300158Shanxi Zhendong Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $792,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,62 Mr | 元4,98 Mr | 元6,18 Mr | 元6,55 Mr | 元10,09 Mr | 元7,62 Mr | 元6,92 Mr | 元7,15 Mr | 元7,61 Mr | 元6,87 Mr | 元4,07 Mr | 元2,86 Mr | 元2,80 Mr | 元2,58 Mr | 元2,26 Mr | 元2,17 Mr | 元639,09 Mn | 元493,47 Mn | 元463,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元511,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元230,98 Mn | 元72,65 Mn | 元120,90 Mn | 元56,05 Mn | 元319,95 Mn | 元434,95 Mn | 元107,32 Mn | 元638,57 Mn | 元565,54 Mn | 元494,33 Mn | 元927,42 Mn | 元365,13 Mn | 元346,98 Mn | 元269,06 Mn | 元152,84 Mn | 元222,19 Mn | 元159,82 Mn | 元92,15 Mn | 元119,45 Mn |
| Net Borç† | -元770,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,77 Mr | 元2,96 Mr | 元3,61 Mr | 元3,69 Mr | 元5,05 Mr | 元4,81 Mr | 元4,35 Mr | 元3,37 Mr | 元3,69 Mr | 元3,26 Mr | 元2,24 Mr | 元1,90 Mr | 元1,64 Mr | 元1,37 Mr | 元1,27 Mr | 元930,25 Mn | 元521,88 Mn | 元454,71 Mn | 元310,55 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,30 Mr | 元1,32 Mr | 元1,73 Mr | 元1,72 Mr | 元2,93 Mr | 元2,89 Mr | 元2,73 Mr | 元2,12 Mr | 元2,07 Mr | 元1,39 Mr | 元977,55 Mn | 元789,92 Mn | 元777,01 Mn | 元724,84 Mn | 元668,38 Mn | 元542,54 Mn | 元404,85 Mn | 元362,14 Mn | 元269,05 Mn |
| FAVÖK | -元176,57 Mn | -元516,68 Mn | 元24,68 Mn | 元63,37 Mn | 元277,78 Mn | 元454,18 Mn | 元297,31 Mn | 元144,54 Mn | 元470,55 Mn | 元365,14 Mn | 元164,05 Mn | 元123,37 Mn | 元141,46 Mn | 元114,52 Mn | 元126,93 Mn | 元136,49 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元301,06 Mn | -元1,33 Mr | -元43,98 Mn | -元51,29 Mn | 元2,62 Mr | 元262,03 Mn | 元142,76 Mn | -元147,44 Mn | 元301,54 Mn | 元203,06 Mn | 元64,65 Mn | 元41,96 Mn | 元74,02 Mn | 元91,48 Mn | 元119,77 Mn | 元92,09 Mn | 元68,02 Mn | 元59,39 Mn | 元39,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,30 | -1,32 | -0,04 | -0,05 | 2,55 | 0,26 | 0,14 | -0,14 | 0,29 | 0,28 | 0,11 | 0,07 | 0,13 | 0,16 | 0,21 | 0,21 | 0,12 | 0,10 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元168,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元626,74 Mn | -元401,33 Mn | -元306,17 Mn | 元18,27 Mn | 元135,03 Mn | 元52,90 Mn | 元175,21 Mn | 元136,84 Mn | 元1,76 Mn | -元190,32 Mn | 元104,93 Mn | -元96,53 Mn | -元335,09 Mn | -元159,32 Mn | -元435,77 Mn | -元47,68 Mn | 元14,29 Mn | 元3,92 Mn | 元86,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元179,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,0% | 1,5% | 2,0% | 0,9% | 3,2% | 5,7% | 1,6% | 8,9% | 7,4% | 7,2% | 22,8% | 12,8% | 12,4% | 10,4% | 6,8% | 10,2% | 25,0% | 18,7% | 25,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 0,59 | 0,58 | 0,56 | 0,50 | 0,63 | 0,63 | 0,47 | 0,49 | 0,47 | 0,55 | 0,67 | 0,59 | 0,53 | 0,56 | 0,43 | 0,82 | 0,92 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,84 | 0,89 | 1,09 | 1,12 | 1,53 | 1,45 | 1,32 | 1,02 | 1,12 | 0,98 | 0,68 | 0,58 | 0,50 | 0,41 | 0,38 | 0,28 | 0,16 | 0,14 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,9% | 44,6% | 48,0% | 46,7% | 57,9% | 60,2% | 62,7% | 63,0% | 56,1% | 42,5% | 43,6% | 41,5% | 47,3% | 52,8% | 52,7% | 58,3% | 77,6% | 79,6% | 86,6% |
| FAVÖK Marjı | -6,4% | -17,5% | 0,7% | 1,7% | 5,5% | 9,4% | 6,8% | 4,3% | 12,7% | 11,2% | 7,3% | 6,5% | 8,6% | 8,3% | 10,0% | 14,7% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -10,9% | -44,9% | -1,2% | -1,4% | 51,8% | 5,4% | 3,3% | -4,4% | 8,2% | 6,2% | 2,9% | 2,2% | 4,5% | 6,7% | 9,4% | 9,9% | 13,0% | 13,1% | 12,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -22,6% | -13,6% | -8,5% | 0,5% | 2,7% | 1,1% | 4,0% | 4,1% | 0,0% | -5,8% | 4,7% | -5,1% | -20,4% | -11,6% | -34,4% | -5,1% | 2,7% | 0,9% | 27,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |