300129TSP Wind Power Group Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,28 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元11,79 Mr | 元9,41 Mr | 元7,87 Mr | 元7,17 Mr | 元5,81 Mr | 元4,86 Mr | 元4,25 Mr | 元3,47 Mr | 元3,22 Mr | 元3,05 Mr | 元3,11 Mr | 元2,77 Mr | 元2,38 Mr | 元1,96 Mr | 元1,61 Mr | 元1,47 Mr | 元610,10 Mn | 元556,42 Mn | 元222,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,05 Mr | 元3,28 Mr | 元2,45 Mr | 元1,99 Mr | 元1,77 Mr | 元1,07 Mr | 元881,81 Mn | 元643,34 Mn | 元453,27 Mn | 元256,83 Mn | 元409,74 Mn | 元450,54 Mn | 元273,69 Mn | 元190,82 Mn | 元84,98 Mn | 元13,09 Mn | 元114,05 Mn | 元153,94 Mn | 元40,96 Mn |
| Net Borç† | 元1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,19 Mr | 元4,83 Mr | 元4,81 Mr | 元3,13 Mr | 元3,84 Mr | 元3,59 Mr | 元2,20 Mr | 元1,47 Mr | 元1,59 Mr | 元1,50 Mr | 元1,59 Mr | 元1,43 Mr | 元1,08 Mr | 元670,02 Mn | 元614,18 Mn | 元567,96 Mn | 元502,15 Mn | 元460,91 Mn | 元220,26 Mn |
| Brüt Kâr | 元577,33 Mn | 元622,05 Mn | 元828,34 Mn | 元549,36 Mn | 元586,34 Mn | 元729,15 Mn | 元434,49 Mn | 元223,01 Mn | 元374,76 Mn | 元483,38 Mn | 元489,39 Mn | 元302,42 Mn | 元209,72 Mn | 元150,71 Mn | 元103,70 Mn | 元188,97 Mn | 元147,88 Mn | 元104,65 Mn | 元57,79 Mn |
| FAVÖK | 元425,44 Mn | 元388,59 Mn | 元455,07 Mn | 元300,55 Mn | 元351,52 Mn | 元496,06 Mn | 元228,72 Mn | 元58,59 Mn | 元248,14 Mn | 元316,93 Mn | 元259,56 Mn | 元181,92 Mn | 元99,43 Mn | 元60,55 Mn | 元57,24 Mn | 元136,33 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元214,59 Mn | 元181,96 Mn | 元292,41 Mn | 元274,89 Mn | 元258,53 Mn | 元348,77 Mn | 元153,63 Mn | 元10,53 Mn | 元153,69 Mn | 元219,11 Mn | 元169,41 Mn | 元97,07 Mn | 元77,40 Mn | 元58,36 Mn | 元53,29 Mn | 元109,22 Mn | 元83,07 Mn | 元48,65 Mn | 元38,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,23 | 0,19 | 0,31 | 0,29 | 0,36 | 0,49 | 0,21 | 0,01 | 0,21 | 0,30 | 0,26 | 0,15 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,21 | 0,13 | 0,08 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元71,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元266,98 Mn | -元650,20 Mn | -元628,04 Mn | -元465,92 Mn | -元93,69 Mn | -元80,03 Mn | 元297,85 Mn | 元148,45 Mn | -元3,66 Mn | 元101,79 Mn | -元5,65 Mn | -元37,06 Mn | -元20,86 Mn | -元95,56 Mn | -元112,98 Mn | -元117,67 Mn | 元24,07 Mn | -元87,22 Mn | -元4,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元262,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,3% | 34,8% | 31,2% | 27,7% | 30,4% | 22,1% | 20,8% | 18,5% | 14,1% | 8,4% | 13,2% | 16,3% | 11,5% | 9,7% | 5,3% | 0,9% | 18,7% | 27,7% | 18,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,51 | 0,61 | 0,44 | 0,66 | 0,74 | 0,52 | 0,42 | 0,49 | 0,49 | 0,51 | 0,52 | 0,45 | 0,34 | 0,38 | 0,39 | 0,82 | 0,83 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,09 | 1,02 | 1,01 | 0,66 | 0,81 | 0,76 | 0,46 | 0,31 | 0,33 | 0,32 | 0,33 | 0,30 | 0,23 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,1% | 12,9% | 17,2% | 17,6% | 15,3% | 20,3% | 19,7% | 15,2% | 23,6% | 32,3% | 30,8% | 21,1% | 19,5% | 22,5% | 16,9% | 33,3% | 29,4% | 22,7% | 26,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 8,0% | 9,5% | 9,6% | 9,2% | 13,8% | 10,4% | 4,0% | 15,6% | 21,2% | 16,3% | 12,7% | 9,2% | 9,0% | 9,3% | 24,0% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 4,1% | 3,8% | 6,1% | 8,8% | 6,7% | 9,7% | 7,0% | 0,7% | 9,7% | 14,6% | 10,7% | 6,8% | 7,2% | 8,7% | 8,7% | 19,2% | 16,5% | 10,6% | 17,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,1% | -13,5% | -13,1% | -14,9% | -2,4% | -2,2% | 13,5% | 10,1% | -0,2% | 6,8% | -0,4% | -2,6% | -1,9% | -14,3% | -18,4% | -20,7% | 4,8% | -18,9% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |