300168Wonders Information Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,02 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,86 Mr | 元6,34 Mr | 元6,97 Mr | 元6,86 Mr | 元7,14 Mr | 元7,05 Mr | 元8,37 Mr | 元7,87 Mr | 元8,00 Mr | 元6,03 Mr | 元5,08 Mr | 元3,73 Mr | 元2,08 Mr | 元1,52 Mr | 元1,35 Mr | 元467,42 Mn | 元377,82 Mn | 元366,44 Mn | 元353,33 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,83 Mr | 元2,55 Mr | 元2,69 Mr | 元3,54 Mr | 元3,25 Mr | 元3,20 Mr | 元3,83 Mr | 元3,43 Mr | 元4,59 Mr | 元2,59 Mr | 元2,07 Mr | 元1,06 Mr | 元400,93 Mn | 元135,48 Mn | 元137,63 Mn | 元118,50 Mn | 元96,00 Mn | 元107,50 Mn | 元105,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,02 Mr | 元2,00 Mr | 元2,45 Mr | 元3,21 Mr | 元3,50 Mr | 元3,00 Mr | 元2,12 Mr | 元2,20 Mr | 元2,41 Mr | 元2,07 Mr | 元1,87 Mr | 元1,54 Mr | 元1,21 Mr | 元883,58 Mn | 元676,72 Mn | 元479,25 Mn | 元396,20 Mn | 元311,88 Mn | 元296,66 Mn |
| Brüt Kâr | 元159,17 Mn | 元207,80 Mn | 元174,54 Mn | 元574,39 Mn | 元874,30 Mn | 元160,45 Mn | 元205,06 Mn | 元957,59 Mn | 元810,30 Mn | 元697,10 Mn | 元677,99 Mn | 元438,92 Mn | 元325,81 Mn | 元259,83 Mn | 元193,64 Mn | 元146,12 Mn | 元117,26 Mn | 元90,62 Mn | 元81,60 Mn |
| FAVÖK | -元367,70 Mn | -元451,85 Mn | -元506,18 Mn | 元51,47 Mn | 元440,73 Mn | -元680,02 Mn | -元881,19 Mn | 元574,22 Mn | 元595,83 Mn | 元483,18 Mn | 元415,85 Mn | 元294,98 Mn | 元182,28 Mn | 元129,19 Mn | 元94,06 Mn | 元72,53 Mn | 元48,68 Mn | 元31,15 Mn | 元29,14 Mn |
| Net Kâr | -元572,40 Mn | -元685,62 Mn | -元898,57 Mn | -元289,87 Mn | 元69,24 Mn | -元1,29 Mr | -元1,40 Mr | 元232,00 Mn | 元326,51 Mn | 元238,27 Mn | 元230,82 Mn | 元189,93 Mn | 元146,71 Mn | 元111,44 Mn | 元81,82 Mn | 元53,17 Mn | 元39,93 Mn | 元25,38 Mn | 元30,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,40 | -0,48 | -0,63 | -0,24 | 0,06 | -1,10 | -1,27 | 0,21 | 0,30 | 0,23 | 0,22 | 0,20 | 0,15 | 0,12 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元158,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元147,94 Mn | -元194,51 Mn | -元567,68 Mn | -元199,34 Mn | -元144,12 Mn | 元173,36 Mn | -元231,80 Mn | -元439,96 Mn | -元452,80 Mn | -元346,01 Mn | -元445,47 Mn | -元271,57 Mn | -元128,72 Mn | -元93,27 Mn | -元64,50 Mn | 元5,75 Mn | 元63,07 Mn | 元7,96 Mn | -元57,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元195,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,3% | 40,2% | 38,6% | 51,7% | 45,5% | 45,4% | 45,7% | 43,6% | 57,4% | 43,0% | 40,8% | 28,3% | 19,3% | 8,9% | 10,2% | 25,4% | 25,4% | 29,3% | 29,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,32 | 0,35 | 0,47 | 0,49 | 0,43 | 0,25 | 0,28 | 0,30 | 0,34 | 0,37 | 0,41 | 0,58 | 0,58 | 0,50 | 1,03 | 1,05 | 0,85 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,92 | 1,90 | 2,33 | 3,05 | 3,32 | 2,85 | 2,01 | 2,08 | 2,28 | 1,96 | 1,77 | 1,46 | 1,15 | 0,84 | 0,64 | 0,45 | 0,38 | 0,30 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,9% | 10,4% | 7,1% | 17,9% | 25,0% | 5,3% | 9,7% | 43,6% | 33,7% | 33,7% | 36,3% | 28,5% | 26,9% | 29,4% | 28,6% | 30,5% | 29,6% | 29,1% | 27,5% |
| FAVÖK Marjı | -18,2% | -22,5% | -20,6% | 1,6% | 12,6% | -22,7% | -41,6% | 26,2% | 24,8% | 23,4% | 22,3% | 19,1% | 15,0% | 14,6% | 13,9% | 15,1% | 12,3% | 10,0% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | -28,4% | -34,2% | -36,6% | -9,0% | 2,0% | -43,0% | -65,9% | 10,6% | 13,6% | 11,5% | 12,4% | 12,3% | 12,1% | 12,6% | 12,1% | 11,1% | 10,1% | 8,1% | 10,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,3% | -9,7% | -23,2% | -6,2% | -4,1% | 5,8% | -10,9% | -20,0% | -18,8% | -16,7% | -23,9% | -17,6% | -10,6% | -10,6% | -9,5% | 1,2% | 15,9% | 2,6% | -19,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |