300120Tianjin Jingwei Huikai Optoelectronic Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $646,04 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,16 Mr | 元4,53 Mr | 元4,70 Mr | 元4,44 Mr | 元4,09 Mr | 元4,12 Mr | 元3,67 Mr | 元2,87 Mr | 元2,68 Mr | 元759,97 Mn | 元767,45 Mn | 元711,74 Mn | 元685,04 Mn | 元651,55 Mn | 元639,52 Mn | 元647,69 Mn | 元179,88 Mn | 元153,83 Mn | 元129,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元747,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,16 Mr | 元1,12 Mr | 元1,30 Mr | 元1,10 Mr | 元909,92 Mn | 元933,79 Mn | 元537,48 Mn | 元426,69 Mn | 元309,73 Mn | 元0,00 | 元2,00 Mn | 元33,87 Mn | 元10,19 Mn | 元7,00 Mn | 元12,00 Mn | 元57,28 Mn | 元53,93 Mn | 元58,46 Mn | 元40,00 Mn |
| Net Borç† | 元409,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,57 Mr | 元3,26 Mr | 元3,43 Mr | 元2,69 Mr | 元3,29 Mr | 元3,10 Mr | 元2,32 Mr | 元2,05 Mr | 元883,78 Mn | 元629,11 Mn | 元505,83 Mn | 元424,45 Mn | 元412,04 Mn | 元310,52 Mn | 元405,69 Mn | 元405,70 Mn | 元341,26 Mn | 元329,22 Mn | 元297,50 Mn |
| Brüt Kâr | 元367,87 Mn | 元382,86 Mn | 元376,49 Mn | 元387,04 Mn | 元358,82 Mn | 元371,40 Mn | 元447,98 Mn | 元431,59 Mn | 元148,58 Mn | 元75,20 Mn | 元40,81 Mn | 元32,39 Mn | 元64,18 Mn | 元39,70 Mn | 元62,85 Mn | 元53,05 Mn | 元53,37 Mn | 元35,64 Mn | 元28,27 Mn |
| FAVÖK | 元115,87 Mn | 元204,02 Mn | 元110,16 Mn | 元178,67 Mn | 元153,59 Mn | 元170,52 Mn | 元213,35 Mn | 元234,86 Mn | 元86,30 Mn | 元40,71 Mn | 元19,63 Mn | 元15,20 Mn | 元45,13 Mn | 元24,13 Mn | 元45,74 Mn | 元46,71 Mn | 元41,36 Mn | 元25,30 Mn | 元20,60 Mn |
| Net Kâr | -元484,28 Mn | 元21,46 Mn | -元289,30 Mn | 元36,77 Mn | 元43,31 Mn | 元79,58 Mn | 元137,46 Mn | 元134,61 Mn | 元55,97 Mn | 元15,68 Mn | 元6,69 Mn | 元4,95 Mn | 元33,35 Mn | 元20,93 Mn | 元40,58 Mn | 元40,48 Mn | 元31,61 Mn | 元18,64 Mn | 元12,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,84 | 0,04 | -0,54 | 0,08 | 0,09 | 0,17 | 0,33 | 0,35 | 0,20 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,13 | 0,08 | 0,15 | 0,19 | 0,12 | 0,07 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元80,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元194,23 Mn | 元9,51 Mn | -元133,13 Mn | -元57,39 Mn | 元113,18 Mn | -元220,69 Mn | -元57,00 Mn | 元30,80 Mn | 元7,46 Mn | -元41,58 Mn | -元40,50 Mn | -元63,41 Mn | -元46,09 Mn | -元115,30 Mn | -元55,15 Mn | -元13,03 Mn | 元16,67 Mn | 元13,38 Mn | -元9,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元34,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,8% | 24,8% | 27,6% | 24,8% | 22,2% | 22,7% | 14,6% | 14,9% | 11,6% | 0,0% | 0,3% | 4,8% | 1,5% | 1,1% | 1,9% | 8,8% | 30,0% | 38,0% | 30,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,72 | 0,73 | 0,61 | 0,81 | 0,75 | 0,63 | 0,72 | 0,33 | 0,83 | 0,66 | 0,60 | 0,60 | 0,48 | 0,63 | 0,63 | 1,90 | 2,14 | 2,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,02 | 1,30 | 1,37 | 1,07 | 1,31 | 1,24 | 0,93 | 0,82 | 0,35 | 0,25 | 0,20 | 0,17 | 0,16 | 0,12 | 0,16 | 0,16 | 0,14 | 0,13 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,3% | 11,8% | 11,0% | 14,4% | 10,9% | 12,0% | 19,3% | 21,0% | 16,8% | 12,0% | 8,1% | 7,6% | 15,6% | 12,8% | 15,5% | 13,1% | 15,6% | 10,8% | 9,5% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 6,3% | 3,2% | 6,6% | 4,7% | 5,5% | 9,2% | 11,4% | 9,8% | 6,5% | 3,9% | 3,6% | 11,0% | 7,8% | 11,3% | 11,5% | 12,1% | 7,7% | 6,9% |
| Net Kâr Marjı | -18,8% | 0,7% | -8,4% | 1,4% | 1,3% | 2,6% | 5,9% | 6,6% | 6,3% | 2,5% | 1,3% | 1,2% | 8,1% | 6,7% | 10,0% | 10,0% | 9,3% | 5,7% | 4,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,6% | 0,3% | -3,9% | -2,1% | 3,4% | -7,1% | -2,5% | 1,5% | 0,8% | -6,6% | -8,0% | -14,9% | -11,2% | -37,1% | -13,6% | -3,2% | 4,9% | 4,1% | -3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |