300151Shenzhen Changhong Technology Co. Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,63 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,67 Mr | 元2,47 Mr | 元2,56 Mr | 元2,24 Mr | 元1,91 Mr | 元1,37 Mr | 元1,06 Mr | 元1,04 Mr | 元975,17 Mn | 元1,01 Mr | 元967,80 Mn | 元953,09 Mn | 元950,78 Mn | 元822,45 Mn | 元810,65 Mn | 元816,12 Mn | 元251,88 Mn | 元196,32 Mn | 元138,09 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元338,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元985,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元751,18 Mn | 元581,37 Mn | 元659,96 Mn | 元628,71 Mn | 元471,02 Mn | 元64,91 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元34,00 Mn | 元38,00 Mn | 元69,93 Mn | 元85,75 Mn | 元0,00 | 元15,00 Mn | 元51,79 Mn | 元70,60 Mn | 元55,00 Mn | 元53,00 Mn |
| Net Borç† | 元150,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元991,82 Mn | 元1,04 Mr | 元928,88 Mn | 元1,22 Mr | 元1,13 Mr | 元1,12 Mr | 元713,39 Mn | 元691,59 Mn | 元597,08 Mn | 元585,58 Mn | 元546,84 Mn | 元577,64 Mn | 元616,33 Mn | 元492,65 Mn | 元342,12 Mn | 元286,18 Mn | 元184,16 Mn | 元136,61 Mn | 元91,14 Mn |
| Brüt Kâr | 元208,06 Mn | 元246,08 Mn | 元219,70 Mn | 元321,86 Mn | 元307,06 Mn | 元380,41 Mn | 元173,19 Mn | 元162,16 Mn | 元153,26 Mn | 元146,45 Mn | 元110,77 Mn | 元128,70 Mn | 元109,81 Mn | 元81,83 Mn | 元64,74 Mn | 元74,69 Mn | 元47,50 Mn | 元39,39 Mn | 元29,93 Mn |
| FAVÖK | 元144,21 Mn | 元187,79 Mn | 元107,92 Mn | 元202,08 Mn | 元197,76 Mn | 元255,33 Mn | 元89,83 Mn | 元76,23 Mn | 元73,34 Mn | 元78,09 Mn | 元55,09 Mn | 元74,37 Mn | 元62,65 Mn | 元50,22 Mn | 元42,66 Mn | 元61,39 Mn | 元35,24 Mn | 元30,82 Mn | 元25,48 Mn |
| Net Kâr | 元64,59 Mn | 元101,96 Mn | 元31,66 Mn | 元128,22 Mn | 元111,84 Mn | 元168,87 Mn | 元61,79 Mn | 元56,85 Mn | 元34,70 Mn | 元31,50 Mn | 元29,66 Mn | 元51,72 Mn | 元35,45 Mn | 元33,87 Mn | 元33,73 Mn | 元40,65 Mn | 元28,59 Mn | 元23,25 Mn | 元20,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,19 | 0,06 | 0,26 | 0,23 | 0,34 | 0,12 | 0,11 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,10 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,11 | 0,06 | 0,05 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元37,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元44,05 Mn | -元43,77 Mn | -元34,15 Mn | -元129,60 Mn | -元95,70 Mn | 元78,43 Mn | 元26,89 Mn | 元14,28 Mn | 元33,37 Mn | -元796.640 | 元2,20 Mn | -元61,65 Mn | 元67,60 Mn | -元1,18 Mn | -元88,89 Mn | 元31,81 Mn | 元13,83 Mn | 元8,06 Mn | -元4,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元252,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,1% | 23,5% | 25,8% | 28,1% | 24,7% | 4,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,4% | 3,9% | 7,3% | 9,0% | 0,0% | 1,9% | 6,3% | 28,0% | 28,0% | 38,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,42 | 0,36 | 0,55 | 0,59 | 0,81 | 0,68 | 0,66 | 0,61 | 0,58 | 0,57 | 0,61 | 0,65 | 0,60 | 0,42 | 0,35 | 0,73 | 0,70 | 0,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,60 | 0,63 | 0,56 | 0,74 | 0,68 | 0,67 | 0,43 | 0,42 | 0,36 | 0,35 | 0,33 | 0,35 | 0,37 | 0,30 | 0,21 | 0,17 | 0,11 | 0,08 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,0% | 23,7% | 23,7% | 26,3% | 27,3% | 34,1% | 24,3% | 23,4% | 25,7% | 25,0% | 20,3% | 22,3% | 17,8% | 16,6% | 18,9% | 26,1% | 25,8% | 28,8% | 32,8% |
| FAVÖK Marjı | 14,5% | 18,1% | 11,6% | 16,5% | 17,6% | 22,9% | 12,6% | 11,0% | 12,3% | 13,3% | 10,1% | 12,9% | 10,2% | 10,2% | 12,5% | 21,5% | 19,1% | 22,6% | 28,0% |
| Net Kâr Marjı | 6,5% | 9,8% | 3,4% | 10,5% | 9,9% | 15,1% | 8,7% | 8,2% | 5,8% | 5,4% | 5,4% | 9,0% | 5,8% | 6,9% | 9,9% | 14,2% | 15,5% | 17,0% | 22,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,4% | -4,2% | -3,7% | -10,6% | -8,5% | 7,0% | 3,8% | 2,1% | 5,6% | -0,1% | 0,4% | -10,7% | 11,0% | -0,2% | -26,0% | 11,1% | 7,5% | 5,9% | -5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |