300149ChemPartner PharmaTech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $694,75 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,08 Mr | 元2,00 Mr | 元2,43 Mr | 元3,82 Mr | 元4,22 Mr | 元4,15 Mr | 元3,77 Mr | 元3,36 Mr | 元1,04 Mr | 元793,16 Mn | 元756,00 Mn | 元741,13 Mn | 元703,99 Mn | 元667,61 Mn | 元633,82 Mn | 元587,42 Mn | 元136,16 Mn | 元86,81 Mn | 元67,69 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元411,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元755,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元472,04 Mn | 元513,31 Mn | 元635,34 Mn | 元966,20 Mn | 元1,75 Mr | 元1,18 Mr | 元1,02 Mr | 元864,79 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元1,65 Mn | 元0,00 | 元3,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元15,00 Mn | 元13,75 Mn | 元24,56 Mn |
| Net Borç† | 元14,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,13 Mr | 元968,02 Mn | 元1,14 Mr | 元1,32 Mr | 元1,68 Mr | 元1,48 Mr | 元1,32 Mr | 元990,11 Mn | 元272,58 Mn | 元255,72 Mn | 元314,94 Mn | 元278,26 Mn | 元254,83 Mn | 元236,64 Mn | 元165,12 Mn | 元123,81 Mn | 元100,24 Mn | 元97,08 Mn | 元65,07 Mn |
| Brüt Kâr | 元300,88 Mn | 元190,29 Mn | 元272,76 Mn | 元289,90 Mn | 元472,24 Mn | 元525,82 Mn | 元464,90 Mn | 元398,10 Mn | 元119,38 Mn | 元123,29 Mn | 元146,80 Mn | 元126,47 Mn | 元102,48 Mn | 元90,12 Mn | 元54,66 Mn | 元56,58 Mn | 元51,14 Mn | 元44,02 Mn | 元28,16 Mn |
| FAVÖK | 元169,86 Mn | 元77,78 Mn | 元124,54 Mn | 元149,27 Mn | 元309,89 Mn | 元343,53 Mn | 元318,25 Mn | 元261,80 Mn | 元66,90 Mn | 元86,90 Mn | 元90,30 Mn | 元70,22 Mn | 元55,51 Mn | 元47,74 Mn | 元29,74 Mn | 元40,04 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元13,41 Mn | -元226,47 Mn | -元916,75 Mn | 元378,59 Mn | -元402,25 Mn | 元154,55 Mn | 元138,92 Mn | 元161,08 Mn | 元57,81 Mn | 元64,98 Mn | 元59,47 Mn | 元40,70 Mn | 元39,73 Mn | 元35,28 Mn | 元27,50 Mn | 元33,75 Mn | 元29,39 Mn | 元23,18 Mn | 元11,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | -0,45 | -1,84 | 0,76 | -0,81 | 0,31 | 0,28 | 0,35 | 0,14 | 0,15 | 0,14 | 0,09 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,11 | 0,07 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元53,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元128,11 Mn | 元98,59 Mn | -元49,71 Mn | -元73,44 Mn | 元97,84 Mn | -元45,85 Mn | -元36,54 Mn | 元142,01 Mn | 元66,57 Mn | 元68,45 Mn | 元80,06 Mn | -元15,79 Mn | -元16,85 Mn | -元69,82 Mn | -元9,40 Mn | 元3,93 Mn | -元5,54 Mn | -元2,63 Mn | 元15,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元62,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,7% | 25,7% | 26,1% | 25,3% | 41,4% | 28,4% | 27,1% | 25,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,4% | 0,0% | 0,0% | 11,0% | 15,8% | 36,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,49 | 0,47 | 0,35 | 0,40 | 0,36 | 0,35 | 0,29 | 0,26 | 0,32 | 0,42 | 0,38 | 0,36 | 0,35 | 0,26 | 0,21 | 0,74 | 1,12 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 0,74 | 0,87 | 1,02 | 1,30 | 1,14 | 1,02 | 0,76 | 0,21 | 0,20 | 0,24 | 0,21 | 0,20 | 0,18 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,5% | 19,7% | 24,0% | 21,9% | 28,0% | 35,5% | 35,1% | 40,2% | 43,8% | 48,2% | 46,6% | 45,4% | 40,2% | 38,1% | 33,1% | 45,7% | 51,0% | 45,3% | 43,3% |
| FAVÖK Marjı | 15,0% | 8,0% | 11,0% | 11,3% | 18,4% | 23,2% | 24,1% | 26,4% | 24,5% | 34,0% | 28,7% | 25,2% | 21,8% | 20,2% | 18,0% | 32,3% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | -23,4% | -80,7% | 28,6% | -23,9% | 10,4% | 10,5% | 16,3% | 21,2% | 25,4% | 18,9% | 14,6% | 15,6% | 14,9% | 16,7% | 27,3% | 29,3% | 23,9% | 18,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,3% | 10,2% | -4,4% | -5,6% | 5,8% | -3,1% | -2,8% | 14,3% | 24,4% | 26,8% | 25,4% | -5,7% | -6,6% | -29,5% | -5,7% | 3,2% | -5,5% | -2,7% | 24,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |