300112Shenzhen Maxonic Automation Control Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $548,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,68 Mr | 元1,67 Mr | 元1,79 Mr | 元1,80 Mr | 元1,72 Mr | 元1,38 Mr | 元1,27 Mr | 元1,22 Mr | 元1,20 Mr | 元939,08 Mn | 元920,23 Mn | 元607,27 Mn | 元584,32 Mn | 元554,91 Mn | 元475,50 Mn | 元443,65 Mn | 元121,99 Mn | 元120,60 Mn | 元96,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元158,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元630,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元291,30 Mn | 元249,23 Mn | 元242,38 Mn | 元228,33 Mn | 元208,37 Mn | 元17,45 Mn | 元34,80 Mn | 元56,62 Mn | 元61,94 Mn | 元37,34 Mn | 元30,42 Mn | 元29,80 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元5,80 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元48,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,02 Mr | 元1,02 Mr | 元1,12 Mr | 元1,09 Mr | 元941,56 Mn | 元726,90 Mn | 元691,92 Mn | 元587,71 Mn | 元546,45 Mn | 元441,30 Mn | 元386,12 Mn | 元333,85 Mn | 元328,01 Mn | 元278,30 Mn | 元186,32 Mn | 元164,29 Mn | 元135,77 Mn | 元131,36 Mn | 元111,83 Mn |
| Brüt Kâr | 元405,37 Mn | 元438,86 Mn | 元492,12 Mn | 元495,91 Mn | 元460,84 Mn | 元366,82 Mn | 元348,34 Mn | 元299,49 Mn | 元276,41 Mn | 元213,24 Mn | 元178,88 Mn | 元153,15 Mn | 元157,36 Mn | 元133,83 Mn | 元95,47 Mn | 元88,06 Mn | 元67,28 Mn | 元58,61 Mn | 元44,72 Mn |
| FAVÖK | -元12,39 Mn | 元52,98 Mn | 元104,74 Mn | 元146,62 Mn | 元150,37 Mn | 元114,36 Mn | 元91,56 Mn | 元95,63 Mn | 元91,03 Mn | 元74,35 Mn | 元55,98 Mn | 元38,83 Mn | 元46,08 Mn | 元31,76 Mn | 元26,54 Mn | 元35,67 Mn | 元32,73 Mn | 元24,12 Mn | 元20,80 Mn |
| Net Kâr | -元68,91 Mn | -元66,62 Mn | 元25,10 Mn | 元94,80 Mn | 元92,54 Mn | 元90,43 Mn | 元64,15 Mn | 元56,23 Mn | 元44,36 Mn | 元26,71 Mn | 元12,72 Mn | 元22,85 Mn | 元33,64 Mn | 元23,80 Mn | 元24,58 Mn | 元30,79 Mn | 元26,40 Mn | 元19,98 Mn | 元16,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,24 | -0,23 | 0,09 | 0,33 | 0,32 | 0,32 | 0,23 | 0,20 | 0,17 | 0,10 | 0,05 | 0,09 | 0,14 | 0,10 | 0,10 | 0,15 | 0,11 | 0,08 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元93,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元14,65 Mn | -元27,13 Mn | 元53,76 Mn | 元51,42 Mn | 元39,35 Mn | 元54,80 Mn | 元59,39 Mn | -元14,54 Mn | 元33,07 Mn | 元63,57 Mn | -元5,87 Mn | -元13,20 Mn | 元6,60 Mn | -元16,40 Mn | -元22,84 Mn | -元17,63 Mn | 元23,72 Mn | 元3,34 Mn | -元4,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元43,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,4% | 14,9% | 13,5% | 12,7% | 12,1% | 1,3% | 2,8% | 4,7% | 5,2% | 4,0% | 3,3% | 4,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,61 | 0,62 | 0,61 | 0,55 | 0,53 | 0,55 | 0,48 | 0,46 | 0,47 | 0,42 | 0,55 | 0,56 | 0,50 | 0,39 | 0,37 | 1,11 | 1,09 | 1,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,98 | 0,98 | 1,07 | 1,05 | 0,90 | 0,70 | 0,66 | 0,56 | 0,52 | 0,42 | 0,37 | 0,32 | 0,31 | 0,27 | 0,18 | 0,16 | 0,13 | 0,13 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,6% | 42,9% | 44,0% | 45,5% | 48,9% | 50,5% | 50,3% | 51,0% | 50,6% | 48,3% | 46,3% | 45,9% | 48,0% | 48,1% | 51,2% | 53,6% | 49,6% | 44,6% | 40,0% |
| FAVÖK Marjı | -1,2% | 5,2% | 9,4% | 13,4% | 16,0% | 15,7% | 13,2% | 16,3% | 16,7% | 16,8% | 14,5% | 11,6% | 14,0% | 11,4% | 14,2% | 21,7% | 24,1% | 18,4% | 18,6% |
| Net Kâr Marjı | -6,7% | -6,5% | 2,2% | 8,7% | 9,8% | 12,4% | 9,3% | 9,6% | 8,1% | 6,1% | 3,3% | 6,8% | 10,3% | 8,6% | 13,2% | 18,7% | 19,4% | 15,2% | 15,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,4% | -2,7% | 4,8% | 4,7% | 4,2% | 7,5% | 8,6% | -2,5% | 6,1% | 14,4% | -1,5% | -4,0% | 2,0% | -5,9% | -12,3% | -10,7% | 17,5% | 2,5% | -3,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,73 | +%0,22 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 722,99 | -%1,63 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,12 | -%0,07 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,00 | +%0,25 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 344,97 | -%1,80 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,34 | -%0,11 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,83 | -%0,69 |