300145Nanfang Pump Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,38 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,37 Mr | 元8,24 Mr | 元8,08 Mr | 元8,27 Mr | 元7,96 Mr | 元8,79 Mr | 元10,33 Mr | 元9,88 Mr | 元9,87 Mr | 元7,30 Mr | 元5,36 Mr | 元2,05 Mr | 元1,77 Mr | 元1,48 Mr | 元1,27 Mr | 元1,11 Mr | 元294,70 Mn | 元305,87 Mn | 元309,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,14 Mr | 元2,52 Mr | 元2,77 Mr | 元3,41 Mr | 元3,22 Mr | 元3,39 Mr | 元3,24 Mr | 元2,74 Mr | 元2,19 Mr | 元1,45 Mr | 元868,63 Mn | 元33,27 Mn | 元13,22 Mn | 元910.775 | 元0,00 | 元45,00 Mn | 元64,50 Mn | 元87,50 Mn | 元106,00 Mn |
| Net Borç† | 元634,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,25 Mr | 元5,03 Mr | 元5,41 Mr | 元5,23 Mr | 元5,16 Mr | 元4,20 Mr | 元4,06 Mr | 元4,33 Mr | 元3,77 Mr | 元2,79 Mr | 元1,93 Mr | 元1,56 Mr | 元1,34 Mr | 元1,04 Mr | 元859,09 Mn | 元635,63 Mn | 元394,66 Mn | 元401,62 Mn | 元281,57 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,63 Mr | 元1,60 Mr | 元1,91 Mr | 元1,48 Mr | 元1,68 Mr | 元1,38 Mr | 元1,47 Mr | 元1,60 Mr | 元1,62 Mr | 元1,22 Mr | 元773,45 Mn | 元570,93 Mn | 元477,01 Mn | 元361,68 Mn | 元298,70 Mn | 元193,49 Mn | 元111,90 Mn | 元84,96 Mn | 元62,69 Mn |
| FAVÖK | 元453,79 Mn | 元489,47 Mn | 元580,38 Mn | 元437,40 Mn | 元551,24 Mn | 元493,85 Mn | 元694,21 Mn | 元809,21 Mn | 元881,02 Mn | 元729,71 Mn | 元376,02 Mn | 元249,76 Mn | 元207,28 Mn | 元156,54 Mn | 元126,35 Mn | 元83,44 Mn | 元51,56 Mn | 元37,20 Mn | 元20,28 Mn |
| Net Kâr | 元236,35 Mn | 元218,25 Mn | 元200,58 Mn | 元115,52 Mn | -元779,20 Mn | -元1,96 Mr | 元22,93 Mn | 元430,24 Mn | 元590,72 Mn | 元509,99 Mn | 元283,83 Mn | 元196,74 Mn | 元159,09 Mn | 元120,89 Mn | 元97,30 Mn | 元67,36 Mn | 元45,80 Mn | 元27,53 Mn | 元22,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,06 | -0,41 | -1,03 | 0,01 | 0,23 | 0,31 | 0,26 | 0,19 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元236,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元500,66 Mn | 元390,24 Mn | 元515,34 Mn | 元34,26 Mn | 元71,21 Mn | 元66,19 Mn | -元50,31 Mn | 元39,17 Mn | -元100,80 Mn | 元189,26 Mn | 元55,31 Mn | 元6,83 Mn | -元121,06 Mn | -元42,81 Mn | -元34,40 Mn | 元61,60 Mn | 元82,43 Mn | 元33,90 Mn | -元21,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元140,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,5% | 30,6% | 34,3% | 41,3% | 40,5% | 38,6% | 31,4% | 27,7% | 22,2% | 19,9% | 16,2% | 1,6% | 0,7% | 0,1% | 0,0% | 4,1% | 21,9% | 28,6% | 34,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,61 | 0,67 | 0,63 | 0,65 | 0,48 | 0,39 | 0,44 | 0,38 | 0,38 | 0,36 | 0,76 | 0,75 | 0,70 | 0,67 | 0,57 | 1,34 | 1,31 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,63 | 1,56 | 1,68 | 1,62 | 1,60 | 1,30 | 1,26 | 1,35 | 1,17 | 0,87 | 0,60 | 0,48 | 0,41 | 0,32 | 0,27 | 0,20 | 0,12 | 0,12 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,0% | 31,9% | 35,4% | 28,4% | 32,5% | 33,0% | 36,1% | 37,0% | 43,0% | 43,9% | 40,1% | 36,6% | 35,7% | 34,7% | 34,8% | 30,4% | 28,4% | 21,2% | 22,3% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 9,7% | 10,7% | 8,4% | 10,7% | 11,8% | 17,1% | 18,7% | 23,3% | 26,2% | 19,5% | 16,0% | 15,5% | 15,0% | 14,7% | 13,1% | 13,1% | 9,3% | 7,2% |
| Net Kâr Marjı | 4,5% | 4,3% | 3,7% | 2,2% | -15,1% | -46,7% | 0,6% | 9,9% | 15,7% | 18,3% | 14,7% | 12,6% | 11,9% | 11,6% | 11,3% | 10,6% | 11,6% | 6,9% | 8,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,5% | 7,8% | 9,5% | 0,7% | 1,4% | 1,6% | -1,2% | 0,9% | -2,7% | 6,8% | 2,9% | 0,4% | -9,1% | -4,1% | -4,0% | 9,7% | 20,9% | 8,4% | -7,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |