300124Shenzhen Inovance Technology Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $21,21 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元71,43 Mr | 元57,27 Mr | 元49,02 Mr | 元39,28 Mr | 元27,31 Mr | 元18,65 Mr | 元14,90 Mr | 元10,43 Mr | 元9,05 Mr | 元7,97 Mr | 元5,95 Mr | 元4,67 Mr | 元3,80 Mr | 元2,97 Mr | 元2,70 Mr | 元2,46 Mr | 元290,07 Mn | 元171,33 Mn | 元122,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元33,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元37,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元15,31 Mr | 元12,68 Mr | 元11,80 Mr | 元10,29 Mr | 元5,05 Mr | 元3,53 Mr | 元3,21 Mr | 元2,05 Mr | 元1,54 Mr | 元1,61 Mr | 元597,20 Mn | 元363,46 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元2,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元44,93 Mr | 元36,89 Mr | 元30,27 Mr | 元22,88 Mr | 元17,86 Mr | 元11,46 Mr | 元7,35 Mr | 元5,84 Mr | 元4,74 Mr | 元3,66 Mr | 元2,74 Mr | 元2,22 Mr | 元1,71 Mr | 元1,18 Mr | 元1,04 Mr | 元671,59 Mn | 元302,76 Mn | 元194,13 Mn | 元158,87 Mn |
| Brüt Kâr | 元12,40 Mr | 元10,11 Mr | 元9,36 Mr | 元7,64 Mr | 元6,11 Mr | 元4,24 Mr | 元2,61 Mr | 元2,32 Mr | 元2,08 Mr | 元1,73 Mr | 元1,30 Mr | 元1,09 Mr | 元884,11 Mn | 元602,85 Mn | 元569,06 Mn | 元353,26 Mn | 元138,65 Mn | 元83,28 Mn | 元71,47 Mn |
| FAVÖK | 元6,32 Mr | 元5,16 Mr | 元4,82 Mr | 元4,01 Mr | 元3,44 Mr | 元2,36 Mr | 元1,18 Mr | 元1,28 Mr | 元1,14 Mr | 元1,06 Mr | 元851,35 Mn | 元712,94 Mn | 元597,40 Mn | 元324,31 Mn | 元317,17 Mn | 元211,55 Mn | 元96,19 Mn | 元51,31 Mn | 元47,45 Mn |
| Net Kâr | 元5,05 Mr | 元4,29 Mr | 元4,74 Mr | 元4,32 Mr | 元3,57 Mr | 元2,10 Mr | 元951,94 Mn | 元1,17 Mr | 元1,06 Mr | 元931,84 Mn | 元809,28 Mn | 元666,32 Mn | 元560,23 Mn | 元317,62 Mn | 元340,07 Mn | 元220,33 Mn | 元102,62 Mn | 元55,64 Mn | 元49,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,85 | 1,60 | 1,78 | 1,63 | 1,36 | 0,81 | 0,39 | 0,47 | 0,43 | 0,37 | 0,34 | 0,28 | 0,24 | 0,14 | 0,15 | 0,12 | 0,04 | 0,02 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元4,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,77 Mr | 元5,12 Mr | 元1,98 Mr | 元1,61 Mr | 元1,05 Mr | 元1,13 Mr | 元1,12 Mr | 元194,54 Mn | 元326,56 Mn | 元298,57 Mn | 元669,47 Mn | 元438,12 Mn | 元403,29 Mn | 元278,29 Mn | -元160,32 Mn | 元99,15 Mn | 元75,16 Mn | 元30,64 Mn | 元33,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,4% | 22,1% | 24,1% | 26,2% | 18,5% | 18,9% | 21,6% | 19,7% | 17,0% | 20,2% | 10,0% | 7,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,64 | 0,62 | 0,58 | 0,65 | 0,61 | 0,49 | 0,56 | 0,52 | 0,46 | 0,46 | 0,48 | 0,45 | 0,40 | 0,39 | 0,27 | 1,04 | 1,13 | 1,29 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,21 | 0,99 | 0,82 | 0,62 | 0,48 | 0,31 | 0,20 | 0,16 | 0,13 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,6% | 27,4% | 30,9% | 33,4% | 34,2% | 37,0% | 35,4% | 39,8% | 44,0% | 47,4% | 47,3% | 49,1% | 51,7% | 51,0% | 54,6% | 52,6% | 45,8% | 42,9% | 45,0% |
| FAVÖK Marjı | 14,1% | 14,0% | 15,9% | 17,5% | 19,3% | 20,6% | 16,0% | 21,9% | 24,1% | 28,8% | 31,0% | 32,1% | 34,9% | 27,4% | 30,4% | 31,5% | 31,8% | 26,4% | 29,9% |
| Net Kâr Marjı | 11,2% | 11,6% | 15,7% | 18,9% | 20,0% | 18,3% | 12,9% | 20,0% | 22,4% | 25,5% | 29,5% | 30,0% | 32,8% | 26,9% | 32,6% | 32,8% | 33,9% | 28,7% | 31,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,4% | 13,9% | 6,5% | 7,0% | 5,9% | 9,8% | 15,2% | 3,3% | 6,9% | 8,2% | 24,4% | 19,7% | 23,6% | 23,5% | -15,4% | 14,8% | 24,8% | 15,8% | 21,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |