300173Funeng Oriental Equipment Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $360,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,30 Mr | 元3,94 Mr | 元4,36 Mr | 元4,44 Mr | 元4,79 Mr | 元3,80 Mr | 元1,48 Mr | 元1,92 Mr | 元2,62 Mr | 元2,45 Mr | 元2,07 Mr | 元1,97 Mr | 元788,85 Mn | 元763,33 Mn | 元793,60 Mn | 元393,45 Mn | 元339,22 Mn | 元193,92 Mn | 元132,66 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元304,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元842,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元881,35 Mn | 元882,27 Mn | 元797,59 Mn | 元1,42 Mr | 元1,53 Mr | 元571,90 Mn | 元289,36 Mn | 元417,59 Mn | 元486,19 Mn | 元217,69 Mn | 元186,76 Mn | 元113,46 Mn | 元134,00 Mn | 元109,42 Mn | 元124,91 Mn | 元87,82 Mn | 元73,46 Mn | 元18,50 Mn | 元8,00 Mn |
| Net Borç† | 元577,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,18 Mr | 元1,33 Mr | 元1,49 Mr | 元1,40 Mr | 元1,15 Mr | 元610,88 Mn | 元272,03 Mn | 元348,14 Mn | 元622,37 Mn | 元725,66 Mn | 元511,86 Mn | 元194,80 Mn | 元203,13 Mn | 元244,56 Mn | 元238,09 Mn | 元251,18 Mn | 元201,65 Mn | 元145,61 Mn | 元130,60 Mn |
| Brüt Kâr | 元146,79 Mn | 元289,40 Mn | 元370,06 Mn | 元298,10 Mn | 元260,15 Mn | 元191,35 Mn | 元73,11 Mn | 元127,83 Mn | 元193,39 Mn | 元202,02 Mn | 元162,17 Mn | 元44,83 Mn | 元50,41 Mn | 元80,41 Mn | 元87,19 Mn | 元87,61 Mn | 元72,88 Mn | 元54,53 Mn | 元44,37 Mn |
| FAVÖK | -元18,98 Mn | 元120,42 Mn | 元104,09 Mn | -元141,16 Mn | -元139,38 Mn | -元1,70 Mn | -元103,70 Mn | -元168,32 Mn | 元116,79 Mn | 元87,81 Mn | 元82,70 Mn | 元495.920 | -元12,47 Mn | 元35,51 Mn | 元47,36 Mn | 元53,66 Mn | 元38,01 Mn | 元28,04 Mn | 元24,25 Mn |
| Net Kâr | -元122,49 Mn | 元83,21 Mn | 元70,14 Mn | -元305,31 Mn | -元323,23 Mn | 元4,13 Mn | -元148,40 Mn | -元834,00 Mn | 元67,18 Mn | 元74,40 Mn | 元73,60 Mn | 元7,82 Mn | -元21,73 Mn | 元22,69 Mn | 元39,45 Mn | 元39,36 Mn | 元30,95 Mn | 元25,39 Mn | 元20,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,17 | 0,11 | 0,10 | -0,42 | -0,44 | 0,01 | -0,25 | -1,42 | 0,11 | 0,13 | 0,13 | 0,01 | -0,06 | 0,07 | 0,12 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元46,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元50,82 Mn | -元834.790 | -元34,53 Mn | 元77,66 Mn | -元328,08 Mn | -元64,03 Mn | 元35,17 Mn | -元169,12 Mn | -元91,11 Mn | -元26,75 Mn | -元48,19 Mn | -元43,33 Mn | -元50,37 Mn | -元64,39 Mn | -元133,33 Mn | 元5,27 Mn | -元34,60 Mn | -元4,53 Mn | -元4,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元108,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,7% | 22,4% | 18,3% | 32,0% | 31,9% | 15,0% | 19,5% | 21,8% | 18,6% | 8,9% | 9,0% | 5,8% | 17,0% | 14,3% | 15,7% | 22,3% | 21,7% | 9,5% | 6,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,34 | 0,34 | 0,32 | 0,24 | 0,16 | 0,18 | 0,18 | 0,24 | 0,30 | 0,25 | 0,10 | 0,26 | 0,32 | 0,30 | 0,64 | 0,59 | 0,75 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,40 | 1,58 | 1,77 | 1,66 | 1,37 | 0,73 | 0,32 | 0,41 | 0,74 | 0,86 | 0,61 | 0,23 | 0,24 | 0,29 | 0,28 | 0,30 | 0,24 | 0,17 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,4% | 21,8% | 24,8% | 21,3% | 22,6% | 31,3% | 26,9% | 36,7% | 31,1% | 27,8% | 31,7% | 23,0% | 24,8% | 32,9% | 36,6% | 34,9% | 36,1% | 37,4% | 34,0% |
| FAVÖK Marjı | -1,6% | 9,1% | 7,0% | -10,1% | -12,1% | -0,3% | -38,1% | -48,3% | 18,8% | 12,1% | 16,2% | 0,3% | -6,1% | 14,5% | 19,9% | 21,4% | 18,8% | 19,3% | 18,6% |
| Net Kâr Marjı | -10,4% | 6,3% | 4,7% | -21,8% | -28,0% | 0,7% | -54,6% | -239,6% | 10,8% | 10,3% | 14,4% | 4,0% | -10,7% | 9,3% | 16,6% | 15,7% | 15,3% | 17,4% | 15,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,3% | -0,1% | -2,3% | 5,5% | -28,4% | -10,5% | 12,9% | -48,6% | -14,6% | -3,7% | -9,4% | -22,2% | -24,8% | -26,3% | -56,0% | 2,1% | -17,2% | -3,1% | -3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |