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元57,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元216,03 Mn | 元62,79 Mn | -元94,42 Mn | -元83,76 Mn | 元53,95 Mn | 元40,98 Mn | 元23,64 Mn | 元118,13 Mn | -元50,34 Mn | 元237,96 Mn | 元22,10 Mn | -元167,24 Mn | 元45,35 Mn | 元32,76 Mn | -元155,36 Mn | 元40,68 Mn | 元47,80 Mn | 元27,03 Mn | 元45,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 2,1% | 8,1% | 8,9% | 5,6% | 5,4% | 2,6% | 2,6% | 3,6% | 2,3% | 4,0% | 6,0% | 7,8% | 3,5% | 4,6% | 3,2% | 4,2% | 4,3% | 2,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,46 | 0,39 | 0,28 | 0,23 | 0,20 | 0,23 | 0,20 | 0,25 | 0,17 | 0,30 | 0,51 | 0,46 | 0,49 | 0,40 | 0,28 | 0,94 | 0,76 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 0,69 | 0,61 | 0,39 | 0,29 | 0,25 | 0,28 | 0,25 | 0,32 | 0,24 | 0,45 | 0,88 | 0,74 | 0,66 | 0,47 | 0,26 | 0,23 | 0,20 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,5% | 14,0% | 19,3% | 16,2% | 15,6% | 15,6% | 12,6% | 16,6% | 16,4% | 2,2% | 17,5% | 22,9% | 29,2% | 32,8% | 38,0% | 42,5% | 44,5% | 44,5% | 36,0% |
| FAVÖK Marjı | -2,9% | 4,8% | 10,0% | 0,7% | -2,7% | -6,0% | -1,7% | -0,6% | -0,2% | -32,7% | -6,7% | 12,7% | 15,1% | 17,9% | 20,1% | 20,6% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -3,7% | 5,1% | 12,5% | 12,1% | 1,1% | 2,1% | 2,7% | 1,8% | 2,7% | -37,3% | -5,8% | 10,4% | 14,0% | 17,3% | 20,0% | 21,5% | 20,2% | 19,3% | 20,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 22,6% | 4,9% | -8,4% | -11,5% | 10,1% | 9,0% | 4,6% | 25,9% | -8,5% | 53,9% | 2,7% | -10,3% | 3,3% | 2,7% | -17,8% | 8,3% | 11,0% | 7,3% | 13,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |