300147Xiangxue Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $642,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,75 Mr | 元7,50 Mr | 元8,28 Mr | 元8,64 Mr | 元11,38 Mr | 元12,20 Mr | 元8,46 Mr | 元7,99 Mr | 元9,24 Mr | 元7,99 Mr | 元4,65 Mr | 元3,59 Mr | 元3,47 Mr | 元2,95 Mr | 元1,92 Mr | 元1,85 Mr | 元697,34 Mn | 元550,31 Mn | 元552,59 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元254,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元43,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,02 Mr | 元3,77 Mr | 元3,79 Mr | 元3,67 Mr | 元3,45 Mr | 元4,09 Mr | 元2,81 Mr | 元3,55 Mr | 元4,58 Mr | 元3,55 Mr | 元572,47 Mn | 元1,25 Mr | 元1,51 Mr | 元1,22 Mr | 元342,14 Mn | 元311,75 Mn | 元196,59 Mn | 元205,00 Mn | 元138,40 Mn |
| Net Borç† | 元3,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,59 Mr | 元1,85 Mr | 元2,29 Mr | 元2,18 Mr | 元2,95 Mr | 元3,05 Mr | 元2,77 Mr | 元1,85 Mr | 元2,18 Mr | 元1,85 Mr | 元1,45 Mr | 元1,51 Mr | 元1,25 Mr | 元794,31 Mn | 元615,77 Mn | 元513,38 Mn | 元375,41 Mn | 元292,53 Mn | 元256,16 Mn |
| Brüt Kâr | 元327,25 Mn | 元338,81 Mn | 元684,52 Mn | 元447,81 Mn | 元677,61 Mn | 元905,79 Mn | 元793,85 Mn | 元538,98 Mn | 元596,13 Mn | 元541,78 Mn | 元583,99 Mn | 元598,26 Mn | 元488,33 Mn | 元359,08 Mn | 元277,23 Mn | 元233,47 Mn | 元185,67 Mn | 元146,54 Mn | 元117,08 Mn |
| FAVÖK | 元75,25 Mn | -元873.910 | 元261,77 Mn | 元51,11 Mn | 元128,04 Mn | 元462,41 Mn | 元290,32 Mn | 元218,17 Mn | 元155,71 Mn | 元218,17 Mn | 元303,69 Mn | 元327,21 Mn | 元1,29 Mr | 元180,95 Mn | 元126,68 Mn | 元119,76 Mn | 元85,50 Mn | 元56,88 Mn | 元52,26 Mn |
| Net Kâr | -元1,39 Mr | -元858,56 Mn | -元388,96 Mn | -元530,06 Mn | -元688,47 Mn | 元98,42 Mn | 元76,51 Mn | 元66,02 Mn | 元65,94 Mn | 元66,02 Mn | 元177,30 Mn | 元196,80 Mn | 元158,24 Mn | 元107,17 Mn | 元83,50 Mn | 元74,20 Mn | 元50,92 Mn | 元35,95 Mn | 元30,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,11 | -1,30 | -0,59 | -0,80 | -1,05 | 0,15 | 0,12 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,28 | 0,32 | 0,25 | 0,18 | 0,14 | 0,17 | 0,08 | 0,06 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元44,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元118,12 Mn | -元16,77 Mn | 元207,89 Mn | -元139,29 Mn | -元351,62 Mn | -元498,15 Mn | -元577,23 Mn | -元1,76 Mr | -元666,06 Mn | -元1,76 Mr | -元111,00 Mn | -元74,22 Mn | 元9,82 Mn | -元299,22 Mn | -元201,13 Mn | -元11,40 Mn | -元6,67 Mn | -元81,99 Mn | -元6,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元21,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 59,6% | 50,3% | 45,8% | 42,5% | 30,3% | 33,5% | 33,2% | 44,5% | 49,6% | 44,5% | 12,3% | 34,7% | 43,5% | 41,4% | 17,8% | 16,9% | 28,2% | 37,3% | 25,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,25 | 0,28 | 0,25 | 0,26 | 0,25 | 0,33 | 0,23 | 0,24 | 0,23 | 0,31 | 0,42 | 0,36 | 0,27 | 0,32 | 0,28 | 0,54 | 0,53 | 0,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 36,11 | 42,08 | 52,06 | 49,56 | 67,03 | 69,41 | 62,94 | 42,01 | 49,54 | 42,07 | 33,01 | 34,40 | 28,46 | 18,07 | 14,01 | 11,68 | 8,54 | 6,66 | 5,83 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,6% | 18,3% | 29,9% | 20,6% | 23,0% | 29,7% | 28,7% | 29,2% | 27,4% | 29,3% | 40,3% | 39,6% | 39,1% | 45,2% | 45,0% | 45,5% | 49,5% | 50,1% | 45,7% |
| FAVÖK Marjı | 4,7% | -0,0% | 11,4% | 2,3% | 4,3% | 15,2% | 10,5% | 11,8% | 7,2% | 11,8% | 20,9% | 21,6% | 103,4% | 22,8% | 20,6% | 23,3% | 22,8% | 19,4% | 20,4% |
| Net Kâr Marjı | -87,7% | -46,4% | -17,0% | -24,3% | -23,4% | 3,2% | 2,8% | 3,6% | 3,0% | 3,6% | 12,2% | 13,0% | 12,7% | 13,5% | 13,6% | 14,5% | 13,6% | 12,3% | 12,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,4% | -0,9% | 9,1% | -6,4% | -11,9% | -16,3% | -20,9% | -95,5% | -30,6% | -95,4% | -7,7% | -4,9% | 0,8% | -37,7% | -32,7% | -2,2% | -1,8% | -28,0% | -2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |