300133Zhejiang Huace Film & TV Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,98 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元11,38 Mr | 元10,23 Mr | 元9,88 Mr | 元9,60 Mr | 元8,75 Mr | 元8,40 Mr | 元9,95 Mr | 元12,87 Mr | 元12,54 Mr | 元10,38 Mr | 元8,15 Mr | 元5,02 Mr | 元2,11 Mr | 元1,77 Mr | 元1,47 Mr | 元1,21 Mr | 元239,77 Mn | 元135,49 Mn | 元85,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,76 Mr | 元913,27 Mn | 元1,10 Mr | 元689,12 Mn | 元206,26 Mn | 元421,39 Mn | 元1,81 Mr | 元2,69 Mr | 元2,32 Mr | 元2,43 Mr | 元1,10 Mr | 元691,04 Mn | 元31,37 Mn | 元29,67 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元18,00 Mn | 元20,00 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元2,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,82 Mr | 元1,94 Mr | 元2,26 Mr | 元2,47 Mr | 元3,80 Mr | 元3,73 Mr | 元2,63 Mr | 元5,78 Mr | 元5,22 Mr | 元4,43 Mr | 元2,64 Mr | 元1,90 Mr | 元912,39 Mn | 元694,62 Mn | 元381,19 Mn | 元268,43 Mn | 元165,97 Mn | 元104,68 Mn | 元55,59 Mn |
| Brüt Kâr | 元640,43 Mn | 元580,39 Mn | 元623,64 Mn | 元807,97 Mn | 元852,28 Mn | 元985,86 Mn | 元483,07 Mn | 元1,47 Mr | 元1,36 Mr | 元1,10 Mr | 元961,39 Mn | 元752,13 Mn | 元407,18 Mn | 元357,26 Mn | 元221,97 Mn | 元145,52 Mn | 元87,39 Mn | 元48,32 Mn | 元29,93 Mn |
| FAVÖK | 元279,67 Mn | 元240,12 Mn | 元307,89 Mn | 元346,95 Mn | 元343,36 Mn | 元492,11 Mn | -元444,48 Mn | 元436,04 Mn | 元736,80 Mn | 元518,74 Mn | 元532,01 Mn | 元446,45 Mn | 元318,14 Mn | 元252,18 Mn | 元180,22 Mn | 元115,00 Mn | 元68,82 Mn | 元36,63 Mn | 元23,68 Mn |
| Net Kâr | 元191,14 Mn | 元243,05 Mn | 元382,23 Mn | 元402,70 Mn | 元400,39 Mn | 元399,19 Mn | -元1,47 Mr | 元211,22 Mn | 元634,43 Mn | 元478,47 Mn | 元475,48 Mn | 元390,06 Mn | 元258,26 Mn | 元215,04 Mn | 元153,99 Mn | 元96,18 Mn | 元55,52 Mn | 元38,27 Mn | 元23,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,13 | 0,20 | 0,21 | 0,22 | 0,23 | -0,84 | 0,12 | 0,36 | — | 0,29 | 0,25 | 0,18 | 0,16 | 0,11 | 0,07 | 0,04 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元30,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元299,68 Mn | -元597,38 Mn | 元457,39 Mn | 元342,79 Mn | 元1,41 Mr | 元874,11 Mn | 元1,09 Mr | 元224,57 Mn | 元700,19 Mn | -元675,25 Mn | -元612,75 Mn | 元188,83 Mn | -元75,31 Mn | -元89,17 Mn | -元71,27 Mn | 元22,29 Mn | 元10,04 Mn | -元5,93 Mn | -元3,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元672,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,4% | 8,9% | 11,1% | 7,2% | 2,4% | 5,0% | 18,2% | 20,9% | 18,5% | 23,4% | 13,5% | 13,8% | 1,5% | 1,7% | 0,0% | 0,0% | 7,5% | 14,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,19 | 0,23 | 0,26 | 0,43 | 0,44 | 0,26 | 0,45 | 0,42 | 0,43 | 0,32 | 0,38 | 0,43 | 0,39 | 0,26 | 0,22 | 0,69 | 0,77 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,38 | 0,26 | 0,30 | 0,33 | 0,51 | 0,50 | 0,35 | 0,77 | 0,70 | 0,59 | 0,35 | 0,26 | 0,12 | 0,09 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,7% | 30,0% | 27,6% | 32,7% | 22,4% | 26,4% | 18,4% | 25,5% | 26,1% | 24,9% | 36,4% | 39,5% | 44,6% | 51,4% | 58,2% | 54,2% | 52,7% | 46,2% | 53,8% |
| FAVÖK Marjı | 9,9% | 12,4% | 13,6% | 14,0% | 9,0% | 13,2% | -16,9% | 7,5% | 14,1% | 11,7% | 20,1% | 23,4% | 34,9% | 36,3% | 47,3% | 42,8% | 41,5% | 35,0% | 42,6% |
| Net Kâr Marjı | 6,8% | 12,6% | 16,9% | 16,3% | 10,5% | 10,7% | -55,8% | 3,7% | 12,1% | 10,8% | 18,0% | 20,5% | 28,3% | 31,0% | 40,4% | 35,8% | 33,4% | 36,6% | 42,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,6% | -30,9% | 20,2% | 13,9% | 37,0% | 23,4% | 41,5% | 3,9% | 13,4% | -15,2% | -23,2% | 9,9% | -8,3% | -12,8% | -18,7% | 8,3% | 6,1% | -5,7% | -7,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |