300121Shandong Yanggu Huatai Chemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $629,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,53 Mr | 元4,48 Mr | 元4,42 Mr | 元3,54 Mr | 元2,66 Mr | 元2,31 Mr | 元2,13 Mr | 元2,10 Mr | 元1,62 Mr | 元1,41 Mr | 元1,24 Mr | 元1,22 Mr | 元1,09 Mr | 元857,00 Mn | 元588,47 Mn | 元498,42 Mn | 元187,64 Mn | 元158,75 Mn | 元146,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元548,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元853,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元546,84 Mn | 元535,35 Mn | 元861,10 Mn | 元381,30 Mn | 元435,88 Mn | 元388,48 Mn | 元250,40 Mn | 元189,30 Mn | 元616,37 Mn | 元592,16 Mn | 元578,85 Mn | 元584,79 Mn | 元533,12 Mn | 元250,00 Mn | 元91,50 Mn | 元34,00 Mn | 元50,09 Mn | 元30,90 Mn | 元25,30 Mn |
| Net Borç† | -元102,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,43 Mr | 元3,42 Mr | 元3,44 Mr | 元3,50 Mr | 元2,70 Mr | 元1,94 Mr | 元2,01 Mr | 元2,07 Mr | 元1,62 Mr | 元1,23 Mr | 元855,37 Mn | 元742,16 Mn | 元631,62 Mn | 元387,38 Mn | 元349,55 Mn | 元348,36 Mn | 元265,94 Mn | 元253,24 Mn | 元224,71 Mn |
| Brüt Kâr | 元534,62 Mn | 元569,59 Mn | 元719,95 Mn | 元924,40 Mn | 元586,38 Mn | 元354,20 Mn | 元461,88 Mn | 元651,20 Mn | 元436,11 Mn | 元336,89 Mn | 元193,90 Mn | 元126,98 Mn | 元100,82 Mn | 元66,47 Mn | 元65,47 Mn | 元71,56 Mn | 元58,60 Mn | 元43,05 Mn | 元42,60 Mn |
| FAVÖK | 元488,89 Mn | 元452,39 Mn | 元532,75 Mn | 元726,57 Mn | 元470,57 Mn | 元255,89 Mn | 元288,40 Mn | 元533,07 Mn | 元343,29 Mn | 元274,16 Mn | 元135,69 Mn | 元103,37 Mn | 元77,25 Mn | 元36,35 Mn | 元26,57 Mn | 元42,95 Mn | 元33,72 Mn | 元23,13 Mn | 元22,06 Mn |
| Net Kâr | 元197,34 Mn | 元192,13 Mn | 元304,30 Mn | 元515,39 Mn | 元283,92 Mn | 元125,78 Mn | 元184,35 Mn | 元367,25 Mn | 元203,54 Mn | 元156,78 Mn | 元39,31 Mn | 元26,96 Mn | 元15,76 Mn | 元11,73 Mn | 元15,45 Mn | 元28,82 Mn | 元27,83 Mn | 元17,56 Mn | 元15,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,45 | 0,47 | 0,74 | 1,27 | 0,76 | 0,34 | 0,47 | 1,01 | 0,63 | 0,49 | 0,12 | 0,09 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,11 | 0,09 | 0,06 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元70,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元64,70 Mn | 元21,66 Mn | 元11,19 Mn | 元166,61 Mn | 元12,96 Mn | -元49,60 Mn | 元59,24 Mn | 元234,43 Mn | -元24,83 Mn | 元454,24 Mn | 元28,20 Mn | -元150,91 Mn | 元6,36 Mn | -元158,05 Mn | -元212,02 Mn | -元16,39 Mn | -元1,68 Mn | -元5,31 Mn | 元3,78 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元334,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,1% | 11,9% | 19,5% | 10,8% | 16,4% | 16,8% | 11,7% | 9,0% | 38,0% | 41,9% | 46,6% | 48,0% | 48,9% | 29,2% | 15,5% | 6,8% | 26,7% | 19,5% | 17,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,76 | 0,78 | 0,99 | 1,02 | 0,84 | 0,94 | 0,99 | 1,00 | 0,87 | 0,69 | 0,61 | 0,58 | 0,45 | 0,59 | 0,70 | 1,42 | 1,60 | 1,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,94 | 0,94 | 0,95 | 0,96 | 0,74 | 0,53 | 0,55 | 0,57 | 0,44 | 0,34 | 0,23 | 0,20 | 0,17 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,07 | 0,07 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,6% | 16,7% | 20,9% | 26,4% | 21,7% | 18,3% | 23,0% | 31,5% | 26,9% | 27,3% | 22,7% | 17,1% | 16,0% | 17,2% | 18,7% | 20,5% | 22,0% | 17,0% | 19,0% |
| FAVÖK Marjı | 14,3% | 13,2% | 15,5% | 20,7% | 17,4% | 13,2% | 14,4% | 25,7% | 21,2% | 22,2% | 15,9% | 13,9% | 12,2% | 9,4% | 7,6% | 12,3% | 12,7% | 9,1% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | 5,6% | 8,8% | 14,7% | 10,5% | 6,5% | 9,2% | 17,7% | 12,6% | 12,7% | 4,6% | 3,6% | 2,5% | 3,0% | 4,4% | 8,3% | 10,5% | 6,9% | 6,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,9% | 0,6% | 0,3% | 4,8% | 0,5% | -2,6% | 2,9% | 11,3% | -1,5% | 36,8% | 3,3% | -20,3% | 1,0% | -40,8% | -60,7% | -4,7% | -0,6% | -2,1% | 1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,75 | -%1,71 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 663,65 | +%1,02 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | -%0,11 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,51 | -%0,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 305,31 | -%0,23 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,20 | -%3,25 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,31 | -%0,76 |