300118Risen Energy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,52 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元31,81 Mr | 元43,09 Mr | 元54,25 Mr | 元38,36 Mr | 元29,56 Mr | 元29,24 Mr | 元25,61 Mr | 元18,78 Mr | 元16,51 Mr | 元9,96 Mr | 元8,49 Mr | 元5,87 Mr | 元4,10 Mr | 元4,03 Mr | 元4,23 Mr | 元3,25 Mr | 元848,70 Mn | 元528,82 Mn | 元172,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元22,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元16,49 Mr | 元22,15 Mr | 元25,10 Mr | 元16,75 Mr | 元12,63 Mr | 元13,46 Mr | 元11,29 Mr | 元6,92 Mr | 元5,89 Mr | 元4,02 Mr | 元3,67 Mr | 元2,21 Mr | 元1,58 Mr | 元1,62 Mr | 元1,31 Mr | 元417,21 Mn | 元303,89 Mn | 元175,37 Mn | 元63,54 Mn |
| Net Borç† | 元13,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元12,58 Mr | 元20,22 Mr | 元35,32 Mr | 元29,37 Mr | 元18,78 Mr | 元15,97 Mr | 元14,33 Mr | 元9,72 Mr | 元11,42 Mr | 元6,99 Mr | 元5,23 Mr | 元2,95 Mr | 元2,16 Mr | 元1,01 Mr | 元2,10 Mr | 元2,37 Mr | 元838,93 Mn | 元888,10 Mn | 元277,25 Mn |
| Brüt Kâr | -元305,82 Mn | 元828,34 Mn | 元4,92 Mr | 元2,90 Mr | 元1,03 Mr | 元2,01 Mr | 元2,88 Mr | 元1,69 Mr | 元1,88 Mr | 元1,40 Mr | 元1,11 Mr | 元589,57 Mn | 元446,22 Mn | 元73,49 Mn | 元351,61 Mn | 元525,07 Mn | 元213,09 Mn | 元112,49 Mn | 元31,35 Mn |
| FAVÖK | -元95,20 Mn | -元40,22 Mn | 元3,69 Mr | 元1,81 Mr | -元91,40 Mn | 元1,09 Mr | 元1,56 Mr | 元776,98 Mn | 元1,07 Mr | 元883,56 Mn | 元710,24 Mn | 元419,11 Mn | 元275,64 Mn | -元294,60 Mn | 元161,17 Mn | 元386,33 Mn | 元135,39 Mn | 元82,43 Mn | 元23,24 Mn |
| Net Kâr | -元2,83 Mr | -元3,44 Mr | 元1,36 Mr | 元934,98 Mn | -元42,32 Mn | 元165,34 Mn | 元973,65 Mn | 元232,37 Mn | 元649,77 Mn | 元688,85 Mn | 元322,39 Mn | 元66,95 Mn | 元75,65 Mn | -元480,80 Mn | 元54,12 Mn | 元275,13 Mn | 元116,13 Mn | 元70,17 Mn | 元20,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,52 | -3,04 | 1,22 | 1,05 | -0,05 | 0,19 | 1,11 | 0,26 | 0,77 | 1,02 | 0,49 | 0,11 | 0,14 | -0,86 | 0,09 | 0,59 | 0,21 | 0,13 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元262,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元544,76 Mn | -元6,48 Mr | -元6,23 Mr | 元1,00 Mr | -元2,88 Mr | -元176,73 Mn | 元2,07 Mr | -元2,02 Mr | -元685,85 Mn | 元101,26 Mn | -元387,12 Mn | -元184,94 Mn | -元147,24 Mn | -元554,59 Mn | -元797,99 Mn | -元698,80 Mn | 元46,30 Mn | -元146,03 Mn | 元8,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元872,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 51,8% | 51,4% | 46,3% | 43,7% | 42,7% | 46,0% | 44,1% | 36,9% | 35,7% | 40,4% | 43,3% | 37,7% | 38,5% | 40,1% | 31,1% | 12,8% | 35,8% | 33,2% | 36,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,47 | 0,65 | 0,77 | 0,64 | 0,55 | 0,56 | 0,52 | 0,69 | 0,70 | 0,62 | 0,50 | 0,53 | 0,25 | 0,50 | 0,73 | 0,99 | 1,68 | 1,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,46 | 2,35 | 4,10 | 3,41 | 2,18 | 1,85 | 1,66 | 1,13 | 1,33 | 0,81 | 0,61 | 0,34 | 0,25 | 0,12 | 0,24 | 0,28 | 0,10 | 0,10 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -2,4% | 4,1% | 13,9% | 9,9% | 5,5% | 12,6% | 20,1% | 17,4% | 16,5% | 20,0% | 21,3% | 20,0% | 20,7% | 7,3% | 16,8% | 22,1% | 25,4% | 12,7% | 11,3% |
| FAVÖK Marjı | -0,8% | -0,2% | 10,4% | 6,2% | -0,5% | 6,8% | 10,9% | 8,0% | 9,3% | 12,6% | 13,6% | 14,2% | 12,8% | -29,2% | 7,7% | 16,3% | 16,1% | 9,3% | 8,4% |
| Net Kâr Marjı | -22,5% | -17,0% | 3,9% | 3,2% | -0,2% | 1,0% | 6,8% | 2,4% | 5,7% | 9,9% | 6,2% | 2,3% | 3,5% | -47,6% | 2,6% | 11,6% | 13,8% | 7,9% | 7,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,3% | -32,0% | -17,6% | 3,4% | -15,3% | -1,1% | 14,4% | -20,8% | -6,0% | 1,4% | -7,4% | -6,3% | -6,8% | -54,9% | -38,0% | -29,4% | 5,5% | -16,4% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |