300146By-health Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,31 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元14,02 Mr | 元14,31 Mr | 元15,10 Mr | 元13,16 Mr | 元12,97 Mr | 元9,75 Mr | 元8,33 Mr | 元9,89 Mr | 元6,11 Mr | 元5,33 Mr | 元4,91 Mr | 元2,70 Mr | 元2,46 Mr | 元2,10 Mr | 元1,89 Mr | 元1,75 Mr | 元149,31 Mn | 元77,10 Mn | 元44,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,03 Mr | 元1,57 Mr | 元174,17 Mn | 元24,25 Mn | 元73,99 Mn | 元303,87 Mn | 元586,90 Mn | 元1,10 Mr | 元80,69 Mn | 元95,86 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元585.000 | 元0,00 | 元70,00 Mn | 元12,00 Mn | 元9,00 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元5,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,22 Mr | 元6,81 Mr | 元9,31 Mr | 元7,80 Mr | 元7,37 Mr | 元6,04 Mr | 元5,20 Mr | 元4,29 Mr | 元3,07 Mr | 元2,28 Mr | 元2,24 Mr | 元1,68 Mr | 元1,46 Mr | 元1,06 Mr | 元650,52 Mn | 元345,92 Mn | 元203,23 Mn | 元140,60 Mn | 元66,76 Mn |
| Brüt Kâr | 元4,02 Mr | 元4,36 Mr | 元6,23 Mr | 元5,14 Mr | 元4,69 Mr | 元3,64 Mr | 元3,22 Mr | 元2,80 Mr | 元2,02 Mr | 元1,42 Mr | 元1,45 Mr | 元1,09 Mr | 元928,43 Mn | 元654,94 Mn | 元410,33 Mn | 元220,29 Mn | 元127,70 Mn | 元84,28 Mn | 元35,96 Mn |
| FAVÖK | 元1,18 Mr | 元998,83 Mn | 元2,10 Mr | 元1,80 Mr | 元2,03 Mr | 元1,56 Mr | 元1,42 Mr | 元1,22 Mr | 元855,76 Mn | 元648,54 Mn | 元740,80 Mn | 元560,59 Mn | 元509,35 Mn | 元320,93 Mn | 元192,71 Mn | 元112,61 Mn | 元61,53 Mn | 元36,29 Mn | 元17,84 Mn |
| Net Kâr | 元782,15 Mn | 元652,83 Mn | 元1,75 Mr | 元1,39 Mr | 元1,75 Mr | 元1,52 Mr | -元358,43 Mn | 元1,00 Mr | 元766,26 Mn | 元535,21 Mn | 元635,50 Mn | 元502,59 Mn | 元421,69 Mn | 元280,35 Mn | 元186,44 Mn | 元92,11 Mn | 元52,17 Mn | 元26,71 Mn | 元12,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,47 | 0,38 | 1,03 | 0,82 | 1,03 | 0,96 | -0,24 | 0,69 | 0,52 | 0,37 | 0,45 | 0,38 | 0,32 | 0,21 | 0,14 | 0,09 | 0,04 | 0,02 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元82,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,24 Mr | 元461,38 Mn | 元884,67 Mn | 元1,27 Mr | 元1,61 Mr | 元1,32 Mr | 元1,24 Mr | 元1,15 Mr | 元828,39 Mn | 元578,02 Mn | 元393,35 Mn | 元364,13 Mn | 元458,28 Mn | -元47,07 Mn | -元16,45 Mn | -元24,22 Mn | 元9,60 Mn | 元10,15 Mn | 元9,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元133,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,4% | 11,0% | 1,2% | 0,2% | 0,6% | 3,1% | 7,0% | 11,1% | 1,3% | 1,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,0% | 8,0% | 11,7% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,48 | 0,62 | 0,59 | 0,57 | 0,62 | 0,62 | 0,43 | 0,50 | 0,43 | 0,46 | 0,62 | 0,60 | 0,50 | 0,34 | 0,20 | 1,36 | 1,82 | 1,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,61 | 0,83 | 0,70 | 0,66 | 0,54 | 0,46 | 0,38 | 0,27 | 0,20 | 0,20 | 0,15 | 0,13 | 0,09 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,7% | 64,1% | 66,9% | 66,0% | 63,6% | 60,4% | 61,9% | 65,3% | 65,7% | 62,4% | 64,8% | 64,5% | 63,4% | 62,0% | 63,1% | 63,7% | 62,8% | 59,9% | 53,9% |
| FAVÖK Marjı | 19,0% | 14,7% | 22,5% | 23,0% | 27,6% | 25,9% | 27,3% | 28,6% | 27,8% | 28,5% | 33,1% | 33,3% | 34,8% | 30,4% | 29,6% | 32,6% | 30,3% | 25,8% | 26,7% |
| Net Kâr Marjı | 12,6% | 9,6% | 18,7% | 17,8% | 23,8% | 25,3% | -6,9% | 23,4% | 24,9% | 23,5% | 28,4% | 29,9% | 28,8% | 26,6% | 28,7% | 26,6% | 25,7% | 19,0% | 18,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,0% | 6,8% | 9,5% | 16,3% | 21,8% | 21,8% | 23,8% | 26,8% | 26,9% | 25,4% | 17,6% | 21,6% | 31,3% | -4,5% | -2,5% | -7,0% | 4,7% | 7,2% | 13,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 281,11 | -%2,76 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 701,74 | -%4,53 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,53 | -%0,79 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,76 | +%1,17 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 334,23 | -%4,86 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,30 | +%0,39 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,14 | -%2,19 |