300164Tong Petrotech Corp. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $809,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,01 Mr | 元1,97 Mr | 元1,83 Mr | 元1,74 Mr | 元1,66 Mr | 元1,74 Mr | 元2,95 Mr | 元2,92 Mr | 元2,72 Mr | 元2,10 Mr | 元2,02 Mr | 元1,74 Mr | 元1,56 Mr | 元1,52 Mr | 元1,37 Mr | 元514,57 Mn | 元370,22 Mn | 元220,56 Mn | 元171,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元329,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元585,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元337,89 Mn | 元316,68 Mn | 元303,99 Mn | 元370,64 Mn | 元418,88 Mn | 元475,95 Mn | 元686,22 Mn | 元596,22 Mn | 元484,29 Mn | 元254,78 Mn | 元188,20 Mn | 元137,58 Mn | 元163,94 Mn | 元162,38 Mn | 元109,40 Mn | 元86,83 Mn | 元43,48 Mn | 元35,64 Mn | 元30,37 Mn |
| Net Borç† | 元4,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,15 Mr | 元1,19 Mr | 元1,03 Mr | 元766,42 Mn | 元745,57 Mn | 元627,51 Mn | 元1,55 Mr | 元1,59 Mr | 元816,36 Mn | 元399,37 Mn | 元629,63 Mn | 元388,79 Mn | 元359,71 Mn | 元331,83 Mn | 元344,60 Mn | 元298,94 Mn | 元263,42 Mn | 元207,70 Mn | 元161,16 Mn |
| Brüt Kâr | 元249,34 Mn | 元300,16 Mn | 元303,65 Mn | 元214,14 Mn | 元206,53 Mn | 元14,95 Mn | 元504,41 Mn | 元526,90 Mn | 元275,26 Mn | 元138,69 Mn | 元249,59 Mn | 元127,35 Mn | 元157,49 Mn | 元163,80 Mn | 元173,53 Mn | 元148,96 Mn | 元123,97 Mn | 元95,33 Mn | 元74,34 Mn |
| FAVÖK | 元118,04 Mn | 元144,35 Mn | 元150,08 Mn | 元97,47 Mn | 元46,49 Mn | -元259,93 Mn | 元232,69 Mn | 元265,48 Mn | 元105,37 Mn | 元33,60 Mn | 元58,84 Mn | 元44,87 Mn | 元53,09 Mn | 元63,69 Mn | 元80,59 Mn | 元77,09 Mn | 元60,91 Mn | 元45,29 Mn | 元38,65 Mn |
| Net Kâr | 元36,62 Mn | 元55,65 Mn | 元50,28 Mn | 元22,31 Mn | 元14,59 Mn | -元1,05 Mr | 元45,14 Mn | 元103,61 Mn | 元44,12 Mn | 元21,97 Mn | -元46,44 Mn | 元11,90 Mn | 元32,54 Mn | 元59,75 Mn | 元77,09 Mn | 元61,30 Mn | 元48,91 Mn | 元36,54 Mn | 元27,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0,04 | 0,03 | -2,07 | 0,10 | 0,23 | 0,10 | 0,05 | -0,11 | 0,03 | 0,09 | 0,16 | 0,21 | 0,16 | 0,13 | 0,10 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元15,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元16,37 Mn | -元16,01 Mn | 元22,01 Mn | -元1,30 Mn | 元59,30 Mn | -元53,30 Mn | 元62,56 Mn | 元128,30 Mn | -元25,08 Mn | -元39,21 Mn | 元181,33 Mn | -元86,53 Mn | -元232,59 Mn | -元61,01 Mn | -元96,59 Mn | -元40,85 Mn | -元1,13 Mn | -元16,97 Mn | 元42,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元121,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,8% | 16,1% | 16,6% | 21,3% | 25,3% | 27,4% | 23,2% | 20,5% | 17,8% | 12,1% | 9,3% | 7,9% | 10,5% | 10,7% | 8,0% | 16,9% | 11,7% | 16,2% | 17,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,61 | 0,56 | 0,44 | 0,45 | 0,36 | 0,53 | 0,55 | 0,30 | 0,19 | 0,31 | 0,22 | 0,23 | 0,22 | 0,25 | 0,58 | 0,71 | 0,94 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 0,84 | 0,72 | 0,54 | 0,52 | 0,44 | 1,09 | 1,12 | 0,57 | 0,28 | 0,44 | 0,27 | 0,25 | 0,23 | 0,24 | 0,21 | 0,18 | 0,15 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,8% | 25,1% | 29,6% | 27,9% | 27,7% | 2,4% | 32,5% | 33,1% | 33,7% | 34,7% | 39,6% | 32,8% | 43,8% | 49,4% | 50,4% | 49,8% | 47,1% | 45,9% | 46,1% |
| FAVÖK Marjı | 10,3% | 12,1% | 14,6% | 12,7% | 6,2% | -41,4% | 15,0% | 16,7% | 12,9% | 8,4% | 9,3% | 11,5% | 14,8% | 19,2% | 23,4% | 25,8% | 23,1% | 21,8% | 24,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 4,7% | 4,9% | 2,9% | 2,0% | -167,8% | 2,9% | 6,5% | 5,4% | 5,5% | -7,4% | 3,1% | 9,0% | 18,0% | 22,4% | 20,5% | 18,6% | 17,6% | 16,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,4% | -1,3% | 2,1% | -0,2% | 8,0% | -8,5% | 4,0% | 8,1% | -3,1% | -9,8% | 28,8% | -22,3% | -64,7% | -18,4% | -28,0% | -13,7% | -0,4% | -8,2% | 26,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |