300144Songcheng Performance Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,24 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,29 Mr | 元9,85 Mr | 元9,07 Mr | 元9,36 Mr | 元9,83 Mr | 元9,61 Mr | 元11,04 Mr | 元11,37 Mr | 元8,75 Mr | 元7,57 Mr | 元6,99 Mr | 元3,84 Mr | 元3,46 Mr | 元3,20 Mr | 元3,04 Mr | 元2,97 Mr | 元710,01 Mn | 元452,42 Mn | 元327,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元386,12 Mn | 元434,99 Mn | 元500,32 Mn | 元643,25 Mn | 元678,21 Mn | 元707,73 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元200,00 Mn | 元404,06 Mn | 元611,43 Mn | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元70,00 Mn | 元229,50 Mn | 元382,00 Mn | 元400,00 Mn | 元200,00 Mn | 元140,00 Mn |
| Net Borç† | -元4,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,25 Mr | 元2,38 Mr | 元1,90 Mr | 元430,31 Mn | 元1,18 Mr | 元900,79 Mn | 元2,60 Mr | 元3,20 Mr | 元3,01 Mr | 元2,64 Mr | 元1,65 Mr | 元900,86 Mn | 元653,71 Mn | 元564,23 Mn | 元488,63 Mn | 元431,18 Mn | 元263,54 Mn | 元190,56 Mn | 元116,28 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,40 Mr | 元1,55 Mr | 元1,20 Mr | -元65,20 Mn | 元474,58 Mn | 元400,22 Mn | 元1,79 Mr | 元2,06 Mr | 元1,86 Mr | 元1,61 Mr | 元1,04 Mr | 元568,77 Mn | 元435,03 Mn | 元369,68 Mn | 元355,09 Mn | 元325,69 Mn | 元176,50 Mn | 元140,57 Mn | 元88,63 Mn |
| FAVÖK | 元1,40 Mr | 元1,65 Mr | 元1,36 Mr | 元162,76 Mn | 元590,43 Mn | 元409,37 Mn | 元1,70 Mr | 元1,78 Mr | 元1,56 Mr | 元1,36 Mr | 元1,00 Mr | 元613,99 Mn | 元468,80 Mn | 元381,80 Mn | 元325,97 Mn | 元305,12 Mn | 元173,48 Mn | 元128,08 Mn | 元79,86 Mn |
| Net Kâr | 元817,67 Mn | 元1,05 Mr | -元109,91 Mn | -元47,75 Mn | 元315,13 Mn | -元1,75 Mr | 元1,34 Mr | 元1,29 Mr | 元1,07 Mr | 元902,31 Mn | 元630,56 Mn | 元361,18 Mn | 元308,42 Mn | 元256,55 Mn | 元222,22 Mn | 元163,34 Mn | 元87,00 Mn | 元64,16 Mn | 元45,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,40 | -0,04 | -0,02 | 0,12 | -0,67 | 0,51 | 0,49 | 0,41 | 0,34 | 0,25 | 0,15 | 0,13 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元28,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,28 Mr | 元1,12 Mr | 元1,02 Mr | 元100,28 Mn | 元56,63 Mn | -元623,96 Mn | 元758,19 Mn | 元983,78 Mn | 元1,24 Mr | 元323,58 Mn | 元666,01 Mn | 元67,10 Mn | -元174,40 Mn | -元108,07 Mn | -元360,09 Mn | 元203,75 Mn | -元135,65 Mn | -元24,57 Mn | 元67,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元267,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,8% | 4,4% | 5,5% | 6,9% | 6,9% | 7,4% | 0,0% | 0,0% | 2,3% | 5,3% | 8,8% | 0,0% | 0,9% | 2,2% | 7,5% | 12,8% | 56,3% | 44,2% | 42,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,24 | 0,21 | 0,05 | 0,12 | 0,09 | 0,24 | 0,28 | 0,34 | 0,35 | 0,24 | 0,23 | 0,19 | 0,18 | 0,16 | 0,14 | 0,37 | 0,42 | 0,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,26 | 0,27 | 0,22 | 0,05 | 0,13 | 0,10 | 0,30 | 0,37 | 0,34 | 0,30 | 0,19 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 62,4% | 65,0% | 63,5% | -15,2% | 40,2% | 44,4% | 68,8% | 64,4% | 61,8% | 60,8% | 63,2% | 63,1% | 66,5% | 65,5% | 72,7% | 75,5% | 67,0% | 73,8% | 76,2% |
| FAVÖK Marjı | 62,3% | 69,4% | 72,0% | 37,8% | 50,0% | 45,4% | 65,5% | 55,5% | 51,6% | 51,6% | 61,0% | 68,2% | 71,7% | 67,7% | 66,7% | 70,8% | 65,8% | 67,2% | 68,7% |
| Net Kâr Marjı | 36,4% | 44,1% | -5,8% | -11,1% | 26,7% | -194,5% | 51,5% | 40,2% | 35,4% | 34,1% | 38,3% | 40,1% | 47,2% | 45,5% | 45,5% | 37,9% | 33,0% | 33,7% | 38,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 56,8% | 47,0% | 53,9% | 23,3% | 4,8% | -69,3% | 29,1% | 30,8% | 41,2% | 12,2% | 40,5% | 7,4% | -26,7% | -19,2% | -73,7% | 47,3% | -51,5% | -12,9% | 58,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |