300143INKON Life Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,05 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,19 Mr | 元3,54 Mr | 元2,40 Mr | 元2,04 Mr | 元2,47 Mr | 元3,41 Mr | 元1,96 Mr | 元2,62 Mr | 元2,61 Mr | 元2,53 Mr | 元1,85 Mr | 元804,13 Mn | 元1,03 Mr | 元999,88 Mn | 元830,39 Mn | 元851,32 Mn | 元224,64 Mn | 元164,27 Mn | 元140,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元763,14 Mn | 元336,48 Mn | 元298,96 Mn | 元114,54 Mn | 元210,30 Mn | 元536,13 Mn | 元430,00 Mn | 元407,30 Mn | 元45,77 Mn | 元133,80 Mn | 元203,20 Mn | 元303,09 Mn | 元245,83 Mn | 元105,75 Mn | 元0,00 | 元85,09 Mn | 元65,36 Mn | 元37,62 Mn | 元38,00 Mn |
| Net Borç† | -元520,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,88 Mr | 元1,56 Mr | 元1,47 Mr | 元1,16 Mr | 元1,09 Mr | 元1,03 Mr | 元571,61 Mn | 元502,20 Mn | 元326,91 Mn | 元430,17 Mn | 元280,13 Mn | 元307,84 Mn | 元254,74 Mn | 元247,81 Mn | 元207,56 Mn | 元167,93 Mn | 元95,77 Mn | 元73,89 Mn | 元60,50 Mn |
| Brüt Kâr | 元476,04 Mn | 元372,08 Mn | 元388,98 Mn | 元294,50 Mn | 元248,76 Mn | 元267,39 Mn | 元218,43 Mn | 元217,25 Mn | 元175,78 Mn | 元163,14 Mn | 元81,95 Mn | 元34,79 Mn | 元15,47 Mn | 元61,92 Mn | 元77,80 Mn | 元65,04 Mn | 元34,19 Mn | 元22,82 Mn | 元18,84 Mn |
| FAVÖK | 元320,60 Mn | 元216,17 Mn | 元224,91 Mn | 元169,28 Mn | 元134,90 Mn | 元157,78 Mn | 元142,14 Mn | 元171,16 Mn | 元141,28 Mn | 元134,46 Mn | 元59,74 Mn | 元7,99 Mn | -元20,81 Mn | 元18,80 Mn | 元65,07 Mn | 元42,28 Mn | 元21,92 Mn | 元14,06 Mn | — |
| Net Kâr | 元68,54 Mn | 元115,42 Mn | 元100,44 Mn | -元595,92 Mn | -元364,08 Mn | 元148,52 Mn | -元703,41 Mn | 元50,17 Mn | 元122,40 Mn | 元55,08 Mn | 元10,58 Mn | -元293,27 Mn | -元163,16 Mn | 元6,49 Mn | 元58,85 Mn | 元42,20 Mn | 元20,35 Mn | 元11,46 Mn | 元9,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,14 | 0,12 | -0,72 | -0,44 | 0,19 | -0,99 | 0,07 | 0,17 | 0,09 | 0,03 | -0,81 | -0,45 | 0,02 | 0,16 | 0,15 | 0,06 | 0,03 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元46,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元114,19 Mn | 元60,58 Mn | 元31,81 Mn | 元35,29 Mn | 元81,09 Mn | 元25,17 Mn | 元6,61 Mn | 元67,38 Mn | 元115,09 Mn | 元21,41 Mn | 元20,47 Mn | -元31,23 Mn | -元142,83 Mn | -元365,27 Mn | -元135,37 Mn | -元47,63 Mn | -元29,91 Mn | -元3,14 Mn | -元27,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元226,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,2% | 9,5% | 12,5% | 5,6% | 8,5% | 15,7% | 22,0% | 15,5% | 1,8% | 5,3% | 11,0% | 37,7% | 23,8% | 10,6% | 0,0% | 10,0% | 29,1% | 22,9% | 27,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,44 | 0,61 | 0,57 | 0,44 | 0,30 | 0,29 | 0,19 | 0,13 | 0,17 | 0,15 | 0,38 | 0,25 | 0,25 | 0,25 | 0,20 | 0,43 | 0,45 | 0,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,72 | 0,60 | 0,56 | 0,44 | 0,42 | 0,39 | 0,22 | 0,19 | 0,12 | 0,16 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,3% | 23,9% | 26,5% | 25,5% | 22,8% | 26,0% | 38,2% | 43,3% | 53,8% | 37,9% | 29,3% | 11,3% | 6,1% | 25,0% | 37,5% | 38,7% | 35,7% | 30,9% | 31,1% |
| FAVÖK Marjı | 17,0% | 13,9% | 15,3% | 14,7% | 12,4% | 15,4% | 24,9% | 34,1% | 43,2% | 31,3% | 21,3% | 2,6% | -8,2% | 7,6% | 31,4% | 25,2% | 22,9% | 19,0% | — |
| Net Kâr Marjı | 3,6% | 7,4% | 6,8% | -51,6% | -33,4% | 14,5% | -123,1% | 10,0% | 37,4% | 12,8% | 3,8% | -95,3% | -64,0% | 2,6% | 28,4% | 25,1% | 21,2% | 15,5% | 16,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,1% | 3,9% | 2,2% | 3,1% | 7,4% | 2,5% | 1,2% | 13,4% | 35,2% | 5,0% | 7,3% | -10,1% | -56,1% | -147,4% | -65,2% | -28,4% | -31,2% | -4,3% | -46,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |