300137Hebei Sailhero Environmental Protection High-Tech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $896,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,50 Mr | 元2,06 Mr | 元2,26 Mr | 元2,33 Mr | 元2,50 Mr | 元2,55 Mr | 元2,53 Mr | 元2,47 Mr | 元2,12 Mr | 元1,79 Mr | 元1,63 Mr | 元1,20 Mr | 元1,11 Mr | 元996,99 Mn | 元922,20 Mn | 元895,56 Mn | 元261,21 Mn | 元177,54 Mn | 元151,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元845,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元515,92 Mn | 元8,98 Mn | 元11,41 Mn | 元13,16 Mn | 元10,75 Mn | 元14,88 Mn | 元6,50 Mn | 元167,31 Mn | 元45,42 Mn | 元8,91 Mn | 元8,05 Mn | 元0,00 | 元7,34 Mn | 元6,98 Mn | 元7,66 Mn | 元14,56 Mn | 元44,00 Mn | 元36,00 Mn | 元26,00 Mn |
| Net Borç† | -元517,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元919,50 Mn | 元947,39 Mn | 元962,16 Mn | 元1,00 Mr | 元1,10 Mr | 元1,24 Mr | 元1,36 Mr | 元1,36 Mr | 元1,03 Mr | 元781,82 Mn | 元622,86 Mn | 元437,10 Mn | 元332,08 Mn | 元208,50 Mn | 元144,69 Mn | 元171,70 Mn | 元135,85 Mn | 元107,33 Mn | 元63,21 Mn |
| Brüt Kâr | 元335,74 Mn | 元335,27 Mn | 元373,15 Mn | 元341,74 Mn | 元463,37 Mn | 元544,21 Mn | 元641,03 Mn | 元664,61 Mn | 元512,64 Mn | 元367,64 Mn | 元288,83 Mn | 元197,54 Mn | 元162,03 Mn | 元104,08 Mn | 元77,38 Mn | 元75,65 Mn | 元64,76 Mn | 元56,23 Mn | 元29,92 Mn |
| FAVÖK | 元33,70 Mn | -元76,01 Mn | -元40,02 Mn | -元121,18 Mn | 元131,73 Mn | 元195,86 Mn | 元320,87 Mn | 元351,09 Mn | 元228,33 Mn | 元145,67 Mn | 元119,15 Mn | 元76,28 Mn | 元56,39 Mn | 元37,72 Mn | 元26,35 Mn | 元46,60 Mn | 元29,73 Mn | 元22,58 Mn | 元4,20 Mn |
| Net Kâr | 元12,97 Mn | -元152,41 Mn | -元123,68 Mn | -元134,89 Mn | 元71,21 Mn | 元134,16 Mn | 元262,65 Mn | 元259,43 Mn | 元188,17 Mn | 元105,31 Mn | 元86,73 Mn | 元71,69 Mn | 元60,12 Mn | 元46,52 Mn | 元40,21 Mn | 元46,66 Mn | 元33,37 Mn | 元23,64 Mn | 元8,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | -0,28 | -0,23 | -0,25 | 0,13 | 0,25 | 0,48 | 0,47 | 0,34 | 0,19 | 0,16 | 0,14 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,11 | 0,06 | 0,05 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元68,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元23,43 Mn | -元65,36 Mn | 元7,95 Mn | -元157,38 Mn | 元101,32 Mn | 元139,94 Mn | 元326,25 Mn | -元79,60 Mn | 元169,34 Mn | 元132,35 Mn | -元16,24 Mn | -元39,68 Mn | 元19,83 Mn | -元80,45 Mn | -元104,14 Mn | -元2,69 Mn | 元1,76 Mn | -元4,83 Mn | -元3,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元8,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,6% | 0,4% | 0,5% | 0,6% | 0,4% | 0,6% | 0,3% | 6,8% | 2,1% | 0,5% | 0,5% | 0,0% | 0,7% | 0,7% | 0,8% | 1,6% | 16,8% | 20,3% | 17,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,46 | 0,43 | 0,43 | 0,44 | 0,48 | 0,54 | 0,55 | 0,49 | 0,44 | 0,38 | 0,37 | 0,30 | 0,21 | 0,16 | 0,19 | 0,52 | 0,60 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,57 | 0,58 | 0,61 | 0,67 | 0,75 | 0,82 | 0,83 | 0,63 | 0,47 | 0,38 | 0,26 | 0,20 | 0,13 | 0,09 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,5% | 35,4% | 38,8% | 34,1% | 42,1% | 44,0% | 47,1% | 48,7% | 49,6% | 47,0% | 46,4% | 45,2% | 48,8% | 49,9% | 53,5% | 44,1% | 47,7% | 52,4% | 47,3% |
| FAVÖK Marjı | 3,7% | -8,0% | -4,2% | -12,1% | 12,0% | 15,8% | 23,6% | 25,7% | 22,1% | 18,6% | 19,1% | 17,5% | 17,0% | 18,1% | 18,2% | 27,1% | 21,9% | 21,0% | 6,6% |
| Net Kâr Marjı | 1,4% | -16,1% | -12,9% | -13,4% | 6,5% | 10,8% | 19,3% | 19,0% | 18,2% | 13,5% | 13,9% | 16,4% | 18,1% | 22,3% | 27,8% | 27,2% | 24,6% | 22,0% | 13,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,5% | -6,9% | 0,8% | -15,7% | 9,2% | 11,3% | 24,0% | -5,8% | 16,4% | 16,9% | -2,6% | -9,1% | 6,0% | -38,6% | -72,0% | -1,6% | 1,3% | -4,5% | -6,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,95 | -%0,20 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,50 | +%2,52 | |
| BYD Company Limited Class A | 83,06 | +%1,00 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,87 | +%0,19 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 310,25 | +%1,39 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 606,32 | -%0,60 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,19 | +%1,21 |