300162Ledman Optoelectronic Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $488,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,59 Mr | 元1,73 Mr | 元1,84 Mr | 元1,42 Mr | 元1,51 Mr | 元1,25 Mr | 元1,40 Mr | 元1,36 Mr | 元1,36 Mr | 元1,50 Mr | 元1,43 Mr | 元915,05 Mn | 元879,64 Mn | 元891,79 Mn | 元836,72 Mn | 元228,01 Mn | 元96,27 Mn | 元57,32 Mn | 元41,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元294,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元703,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元865,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元385,12 Mn | 元445,33 Mn | 元418,62 Mn | 元394,17 Mn | 元402,50 Mn | 元313,33 Mn | 元164,09 Mn | 元101,35 Mn | 元64,08 Mn | 元218,31 Mn | 元37,82 Mn | 元44,34 Mn | 元56,94 Mn | 元58,11 Mn | 元45,29 Mn | 元87,81 Mn | 元7,44 Mn | 元3,10 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元240,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,06 Mr | 元1,25 Mr | 元1,11 Mr | 元1,08 Mr | 元1,30 Mr | 元815,21 Mn | 元961,96 Mn | 元729,83 Mn | 元640,32 Mn | 元558,48 Mn | 元378,32 Mn | 元402,65 Mn | 元348,71 Mn | 元313,33 Mn | 元263,70 Mn | 元206,10 Mn | 元101,63 Mn | 元75,64 Mn | 元71,60 Mn |
| Brüt Kâr | 元241,30 Mn | 元284,77 Mn | 元242,98 Mn | 元272,59 Mn | 元300,84 Mn | 元159,78 Mn | 元244,29 Mn | 元158,80 Mn | 元181,70 Mn | 元186,93 Mn | 元123,85 Mn | 元116,90 Mn | 元104,58 Mn | 元82,10 Mn | 元74,59 Mn | 元75,37 Mn | 元39,31 Mn | 元27,84 Mn | 元28,74 Mn |
| FAVÖK | -元2,55 Mn | 元4,61 Mn | -元6,28 Mn | 元58,90 Mn | 元105,79 Mn | -元129,95 Mn | 元76,94 Mn | 元4,93 Mn | 元72,64 Mn | 元63,94 Mn | 元50,12 Mn | 元52,01 Mn | 元29,86 Mn | 元24,46 Mn | 元34,18 Mn | 元49,84 Mn | 元23,12 Mn | 元12,19 Mn | 元16,60 Mn |
| Net Kâr | -元42,12 Mn | -元91,88 Mn | -元76,48 Mn | 元31,58 Mn | 元47,45 Mn | -元315,54 Mn | 元40,41 Mn | -元36,48 Mn | 元20,32 Mn | 元30,76 Mn | 元19,97 Mn | 元25,77 Mn | 元17,43 Mn | 元22,65 Mn | 元33,11 Mn | 元38,97 Mn | 元21,42 Mn | 元10,71 Mn | 元16,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,10 | -0,23 | -0,22 | 0,09 | 0,14 | -0,90 | 0,12 | -0,10 | 0,06 | 0,09 | 0,06 | 0,08 | 0,05 | 0,07 | 0,10 | 0,12 | 0,06 | 0,03 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元59,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元20,31 Mn | 元17,94 Mn | 元50,95 Mn | -元11,38 Mn | -元27,27 Mn | -元75,54 Mn | 元15,79 Mn | -元7,60 Mn | 元151.500 | 元93,49 Mn | 元38,86 Mn | 元25,21 Mn | -元77,54 Mn | -元80,36 Mn | -元59,71 Mn | -元52,93 Mn | 元18,87 Mn | -元4,81 Mn | 元7,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元45,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,2% | 25,8% | 22,8% | 27,7% | 26,7% | 25,1% | 11,8% | 7,4% | 4,7% | 14,6% | 2,6% | 4,8% | 6,5% | 6,5% | 5,4% | 38,5% | 7,7% | 5,4% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,72 | 0,60 | 0,76 | 0,86 | 0,65 | 0,69 | 0,53 | 0,47 | 0,37 | 0,26 | 0,44 | 0,40 | 0,35 | 0,32 | 0,90 | 1,06 | 1,32 | 1,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,23 | 1,44 | 1,28 | 1,25 | 1,50 | 0,94 | 1,11 | 0,84 | 0,74 | 0,65 | 0,44 | 0,47 | 0,40 | 0,36 | 0,30 | 0,24 | 0,12 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,8% | 22,8% | 21,9% | 25,2% | 23,1% | 19,6% | 25,4% | 21,8% | 28,4% | 33,5% | 32,7% | 29,0% | 30,0% | 26,2% | 28,3% | 36,6% | 38,7% | 36,8% | 40,1% |
| FAVÖK Marjı | -0,2% | 0,4% | -0,6% | 5,5% | 8,1% | -15,9% | 8,0% | 0,7% | 11,3% | 11,4% | 13,2% | 12,9% | 8,6% | 7,8% | 13,0% | 24,2% | 22,8% | 16,1% | 23,2% |
| Net Kâr Marjı | -4,0% | -7,4% | -6,9% | 2,9% | 3,6% | -38,7% | 4,2% | -5,0% | 3,2% | 5,5% | 5,3% | 6,4% | 5,0% | 7,2% | 12,6% | 18,9% | 21,1% | 14,2% | 23,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,9% | 1,4% | 4,6% | -1,1% | -2,1% | -9,3% | 1,6% | -1,0% | 0,0% | 16,7% | 10,3% | 6,3% | -22,2% | -25,6% | -22,6% | -25,7% | 18,6% | -6,4% | 10,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |