300136Shenzhen Sunway Communication Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,59 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,54 Mr | 元13,37 Mr | 元12,87 Mr | 元12,21 Mr | 元12,11 Mr | 元11,21 Mr | 元8,14 Mr | 元7,22 Mr | 元5,33 Mr | 元3,16 Mr | 元1,95 Mr | 元1,05 Mr | 元797,77 Mn | 元827,08 Mn | 元707,73 Mn | 元639,05 Mn | 元115,72 Mn | 元46,81 Mn | 元25,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,15 Mr | 元3,74 Mr | 元3,40 Mr | 元3,60 Mr | 元3,92 Mr | 元3,39 Mr | 元2,47 Mr | 元2,32 Mr | 元1,85 Mr | 元576,16 Mn | 元266,57 Mn | 元187,50 Mn | 元37,80 Mn | 元62,22 Mn | 元13,72 Mn | 元0,00 | 元10,46 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,87 Mr | 元8,71 Mr | 元7,52 Mr | 元8,57 Mr | 元7,54 Mr | 元6,35 Mr | 元5,11 Mr | 元4,67 Mr | 元3,41 Mr | 元2,40 Mr | 元1,29 Mr | 元803,79 Mn | 元350,80 Mn | 元215,03 Mn | 元160,86 Mn | 元140,12 Mn | 元94,67 Mn | 元57,09 Mn | 元17,06 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,85 Mr | 元1,64 Mr | 元1,52 Mr | 元1,76 Mr | 元1,32 Mr | 元1,82 Mr | 元1,84 Mr | 元1,65 Mr | 元1,22 Mr | 元675,39 Mn | 元373,15 Mn | 元191,88 Mn | 元58,12 Mn | 元61,57 Mn | 元106,12 Mn | 元78,84 Mn | 元53,17 Mn | 元28,71 Mn | 元8,23 Mn |
| FAVÖK | 元1,69 Mr | 元1,33 Mr | 元1,22 Mr | 元1,26 Mr | 元935,39 Mn | 元1,22 Mr | 元1,35 Mr | 元1,27 Mr | 元887,45 Mn | 元519,41 Mn | 元258,05 Mn | 元99,86 Mn | -元33,18 Mn | 元3,71 Mn | 元76,50 Mn | 元62,30 Mn | 元36,58 Mn | 元18,64 Mn | 元3,38 Mn |
| Net Kâr | 元708,69 Mn | 元661,61 Mn | 元521,40 Mn | 元648,89 Mn | 元505,10 Mn | 元972,41 Mn | 元1,02 Mr | 元987,80 Mn | 元889,05 Mn | 元531,57 Mn | 元221,37 Mn | 元63,09 Mn | -元65,61 Mn | 元6,09 Mn | 元75,45 Mn | 元48,19 Mn | 元32,92 Mn | 元18,39 Mn | 元3,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,74 | 0,69 | 0,54 | 0,67 | 0,52 | 1,00 | 1,06 | 1,03 | 0,91 | 0,56 | 0,24 | 0,07 | -0,08 | 0,01 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,02 | 0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元554,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元417,39 Mn | -元54,87 Mn | 元1,19 Mr | 元542,54 Mn | 元17,28 Mn | 元580,77 Mn | -元384,62 Mn | -元1,12 Mr | 元171,48 Mn | 元53,40 Mn | 元72,74 Mn | -元37,19 Mn | -元90,09 Mn | -元145,23 Mn | 元14,69 Mn | 元31,44 Mn | 元10,84 Mn | 元4,04 Mn | 元1,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,3% | 28,0% | 26,4% | 29,5% | 32,4% | 30,3% | 30,3% | 32,2% | 34,7% | 18,2% | 13,7% | 17,9% | 4,7% | 7,5% | 1,9% | 0,0% | 9,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,65 | 0,58 | 0,70 | 0,62 | 0,57 | 0,63 | 0,65 | 0,64 | 0,76 | 0,66 | 0,77 | 0,44 | 0,26 | 0,23 | 0,22 | 0,82 | 1,22 | 0,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,12 | 1,10 | 0,95 | 1,08 | 0,95 | 0,80 | 0,64 | 0,59 | 0,43 | 0,30 | 0,16 | 0,10 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,9% | 18,8% | 20,2% | 20,6% | 17,5% | 28,7% | 35,9% | 35,3% | 35,7% | 28,2% | 28,9% | 23,9% | 16,6% | 28,6% | 66,0% | 56,3% | 56,2% | 50,3% | 48,3% |
| FAVÖK Marjı | 19,1% | 15,2% | 16,3% | 14,7% | 12,4% | 19,2% | 26,3% | 27,3% | 26,0% | 21,7% | 20,0% | 12,4% | -9,5% | 1,7% | 47,6% | 44,5% | 38,6% | 32,7% | 19,8% |
| Net Kâr Marjı | 8,0% | 7,6% | 6,9% | 7,6% | 6,7% | 15,3% | 20,0% | 21,2% | 26,1% | 22,2% | 17,1% | 7,8% | -18,7% | 2,8% | 46,9% | 34,4% | 34,8% | 32,2% | 20,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | -0,6% | 15,8% | 6,3% | 0,2% | 9,2% | -7,5% | -24,1% | 5,0% | 2,2% | 5,6% | -4,6% | -25,7% | -67,5% | 9,1% | 22,4% | 11,5% | 7,1% | 7,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |