300176GuangDong HongTeo Technology Co.,Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $345,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,46 Mr | 元2,12 Mr | 元2,14 Mr | 元2,17 Mr | 元1,88 Mr | 元1,93 Mr | 元2,11 Mr | 元2,86 Mr | 元2,65 Mr | 元1,81 Mr | 元2,03 Mr | 元1,82 Mr | 元1,51 Mr | 元1,02 Mr | 元842,27 Mn | 元481,08 Mn | 元323,24 Mn | 元320,71 Mn | 元324,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元251,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元975,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,04 Mr | 元759,00 Mn | 元835,03 Mn | 元780,21 Mn | 元608,89 Mn | 元632,61 Mn | 元316,20 Mn | 元915,66 Mn | 元790,42 Mn | 元782,13 Mn | 元1,05 Mr | 元901,95 Mn | 元602,31 Mn | 元272,86 Mn | 元189,82 Mn | 元222,45 Mn | 元132,22 Mn | 元149,71 Mn | 元153,60 Mn |
| Net Borç† | 元786,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,84 Mr | 元1,72 Mr | 元1,69 Mr | 元1,51 Mr | 元1,27 Mr | 元1,17 Mr | 元1,50 Mr | 元3,42 Mr | 元2,92 Mr | 元1,43 Mr | 元1,43 Mr | 元1,23 Mr | 元1,05 Mr | 元753,62 Mn | 元528,63 Mn | 元386,23 Mn | 元296,22 Mn | 元282,64 Mn | 元198,46 Mn |
| Brüt Kâr | 元248,94 Mn | 元211,84 Mn | 元182,98 Mn | 元175,87 Mn | 元117,86 Mn | 元170,06 Mn | 元276,37 Mn | 元1,96 Mr | 元1,70 Mr | 元309,17 Mn | 元290,02 Mn | 元248,61 Mn | 元218,12 Mn | 元169,69 Mn | 元118,82 Mn | 元99,10 Mn | 元81,72 Mn | 元71,59 Mn | 元55,88 Mn |
| FAVÖK | 元214,59 Mn | 元196,13 Mn | 元201,85 Mn | 元158,71 Mn | 元130,96 Mn | 元224,49 Mn | -元87,02 Mn | 元676,65 Mn | 元863,91 Mn | 元256,81 Mn | 元235,23 Mn | 元164,87 Mn | 元139,93 Mn | 元115,73 Mn | 元77,87 Mn | 元77,02 Mn | 元41,77 Mn | 元39,07 Mn | 元29,55 Mn |
| Net Kâr | 元49,23 Mn | 元27,82 Mn | 元15,50 Mn | 元10,63 Mn | -元47,52 Mn | 元20,88 Mn | -元428,50 Mn | 元369,65 Mn | 元491,16 Mn | 元50,11 Mn | 元38,27 Mn | 元15,96 Mn | 元26,05 Mn | 元42,70 Mn | 元31,45 Mn | 元42,55 Mn | 元34,51 Mn | 元24,45 Mn | 元20,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,06 | 0,04 | 0,02 | -0,11 | 0,05 | -0,99 | 0,86 | 1,14 | — | 0,09 | 0,04 | 0,06 | 0,10 | 0,08 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元74,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元215,51 Mn | 元72,90 Mn | 元80,93 Mn | -元140,44 Mn | -元29,42 Mn | 元60,38 Mn | -元66,88 Mn | -元58,99 Mn | 元807,44 Mn | 元157,39 Mn | 元119,84 Mn | -元216,94 Mn | -元143,61 Mn | -元109,71 Mn | -元222,44 Mn | -元54,49 Mn | 元60,78 Mn | 元20,17 Mn | -元52,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元431,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 42,2% | 35,7% | 39,0% | 36,0% | 32,4% | 32,8% | 15,0% | 32,0% | 29,8% | 43,2% | 51,8% | 49,6% | 39,8% | 26,7% | 22,5% | 46,2% | 40,9% | 46,7% | 47,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,75 | 0,81 | 0,79 | 0,70 | 0,68 | 0,60 | 0,71 | 1,20 | 1,10 | 0,79 | 0,70 | 0,68 | 0,70 | 0,74 | 0,63 | 0,80 | 0,92 | 0,88 | 0,61 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,88 | 1,77 | 1,73 | 1,55 | 1,31 | 1,20 | 1,54 | 3,51 | 3,00 | 1,46 | 1,46 | 1,26 | 1,08 | 0,77 | 0,54 | 0,40 | 0,30 | 0,29 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,5% | 12,3% | 10,8% | 11,6% | 9,2% | 14,6% | 18,4% | 57,1% | 58,1% | 21,7% | 20,3% | 20,2% | 20,7% | 22,5% | 22,5% | 25,7% | 27,6% | 25,3% | 28,2% |
| FAVÖK Marjı | 11,7% | 11,4% | 11,9% | 10,5% | 10,3% | 19,3% | -5,8% | 19,8% | 29,6% | 18,0% | 16,5% | 13,4% | 13,3% | 15,4% | 14,7% | 19,9% | 14,1% | 13,8% | 14,9% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 1,6% | 0,9% | 0,7% | -3,7% | 1,8% | -28,5% | 10,8% | 16,8% | 3,5% | 2,7% | 1,3% | 2,5% | 5,7% | 5,9% | 11,0% | 11,6% | 8,6% | 10,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,7% | 4,2% | 4,8% | -9,3% | -2,3% | 5,2% | -4,5% | -1,7% | 27,6% | 11,0% | 8,4% | -17,6% | -13,6% | -14,6% | -42,1% | -14,1% | 20,5% | 7,1% | -26,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |