300126Ken Holding Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $291,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,24 Mr | 元1,28 Mr | 元1,35 Mr | 元1,32 Mr | 元1,42 Mr | 元1,27 Mr | 元1,19 Mr | 元1,21 Mr | 元1,28 Mr | 元1,30 Mr | 元1,27 Mr | 元1,24 Mr | 元1,15 Mr | 元1,12 Mr | 元1,12 Mr | 元1,01 Mr | 元281,45 Mn | 元193,98 Mn | 元194,67 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元347,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元221,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元61,15 Mn | 元64,84 Mn | 元137,89 Mn | 元86,47 Mn | 元153,78 Mn | 元75,00 Mn | 元78,49 Mn | 元112,05 Mn | 元94,60 Mn | 元138,45 Mn | 元74,66 Mn | 元4,20 Mn | 元1,90 Mn | 元2,59 Mn | 元3,97 Mn | 元2,75 Mn | 元33,20 Mn | 元48,00 Mn | 元25,00 Mn |
| Net Borç† | -元462,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元489,25 Mn | 元435,68 Mn | 元499,66 Mn | 元432,14 Mn | 元625,03 Mn | 元427,64 Mn | 元457,01 Mn | 元578,40 Mn | 元546,71 Mn | 元522,98 Mn | 元554,97 Mn | 元671,37 Mn | 元598,45 Mn | 元536,57 Mn | 元562,80 Mn | 元416,77 Mn | 元318,71 Mn | 元277,87 Mn | 元196,94 Mn |
| Brüt Kâr | 元42,17 Mn | 元52,97 Mn | 元69,17 Mn | 元36,57 Mn | 元76,91 Mn | 元75,57 Mn | 元87,22 Mn | 元51,86 Mn | 元88,07 Mn | 元92,08 Mn | 元88,45 Mn | 元129,08 Mn | 元109,56 Mn | 元98,13 Mn | 元122,03 Mn | 元93,29 Mn | 元88,43 Mn | 元65,52 Mn | 元44,08 Mn |
| FAVÖK | -元51,14 Mn | -元31,69 Mn | -元15,99 Mn | -元22,47 Mn | 元12,03 Mn | 元2,22 Mn | 元3,21 Mn | -元55,00 Mn | 元28,41 Mn | 元21,62 Mn | 元11,59 Mn | 元66,13 Mn | 元56,50 Mn | 元54,73 Mn | 元77,40 Mn | 元62,51 Mn | 元57,18 Mn | 元41,32 Mn | 元23,53 Mn |
| Net Kâr | -元45,52 Mn | -元19,26 Mn | 元4,05 Mn | 元3,93 Mn | 元10,23 Mn | 元11,53 Mn | 元9,25 Mn | -元44,79 Mn | 元4,44 Mn | 元6,25 Mn | 元7,68 Mn | 元62,08 Mn | 元58,46 Mn | 元52,47 Mn | 元74,25 Mn | 元54,14 Mn | 元42,53 Mn | 元29,97 Mn | 元19,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,15 | -0,06 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | -0,15 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,20 | 0,19 | 0,17 | 0,25 | 0,22 | 0,14 | 0,10 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元31,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元42,49 Mn | -元53,61 Mn | 元50,43 Mn | -元47,14 Mn | 元96,74 Mn | 元30,99 Mn | 元53,38 Mn | 元70,01 Mn | 元62,16 Mn | 元70,73 Mn | -元50,07 Mn | -元15,40 Mn | -元11,65 Mn | 元10,68 Mn | -元53,86 Mn | 元20,23 Mn | 元20,62 Mn | 元1,07 Mn | -元2,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元10,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,9% | 5,1% | 10,2% | 6,5% | 10,8% | 5,9% | 6,6% | 9,2% | 7,4% | 10,7% | 5,9% | 0,3% | 0,2% | 0,2% | 0,4% | 0,3% | 11,8% | 24,7% | 12,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,34 | 0,37 | 0,33 | 0,44 | 0,34 | 0,39 | 0,48 | 0,43 | 0,40 | 0,44 | 0,54 | 0,52 | 0,48 | 0,50 | 0,41 | 1,13 | 1,43 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,43 | 0,49 | 0,42 | 0,61 | 0,42 | 0,45 | 0,57 | 0,54 | 0,51 | 0,55 | 0,66 | 0,59 | 0,53 | 0,55 | 0,41 | 0,31 | 0,27 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,6% | 12,2% | 13,8% | 8,5% | 12,3% | 17,7% | 19,1% | 9,0% | 16,1% | 17,6% | 15,9% | 19,2% | 18,3% | 18,3% | 21,7% | 22,4% | 27,7% | 23,6% | 22,4% |
| FAVÖK Marjı | -10,5% | -7,3% | -3,2% | -5,2% | 1,9% | 0,5% | 0,7% | -9,5% | 5,2% | 4,1% | 2,1% | 9,9% | 9,4% | 10,2% | 13,8% | 15,0% | 17,9% | 14,9% | 11,9% |
| Net Kâr Marjı | -9,3% | -4,4% | 0,8% | 0,9% | 1,6% | 2,7% | 2,0% | -7,7% | 0,8% | 1,2% | 1,4% | 9,2% | 9,8% | 9,8% | 13,2% | 13,0% | 13,3% | 10,8% | 10,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,7% | -12,3% | 10,1% | -10,9% | 15,5% | 7,2% | 11,7% | 12,1% | 11,4% | 13,5% | -9,0% | -2,3% | -1,9% | 2,0% | -9,6% | 4,9% | 6,5% | 0,4% | -1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |