300166Business-Intelligence of Oriental Nations Corporation Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,01 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,94 Mr | 元7,93 Mr | 元7,71 Mr | 元8,08 Mr | 元8,63 Mr | 元7,40 Mr | 元6,70 Mr | 元6,11 Mr | 元5,15 Mr | 元4,94 Mr | 元2,83 Mr | 元1,82 Mr | 元1,14 Mr | 元780,31 Mn | 元736,20 Mn | 元129,53 Mn | 元83,22 Mn | 元43,38 Mn | 元23,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,12 Mr | 元1,08 Mr | 元907,22 Mn | 元881,43 Mn | 元1,08 Mr | 元950,11 Mn | 元549,72 Mn | 元551,37 Mn | 元344,30 Mn | 元282,00 Mn | 元372,12 Mn | 元65,00 Mn | 元50,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元2,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,60 Mr | 元2,78 Mr | 元2,38 Mr | 元2,28 Mr | 元2,46 Mr | 元2,08 Mr | 元2,14 Mr | 元1,98 Mr | 元1,50 Mr | 元1,27 Mr | 元931,09 Mn | 元615,19 Mn | 元467,70 Mn | 元307,54 Mn | 元175,64 Mn | 元120,29 Mn | 元78,46 Mn | 元49,33 Mn | 元31,33 Mn |
| Brüt Kâr | 元264,87 Mn | 元491,82 Mn | 元266,39 Mn | 元449,93 Mn | 元786,37 Mn | 元807,30 Mn | 元974,63 Mn | 元905,95 Mn | 元695,50 Mn | 元558,19 Mn | 元415,87 Mn | 元281,26 Mn | 元201,23 Mn | 元137,58 Mn | 元90,15 Mn | 元64,89 Mn | 元40,87 Mn | 元23,77 Mn | 元13,81 Mn |
| FAVÖK | 元316,62 Mn | 元379,93 Mn | 元17,91 Mn | 元177,68 Mn | 元463,96 Mn | 元480,21 Mn | 元664,71 Mn | 元624,40 Mn | 元483,07 Mn | 元380,93 Mn | 元282,70 Mn | 元161,14 Mn | 元97,19 Mn | 元75,66 Mn | 元48,28 Mn | 元40,54 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元219,36 Mn | 元29,43 Mn | -元386,36 Mn | -元361,21 Mn | 元301,96 Mn | 元301,86 Mn | 元503,46 Mn | 元518,26 Mn | 元430,79 Mn | 元327,90 Mn | 元228,52 Mn | 元135,63 Mn | 元90,24 Mn | 元70,75 Mn | 元57,57 Mn | 元42,17 Mn | 元24,97 Mn | 元13,14 Mn | 元4,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,19 | 0,03 | -0,34 | -0,31 | 0,27 | 0,29 | 0,48 | 0,50 | 0,41 | 0,33 | 0,25 | 0,16 | 0,12 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元219,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元1,23 Mr | -元350,83 Mn | -元161,59 Mn | -元54,58 Mn | -元469,40 Mn | -元285,03 Mn | -元199,96 Mn | -元216,53 Mn | -元86,22 Mn | -元39,57 Mn | -元36,35 Mn | -元25,95 Mn | -元102,48 Mn | -元169,69 Mn | 元5,10 Mn | 元11,26 Mn | 元17,38 Mn | 元11,36 Mn | -元1,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,4% | 13,6% | 11,8% | 10,9% | 12,6% | 12,8% | 8,2% | 9,0% | 6,7% | 5,7% | 13,1% | 3,6% | 4,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,35 | 0,31 | 0,28 | 0,28 | 0,28 | 0,32 | 0,32 | 0,29 | 0,26 | 0,33 | 0,34 | 0,41 | 0,39 | 0,24 | 0,93 | 0,94 | 1,14 | 1,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,45 | 0,48 | 0,41 | 0,40 | 0,43 | 0,36 | 0,37 | 0,34 | 0,26 | 0,22 | 0,16 | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,2% | 17,7% | 11,2% | 19,7% | 32,0% | 38,8% | 45,6% | 45,7% | 46,5% | 43,9% | 44,7% | 45,7% | 43,0% | 44,7% | 51,3% | 53,9% | 52,1% | 48,2% | 44,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,2% | 13,6% | 0,8% | 7,8% | 18,9% | 23,1% | 31,1% | 31,5% | 32,3% | 30,0% | 30,4% | 26,2% | 20,8% | 24,6% | 27,5% | 33,7% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -8,4% | 1,1% | -16,3% | -15,8% | 12,3% | 14,5% | 23,6% | 26,1% | 28,8% | 25,8% | 24,5% | 22,0% | 19,3% | 23,0% | 32,8% | 35,1% | 31,8% | 26,6% | 13,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -47,5% | -12,6% | -6,8% | -2,4% | -19,1% | -13,7% | -9,4% | -10,9% | -5,8% | -3,1% | -3,9% | -4,2% | -21,9% | -55,2% | 2,9% | 9,4% | 22,1% | 23,0% | -4,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |