300160Jiangsu Xiuqiang Glasswork Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $491,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,23 Mr | 元3,07 Mr | 元2,97 Mr | 元2,77 Mr | 元1,90 Mr | 元1,74 Mr | 元1,71 Mr | 元1,69 Mr | 元2,16 Mr | 元1,71 Mr | 元1,54 Mr | 元1,36 Mr | 元1,47 Mr | 元1,30 Mr | 元1,28 Mr | 元610,35 Mn | 元392,06 Mn | 元318,81 Mn | 元278,91 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元561,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元306,56 Mn | 元254,29 Mn | 元342,01 Mn | 元211,03 Mn | 元315,67 Mn | 元317,75 Mn | 元392,08 Mn | 元533,77 Mn | 元558,02 Mn | 元277,40 Mn | 元171,81 Mn | 元126,64 Mn | 元228,09 Mn | 元149,58 Mn | 元140,70 Mn | 元293,63 Mn | 元147,03 Mn | 元114,00 Mn | 元118,43 Mn |
| Net Borç† | -元1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,66 Mr | 元1,58 Mr | 元1,43 Mr | 元1,50 Mr | 元1,45 Mr | 元1,28 Mr | 元1,26 Mr | 元1,39 Mr | 元1,37 Mr | 元1,14 Mr | 元1,01 Mr | 元831,99 Mn | 元781,88 Mn | 元782,64 Mn | 元789,39 Mn | 元632,01 Mn | 元367,06 Mn | 元364,74 Mn | 元324,00 Mn |
| Brüt Kâr | 元405,03 Mn | 元435,55 Mn | 元412,97 Mn | 元380,17 Mn | 元295,46 Mn | 元315,83 Mn | 元397,43 Mn | 元380,92 Mn | 元411,14 Mn | 元320,80 Mn | 元251,42 Mn | 元179,09 Mn | 元181,79 Mn | 元172,67 Mn | 元225,36 Mn | 元172,67 Mn | 元107,35 Mn | 元106,83 Mn | 元78,51 Mn |
| FAVÖK | 元279,94 Mn | 元280,77 Mn | 元283,67 Mn | 元269,38 Mn | 元195,39 Mn | 元196,87 Mn | 元198,60 Mn | 元188,83 Mn | 元241,05 Mn | 元193,89 Mn | 元115,73 Mn | 元87,62 Mn | 元77,02 Mn | 元81,53 Mn | 元141,19 Mn | 元96,27 Mn | 元53,78 Mn | 元53,92 Mn | 元30,27 Mn |
| Net Kâr | 元193,11 Mn | 元219,40 Mn | 元208,03 Mn | 元184,12 Mn | 元137,00 Mn | 元121,93 Mn | 元124,89 Mn | -元233,13 Mn | 元110,90 Mn | 元119,55 Mn | 元60,45 Mn | 元36,48 Mn | 元37,22 Mn | 元51,09 Mn | 元97,66 Mn | 元59,50 Mn | 元44,67 Mn | 元37,01 Mn | 元21,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,25 | 0,28 | 0,27 | 0,30 | 0,22 | 0,21 | 0,21 | -0,39 | 0,19 | 0,20 | 0,10 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,16 | 0,10 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元51,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元108,56 Mn | 元219,40 Mn | 元244,55 Mn | 元71,84 Mn | 元18,33 Mn | 元115,78 Mn | 元196,51 Mn | 元144,00 Mn | 元129,09 Mn | 元126,68 Mn | 元72,65 Mn | 元34,65 Mn | -元98,67 Mn | -元129,16 Mn | -元99,72 Mn | -元53,26 Mn | -元24,34 Mn | 元41,52 Mn | -元31,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元147,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,5% | 8,3% | 11,5% | 7,6% | 16,7% | 18,2% | 22,9% | 31,6% | 25,8% | 16,2% | 11,2% | 9,3% | 15,5% | 11,5% | 11,0% | 48,1% | 37,5% | 35,8% | 42,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,51 | 0,48 | 0,54 | 0,77 | 0,73 | 0,74 | 0,82 | 0,63 | 0,66 | 0,66 | 0,61 | 0,53 | 0,60 | 0,62 | 1,04 | 0,94 | 1,14 | 1,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,63 | 0,60 | 0,54 | 0,57 | 0,55 | 0,48 | 0,48 | 0,53 | 0,52 | 0,43 | 0,38 | 0,31 | 0,30 | 0,30 | 0,30 | 0,24 | 0,14 | 0,14 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,4% | 27,6% | 28,9% | 25,4% | 20,4% | 24,7% | 31,5% | 27,4% | 30,1% | 28,2% | 24,8% | 21,5% | 23,2% | 22,1% | 28,5% | 27,3% | 29,2% | 29,3% | 24,2% |
| FAVÖK Marjı | 16,9% | 17,8% | 19,9% | 18,0% | 13,5% | 15,4% | 15,8% | 13,6% | 17,6% | 17,0% | 11,4% | 10,5% | 9,9% | 10,4% | 17,9% | 15,2% | 14,7% | 14,8% | 9,3% |
| Net Kâr Marjı | 11,6% | 13,9% | 14,6% | 12,3% | 9,4% | 9,5% | 9,9% | -16,8% | 8,1% | 10,5% | 6,0% | 4,4% | 4,8% | 6,5% | 12,4% | 9,4% | 12,2% | 10,1% | 6,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,5% | 13,9% | 17,1% | 4,8% | 1,3% | 9,1% | 15,6% | 10,3% | 9,4% | 11,1% | 7,2% | 4,2% | -12,6% | -16,5% | -12,6% | -8,4% | -6,6% | 11,4% | -9,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |