300109Boai NKY Medical Holdings Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,07 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,37 Mr | 元4,37 Mr | 元4,02 Mr | 元3,71 Mr | 元3,88 Mr | 元4,18 Mr | 元4,20 Mr | 元2,30 Mr | 元1,96 Mr | 元1,31 Mr | 元1,24 Mr | 元474,63 Mn | 元422,64 Mn | 元409,62 Mn | 元389,74 Mn | 元358,09 Mn | 元112,72 Mn | 元91,45 Mn | 元66,66 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元691,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元678,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元353,43 Mn | 元500,55 Mn | 元185,44 Mn | 元187,72 Mn | 元219,24 Mn | 元871,07 Mn | 元945,92 Mn | 元714,51 Mn | 元579,83 Mn | 元11,50 Mn | 元0,00 | 元34,20 Mn | 元4,00 Mn | 元12,78 Mn | 元6,22 Mn | 元4,00 Mn | 元13,75 Mn | 元12,00 Mn | 元10,00 Mn |
| Net Borç† | -元362,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,17 Mr | 元1,60 Mr | 元1,58 Mr | 元1,48 Mr | 元1,22 Mr | 元968,76 Mn | 元919,91 Mn | 元690,34 Mn | 元481,09 Mn | 元397,69 Mn | 元288,30 Mn | 元251,86 Mn | 元208,54 Mn | 元212,42 Mn | 元190,15 Mn | 元163,18 Mn | 元129,34 Mn | 元108,26 Mn | 元82,95 Mn |
| Brüt Kâr | 元517,76 Mn | 元726,11 Mn | 元867,35 Mn | 元673,74 Mn | 元465,30 Mn | 元409,44 Mn | 元427,79 Mn | 元301,11 Mn | 元217,85 Mn | 元170,49 Mn | 元117,83 Mn | 元72,94 Mn | 元55,36 Mn | 元45,59 Mn | 元48,98 Mn | 元49,81 Mn | 元38,15 Mn | 元30,26 Mn | 元20,14 Mn |
| FAVÖK | 元378,66 Mn | 元532,05 Mn | 元646,95 Mn | 元444,41 Mn | 元208,40 Mn | 元205,10 Mn | 元241,69 Mn | 元172,95 Mn | 元145,51 Mn | 元123,30 Mn | 元89,44 Mn | 元54,77 Mn | 元33,22 Mn | 元26,41 Mn | 元30,23 Mn | 元30,30 Mn | 元26,00 Mn | 元32,18 Mn | 元13,51 Mn |
| Net Kâr | 元190,09 Mn | 元349,68 Mn | 元493,03 Mn | 元291,46 Mn | 元207,05 Mn | 元44,57 Mn | 元122,80 Mn | 元89,55 Mn | 元92,82 Mn | 元80,04 Mn | 元56,99 Mn | 元30,12 Mn | 元20,17 Mn | 元20,07 Mn | 元24,92 Mn | 元23,03 Mn | 元18,21 Mn | 元10,35 Mn | 元6,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,60 | 0,84 | 0,47 | 0,34 | 0,08 | 0,25 | 0,23 | 0,23 | 0,20 | 0,18 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,09 | 0,10 | 0,07 | 0,04 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元73,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元117,69 Mn | -元18,65 Mn | 元110,37 Mn | -元11,31 Mn | -元176,87 Mn | 元167,69 Mn | -元62,62 Mn | -元75,14 Mn | -元78,50 Mn | 元71,76 Mn | 元32,11 Mn | -元322.050 | -元12,30 Mn | -元69,70 Mn | -元99,61 Mn | -元11,33 Mn | 元1,32 Mn | -元16,11 Mn | -元26.350 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元220,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,1% | 11,4% | 4,6% | 5,1% | 5,7% | 20,8% | 22,5% | 31,0% | 29,6% | 0,9% | 0,0% | 7,2% | 0,9% | 3,1% | 1,6% | 1,1% | 12,2% | 13,1% | 15,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,37 | 0,39 | 0,40 | 0,31 | 0,23 | 0,22 | 0,30 | 0,25 | 0,30 | 0,23 | 0,53 | 0,49 | 0,52 | 0,49 | 0,46 | 1,15 | 1,18 | 1,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,32 | 0,44 | 0,43 | 0,41 | 0,33 | 0,27 | 0,25 | 0,19 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,1% | 45,5% | 55,1% | 45,5% | 38,2% | 42,3% | 46,5% | 43,6% | 45,3% | 42,9% | 40,9% | 29,0% | 26,5% | 21,5% | 25,8% | 30,5% | 29,5% | 27,9% | 24,3% |
| FAVÖK Marjı | 32,2% | 33,3% | 41,1% | 30,0% | 17,1% | 21,2% | 26,3% | 25,1% | 30,2% | 31,0% | 31,0% | 21,7% | 15,9% | 12,4% | 15,9% | 18,6% | 20,1% | 29,7% | 16,3% |
| Net Kâr Marjı | 16,2% | 21,9% | 31,3% | 19,7% | 17,0% | 4,6% | 13,3% | 13,0% | 19,3% | 20,1% | 19,8% | 12,0% | 9,7% | 9,4% | 13,1% | 14,1% | 14,1% | 9,6% | 7,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,0% | -1,2% | 7,0% | -0,8% | -14,5% | 17,3% | -6,8% | -10,9% | -16,3% | 18,0% | 11,1% | -0,1% | -5,9% | -32,8% | -52,4% | -6,9% | 1,0% | -14,9% | -0,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |