300135Jiangsu Baoli Asphalt Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $478,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,55 Mr | 元1,71 Mr | 元2,29 Mr | 元2,36 Mr | 元2,42 Mr | 元2,63 Mr | 元2,90 Mr | 元2,96 Mr | 元3,07 Mr | 元2,90 Mr | 元2,79 Mr | 元2,37 Mr | 元2,29 Mr | 元1,50 Mr | 元1,42 Mr | 元1,19 Mr | 元393,50 Mn | 元331,54 Mn | 元249,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元123,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元690,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元856,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元570,12 Mn | 元609,70 Mn | 元1,01 Mr | 元1,06 Mr | 元1,10 Mr | 元1,19 Mr | 元1,46 Mr | 元1,37 Mr | 元1,48 Mr | 元1,31 Mr | 元1,42 Mr | 元975,66 Mn | 元955,19 Mn | 元363,58 Mn | 元348,98 Mn | 元44,50 Mn | 元106,51 Mn | 元104,20 Mn | 元69,00 Mn |
| Net Borç† | 元145,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,37 Mr | 元1,96 Mr | 元2,14 Mr | 元2,46 Mr | 元2,28 Mr | 元2,02 Mr | 元2,42 Mr | 元2,04 Mr | 元1,80 Mr | 元1,37 Mr | 元1,75 Mr | 元1,76 Mr | 元2,11 Mr | 元2,19 Mr | 元1,12 Mr | 元1,04 Mr | 元703,30 Mn | 元534,05 Mn | 元461,13 Mn |
| Brüt Kâr | 元9,04 Mn | 元54,73 Mn | 元78,18 Mn | 元221,59 Mn | 元162,58 Mn | 元182,65 Mn | 元287,96 Mn | 元279,77 Mn | 元203,75 Mn | 元176,06 Mn | 元179,56 Mn | 元222,81 Mn | 元314,97 Mn | 元276,87 Mn | 元158,34 Mn | 元132,87 Mn | 元101,17 Mn | 元70,27 Mn | 元65,61 Mn |
| FAVÖK | -元87,25 Mn | 元33,79 Mn | 元8,43 Mn | 元14,23 Mn | 元47,99 Mn | 元109,59 Mn | 元153,65 Mn | 元175,26 Mn | 元57,06 Mn | 元62,79 Mn | 元52,33 Mn | 元109,97 Mn | 元174,21 Mn | 元170,80 Mn | 元86,50 Mn | 元110,32 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元98,47 Mn | 元22,30 Mn | -元44,68 Mn | -元171,83 Mn | -元73,52 Mn | 元3,95 Mn | 元39,50 Mn | 元41,48 Mn | 元37,52 Mn | 元27,24 Mn | 元26,83 Mn | 元63,44 Mn | 元95,45 Mn | 元90,28 Mn | 元57,27 Mn | 元76,79 Mn | 元58,33 Mn | 元39,41 Mn | 元20,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,11 | 0,02 | -0,05 | -0,19 | -0,08 | 0,00 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,07 | 0,10 | 0,10 | 0,06 | 0,11 | 0,06 | 0,04 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元8,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元265,12 Mn | 元195,51 Mn | -元114,99 Mn | 元178,92 Mn | 元92,62 Mn | 元47,08 Mn | 元106,43 Mn | 元178,04 Mn | 元107,01 Mn | 元237,16 Mn | -元41,77 Mn | 元230,38 Mn | -元561,04 Mn | 元123,13 Mn | -元431,75 Mn | 元23,78 Mn | 元133.680 | -元65,61 Mn | 元22,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元6,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,8% | 35,6% | 44,1% | 45,1% | 45,5% | 45,3% | 50,3% | 46,4% | 48,3% | 45,2% | 50,8% | 41,2% | 41,8% | 24,2% | 24,6% | 3,7% | 27,1% | 31,4% | 27,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 1,14 | 0,93 | 1,04 | 0,94 | 0,77 | 0,84 | 0,69 | 0,59 | 0,47 | 0,63 | 0,75 | 0,92 | 1,45 | 0,79 | 0,88 | 1,79 | 1,61 | 1,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,59 | 2,29 | 2,50 | 2,87 | 2,66 | 2,35 | 2,83 | 2,38 | 2,10 | 1,60 | 2,04 | 2,06 | 2,46 | 2,55 | 1,30 | 1,22 | 0,82 | 0,62 | 0,54 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,7% | 2,8% | 3,7% | 9,0% | 7,1% | 9,1% | 11,9% | 13,7% | 11,3% | 12,8% | 10,3% | 12,6% | 15,0% | 12,7% | 14,2% | 12,7% | 14,4% | 13,2% | 14,2% |
| FAVÖK Marjı | -6,4% | 1,7% | 0,4% | 0,6% | 2,1% | 5,4% | 6,3% | 8,6% | 3,2% | 4,6% | 3,0% | 6,2% | 8,3% | 7,8% | 7,7% | 10,6% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -7,2% | 1,1% | -2,1% | -7,0% | -3,2% | 0,2% | 1,6% | 2,0% | 2,1% | 2,0% | 1,5% | 3,6% | 4,5% | 4,1% | 5,1% | 7,4% | 8,3% | 7,4% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -19,4% | 10,0% | -5,4% | 7,3% | 4,1% | 2,3% | 4,4% | 8,7% | 6,0% | 17,3% | -2,4% | 13,1% | -26,6% | 5,6% | -38,6% | 2,3% | 0,0% | -12,3% | 5,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |