300177Guangzhou Hi-Target Navigation Tech Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $660,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,74 Mr | 元3,06 Mr | 元3,28 Mr | 元3,79 Mr | 元4,04 Mr | 元3,55 Mr | 元3,07 Mr | 元2,79 Mr | 元2,49 Mr | 元2,06 Mr | 元1,90 Mr | 元1,31 Mr | 元1,14 Mr | 元940,91 Mn | 元844,20 Mn | 元258,14 Mn | 元180,14 Mn | 元117,39 Mn | 元66,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元492,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元526,78 Mn | 元528,94 Mn | 元599,55 Mn | 元544,63 Mn | 元540,57 Mn | 元561,13 Mn | 元475,78 Mn | 元284,34 Mn | 元237,85 Mn | 元180,15 Mn | 元101,10 Mn | 元27,26 Mn | 元26,49 Mn | 元35,84 Mn | 元32,01 Mn | 元61,27 Mn | 元38,93 Mn | 元6,36 Mn | 元7,13 Mn |
| Net Borç† | 元34,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,00 Mr | 元1,21 Mr | 元1,18 Mr | 元1,31 Mr | 元1,79 Mr | 元1,76 Mr | 元1,61 Mr | 元1,28 Mr | 元1,01 Mr | 元759,32 Mn | 元637,77 Mn | 元687,03 Mn | 元538,07 Mn | 元381,30 Mn | 元309,41 Mn | 元246,11 Mn | 元177,20 Mn | 元139,01 Mn | 元100,96 Mn |
| Brüt Kâr | 元264,48 Mn | 元427,37 Mn | 元372,60 Mn | 元481,61 Mn | 元747,60 Mn | 元748,91 Mn | 元692,61 Mn | 元618,58 Mn | 元479,93 Mn | 元309,00 Mn | 元241,68 Mn | 元332,70 Mn | 元267,34 Mn | 元184,04 Mn | 元139,82 Mn | 元101,05 Mn | 元73,25 Mn | 元53,71 Mn | 元30,29 Mn |
| FAVÖK | -元173,72 Mn | -元28,89 Mn | -元472,43 Mn | -元113,35 Mn | 元148,49 Mn | 元127,73 Mn | 元63,51 Mn | 元148,21 Mn | 元117,31 Mn | 元14,92 Mn | 元20,28 Mn | 元108,37 Mn | 元103,19 Mn | 元64,95 Mn | 元53,28 Mn | 元45,45 Mn | 元31,00 Mn | 元24,30 Mn | 元13,27 Mn |
| Net Kâr | -元232,91 Mn | -元12,45 Mn | -元426,68 Mn | -元109,78 Mn | 元47,30 Mn | 元85,90 Mn | -元154,46 Mn | 元95,42 Mn | 元67,01 Mn | 元18,88 Mn | 元1,55 Mn | 元99,59 Mn | 元107,78 Mn | 元72,29 Mn | 元62,29 Mn | 元47,27 Mn | 元32,09 Mn | 元24,47 Mn | 元15,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,31 | -0,02 | -0,57 | -0,15 | 0,06 | 0,13 | -0,23 | 0,14 | 0,10 | 0,03 | 0,00 | 0,17 | 0,18 | 0,12 | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元95,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元35,73 Mn | 元6,88 Mn | -元102,87 Mn | -元143,84 Mn | -元337,90 Mn | -元152,70 Mn | -元28,19 Mn | -元47,64 Mn | 元46,04 Mn | 元88,82 Mn | -元82,53 Mn | -元55,52 Mn | 元4,27 Mn | -元35,72 Mn | -元97,11 Mn | 元43,35 Mn | -元6,22 Mn | 元18,75 Mn | 元333.310 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元75,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,2% | 17,3% | 18,3% | 14,4% | 13,4% | 15,8% | 15,5% | 10,2% | 9,5% | 8,8% | 5,3% | 2,1% | 2,3% | 3,8% | 3,8% | 23,7% | 21,6% | 5,4% | 10,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,40 | 0,36 | 0,35 | 0,44 | 0,50 | 0,52 | 0,46 | 0,41 | 0,37 | 0,34 | 0,53 | 0,47 | 0,41 | 0,37 | 0,95 | 0,98 | 1,18 | 1,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,79 | 0,96 | 0,93 | 1,04 | 1,41 | 1,39 | 1,27 | 1,01 | 0,80 | 0,60 | 0,50 | 0,54 | 0,43 | 0,30 | 0,24 | 0,19 | 0,14 | 0,11 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,3% | 35,3% | 31,6% | 36,7% | 41,9% | 42,5% | 43,1% | 48,4% | 47,4% | 40,7% | 37,9% | 48,4% | 49,7% | 48,3% | 45,2% | 41,1% | 41,3% | 38,6% | 30,0% |
| FAVÖK Marjı | -17,3% | -2,4% | -40,1% | -8,6% | 8,3% | 7,2% | 4,0% | 11,6% | 11,6% | 2,0% | 3,2% | 15,8% | 19,2% | 17,0% | 17,2% | 18,5% | 17,5% | 17,5% | 13,1% |
| Net Kâr Marjı | -23,2% | -1,0% | -36,2% | -8,4% | 2,6% | 4,9% | -9,6% | 7,5% | 6,6% | 2,5% | 0,2% | 14,5% | 20,0% | 19,0% | 20,1% | 19,2% | 18,1% | 17,6% | 15,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,6% | 0,6% | -8,7% | -11,0% | -18,9% | -8,7% | -1,8% | -3,7% | 4,5% | 11,7% | -12,9% | -8,1% | 0,8% | -9,4% | -31,4% | 17,6% | -3,5% | 13,5% | 0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |