300119Tianjin Ringpu Bio-technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,16 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,71 Mr | 元8,09 Mr | 元7,16 Mr | 元6,11 Mr | 元5,69 Mr | 元3,90 Mr | 元3,56 Mr | 元3,08 Mr | 元2,92 Mr | 元2,73 Mr | 元2,35 Mr | 元1,98 Mr | 元2,00 Mr | 元1,79 Mr | 元1,67 Mr | 元1,63 Mr | 元415,11 Mn | 元335,66 Mn | 元186,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元651,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,58 Mr | 元1,60 Mr | 元1,10 Mr | 元986,04 Mn | 元821,48 Mn | 元659,05 Mn | 元776,66 Mn | 元413,37 Mn | 元426,03 Mn | 元286,94 Mn | 元157,00 Mn | 元35,00 Mn | 元66,75 Mn | 元33,37 Mn | 元38,00 Mn | 元88,49 Mn | 元35,00 Mn | 元10,00 Mn | 元7,00 Mn |
| Net Borç† | -元109,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,39 Mr | 元3,06 Mr | 元2,70 Mr | 元2,08 Mr | 元1,99 Mr | 元1,98 Mr | 元1,46 Mr | 元1,17 Mr | 元1,04 Mr | 元964,41 Mn | 元788,56 Mn | 元581,92 Mn | 元749,31 Mn | 元650,98 Mn | 元583,33 Mn | 元345,21 Mn | 元284,13 Mn | 元223,72 Mn | 元146,10 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,30 Mr | 元1,18 Mr | 元1,12 Mr | 元956,42 Mn | 元974,79 Mn | 元1,01 Mr | 元714,18 Mn | 元529,28 Mn | 元527,60 Mn | 元530,89 Mn | 元446,06 Mn | 元331,78 Mn | 元436,42 Mn | 元372,56 Mn | 元320,72 Mn | 元243,41 Mn | 元193,93 Mn | 元144,72 Mn | 元87,27 Mn |
| FAVÖK | 元599,66 Mn | 元573,27 Mn | 元517,45 Mn | 元463,46 Mn | 元440,46 Mn | 元495,74 Mn | 元282,04 Mn | 元232,29 Mn | 元202,80 Mn | 元229,51 Mn | 元170,85 Mn | 元54,36 Mn | 元170,61 Mn | 元165,03 Mn | 元138,90 Mn | 元113,44 Mn | 元105,21 Mn | 元75,27 Mn | 元57,80 Mn |
| Net Kâr | 元400,51 Mn | 元300,72 Mn | 元453,59 Mn | 元346,70 Mn | 元412,78 Mn | 元398,20 Mn | 元194,36 Mn | 元118,98 Mn | 元104,90 Mn | 元132,78 Mn | 元110,31 Mn | 元27,13 Mn | 元151,96 Mn | 元144,08 Mn | 元114,09 Mn | 元82,54 Mn | 元61,50 Mn | 元43,32 Mn | 元36,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,88 | 0,65 | 0,97 | 0,74 | 0,88 | 0,99 | 0,49 | 0,29 | 0,26 | 0,34 | 0,28 | 0,07 | 0,39 | 0,38 | 0,30 | 0,26 | 0,16 | 0,11 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元216,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元204,12 Mn | 元588,48 Mn | 元200,13 Mn | 元36,96 Mn | 元88,76 Mn | 元150,16 Mn | 元173,54 Mn | 元80,31 Mn | 元14,70 Mn | 元84,92 Mn | 元80,07 Mn | -元54,41 Mn | -元162,92 Mn | -元77,45 Mn | -元94,53 Mn | 元65,03 Mn | 元64,59 Mn | 元68,07 Mn | 元19,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元176,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,5% | 19,7% | 15,3% | 16,1% | 14,4% | 16,9% | 21,8% | 13,4% | 14,6% | 10,5% | 6,7% | 1,8% | 3,3% | 1,9% | 2,3% | 5,4% | 8,4% | 3,0% | 3,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,38 | 0,38 | 0,34 | 0,35 | 0,51 | 0,41 | 0,38 | 0,36 | 0,35 | 0,34 | 0,29 | 0,37 | 0,36 | 0,35 | 0,21 | 0,68 | 0,67 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,59 | 0,52 | 0,40 | 0,38 | 0,38 | 0,28 | 0,23 | 0,20 | 0,19 | 0,15 | 0,11 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,2% | 38,6% | 41,4% | 46,1% | 49,0% | 51,1% | 48,9% | 45,1% | 50,6% | 55,0% | 56,6% | 57,0% | 58,2% | 57,2% | 55,0% | 70,5% | 68,3% | 64,7% | 59,7% |
| FAVÖK Marjı | 17,7% | 18,7% | 19,2% | 22,3% | 22,2% | 25,0% | 19,3% | 19,8% | 19,5% | 23,8% | 21,7% | 9,3% | 22,8% | 25,4% | 23,8% | 32,9% | 37,0% | 33,6% | 39,6% |
| Net Kâr Marjı | 11,8% | 9,8% | 16,8% | 16,7% | 20,8% | 20,1% | 13,3% | 10,1% | 10,1% | 13,8% | 14,0% | 4,7% | 20,3% | 22,1% | 19,6% | 23,9% | 21,6% | 19,4% | 25,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,0% | 19,2% | 7,4% | 1,8% | 4,5% | 7,6% | 11,9% | 6,8% | 1,4% | 8,8% | 10,2% | -9,4% | -21,7% | -11,9% | -16,2% | 18,8% | 22,7% | 30,4% | 13,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |