300154Shenzhen Riland Industry Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $923,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,82 Mr | 元2,58 Mr | 元2,43 Mr | 元2,12 Mr | 元2,14 Mr | 元1,94 Mr | 元1,92 Mr | 元1,91 Mr | 元1,87 Mr | 元1,78 Mr | 元1,70 Mr | 元1,76 Mr | 元1,66 Mr | 元1,58 Mr | 元1,60 Mr | 元1,46 Mr | 元308,32 Mn | 元130,03 Mn | 元47,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元271,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元974,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元592,40 Mn | 元489,85 Mn | 元438,49 Mn | 元168,49 Mn | 元195,99 Mn | 元96,41 Mn | 元70,72 Mn | 元111,64 Mn | 元80,51 Mn | 元40,55 Mn | 元51,72 Mn | 元57,33 Mn | 元23,10 Mn | 元0,00 | 元26,85 Mn | 元71,98 Mn | 元48,50 Mn | 元5,58 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元815,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元889,30 Mn | 元1,01 Mr | 元1,15 Mr | 元1,07 Mr | 元1,08 Mr | 元552,67 Mn | 元550,60 Mn | 元572,77 Mn | 元644,27 Mn | 元540,84 Mn | 元548,31 Mn | 元677,26 Mn | 元681,15 Mn | 元754,15 Mn | 元756,16 Mn | 元614,63 Mn | 元387,54 Mn | 元246,41 Mn | 元114,10 Mn |
| Brüt Kâr | 元192,87 Mn | 元197,51 Mn | 元242,42 Mn | 元198,84 Mn | 元230,85 Mn | 元159,78 Mn | 元178,10 Mn | 元179,08 Mn | 元199,39 Mn | 元147,92 Mn | 元144,51 Mn | 元190,19 Mn | 元182,81 Mn | 元190,16 Mn | 元208,45 Mn | 元171,29 Mn | 元107,67 Mn | 元61,08 Mn | 元26,33 Mn |
| FAVÖK | 元113,28 Mn | 元86,80 Mn | 元140,82 Mn | 元112,20 Mn | 元138,91 Mn | 元88,58 Mn | 元90,25 Mn | 元67,35 Mn | 元107,72 Mn | 元51,45 Mn | 元50,51 Mn | 元97,11 Mn | 元101,17 Mn | 元71,18 Mn | 元107,24 Mn | 元103,63 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元104,38 Mn | 元150,30 Mn | 元100,55 Mn | 元83,61 Mn | 元116,87 Mn | 元66,88 Mn | 元113,80 Mn | 元107,15 Mn | 元85,79 Mn | 元73,25 Mn | 元81,44 Mn | 元112,26 Mn | 元93,54 Mn | 元83,26 Mn | 元112,45 Mn | 元88,12 Mn | 元44,84 Mn | 元24,19 Mn | 元12,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,23 | 0,33 | 0,22 | 0,19 | 0,26 | 0,15 | 0,25 | 0,24 | 0,19 | 0,16 | 0,18 | 0,25 | 0,21 | 0,19 | 0,25 | 0,20 | 0,10 | 0,05 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元32,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元102,62 Mn | 元92,12 Mn | -元37,36 Mn | -元98,85 Mn | 元46,29 Mn | 元124,40 Mn | 元52,43 Mn | 元52,88 Mn | 元187,48 Mn | 元174,52 Mn | 元42,18 Mn | 元91,99 Mn | 元146,75 Mn | -元6,65 Mn | -元14,38 Mn | 元27,70 Mn | 元48,23 Mn | 元15,06 Mn | -元5,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元110,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,0% | 19,0% | 18,0% | 8,0% | 9,1% | 5,0% | 3,7% | 5,8% | 4,3% | 2,3% | 3,0% | 3,3% | 1,4% | 0,0% | 1,7% | 4,9% | 15,7% | 4,3% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,39 | 0,47 | 0,51 | 0,50 | 0,29 | 0,29 | 0,30 | 0,35 | 0,30 | 0,32 | 0,39 | 0,41 | 0,48 | 0,47 | 0,42 | 1,26 | 1,89 | 2,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,49 | 0,55 | 0,63 | 0,59 | 0,59 | 0,30 | 0,30 | 0,31 | 0,35 | 0,30 | 0,30 | 0,37 | 0,37 | 0,41 | 0,41 | 0,34 | 0,21 | 0,13 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,7% | 19,5% | 21,2% | 18,6% | 21,4% | 28,9% | 32,3% | 31,3% | 30,9% | 27,4% | 26,4% | 28,1% | 26,8% | 25,2% | 27,6% | 27,9% | 27,8% | 24,8% | 23,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,7% | 8,6% | 12,3% | 10,5% | 12,9% | 16,0% | 16,4% | 11,8% | 16,7% | 9,5% | 9,2% | 14,3% | 14,9% | 9,4% | 14,2% | 16,9% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 11,7% | 14,9% | 8,8% | 7,8% | 10,8% | 12,1% | 20,7% | 18,7% | 13,3% | 13,5% | 14,9% | 16,6% | 13,7% | 11,0% | 14,9% | 14,3% | 11,6% | 9,8% | 11,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,5% | 9,1% | -3,3% | -9,2% | 4,3% | 22,5% | 9,5% | 9,2% | 29,1% | 32,3% | 7,7% | 13,6% | 21,5% | -0,9% | -1,9% | 4,5% | 12,4% | 6,1% | -4,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |